Jump to content

sebagit

Users
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About sebagit

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

265 profile views
 1. Nie ma ciągle 4K, ale to dla mnie nie ma znaczenia. Coraz mniej oglądamy TV, dlatego chcemy ograniczyć koszty. Sportu nie oglądam wcale, chyba, że gra nasza reprezentacja. Ale wiadomo każdy ma inne oczekiwania. Filmy w 4K.... Od czego jest internet. A łącze 300 mega jest wystarczające do wszystko. To nie problem pobrać 100 gigową grę na Xboxa i w tym samym czasie oglądać film.
 2. To nie czekaj tylko dowiedz się od przedstawicieli konkurencji co oferują. U mnie np Netia na FTTH internet 300 mega i TV ok. 100 kanałów za 50 zł. Mają też przyzwoitą ofertę telefonu. Za 1 numer 30 zł a za 2 numery 45 zł. Bez limitu, internet 12 giga późnej lejek 1 megabit. W tej chwili mam UPC w grudniu kończy mi się umowa i już robię rozeznanie. Przeszedłem do UPC z ORANGE. Ale w UPC dali mi więcej za mniej. Płacę 89.99 zł. Mam pakiet TV MAX z HBO I HBO GO i internet 300 mega. Dwa lata temu to samo w Orange kosztowało ok 150 zł. Po prostu przepaść cenowa. Teraz złoże rezygnację w wakacje, TV coraz mniej oglądam.. Będę chciał zejść z ceną i zmniejszyć pakiet telewizji. Pozbyć się HBO i zamienić dekoder na CI+. Podobno da się to wynegocjować za ok 55 zł. Jak nie to zobaczę co oferuje Multimedia, albo Netia. No Orange nie liczę, bo.... Jest najdrożej. I nie chcą negocjować cen.
 3. Witam znalazłem taką o to ulotkę z ofertą Multimedia. Mam pytanko czy do HBO dołącza Multimedia HBO GO. I jaka jest jakość Routera do Internetu. Czy uzyskam te 300 mega po WIFI ? Ponadto dekoder, czy nie ma z nimi problemów ? Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...