Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drzwi obok, a sprawdziłem z ciekawości, który operator zrobi to pierwszy. NC+ czy CP.

Mam TNK HD ale schowana, nieopłacona. Szybciej wejdę do mieszkania obok, niż podłączę dekoder.

Wtedy będę wiedział czy Eska jest FTA czy nie.

Ewentualnie może ktoś wcześniej to sprawdzi.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@maks27 specjalnie dla ciebie. ;)

DSC_0616.jpg

 

Tak na marginesie, jak wy możecie się zachwycać tymi kanałami, reklamy, programy dla gimbazy itd.

Włączyłem swój Trace Urban i odżyłem.Muzyka nieprzerywana reklamami i klimat. :P  :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie się podobają identy ESKI TV EXTRA. Szkoda tylko,że reklamy na Esce i Esce TV Extra lecą równomiernie. 


A! Nikt nie napisał, to ja napiszę. 

Na ESKA TV  pojawia się napis,że 8TV zmieniła się w ESKA TV, a na ESKA TV EXTRA pojawia się napis,że od dziś jest Eska TV Extra i Eska TV na NTC, oraz są podane numery kanałów w różnych platformach cyfrowych kanału ESKA TV.


W CP też Wam narzuca ciągle nazwę 8TV zamiast Eska TV? Ciekawe też ile zajmie im podmiana EPG na prawidłowe, we wrześniu też im to trochę zajęło...

Też tak mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka Eska TV Extra to już powinna być nadawana w HD a nie w SD, reklamy na kanałach muzycznych powinny trwać max - minutę a nie po trzy minuty gdzie odechciewa się słuchać muzyki. Ale dobrze, że w nc+ jest radio (181.FM) The Vibe Of Vegas.. kto nie słyszał to polecam, klimaty eskowe bez zbędnych reklam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na razie nie ma go na ESKA GO zamiast 8TV.

Mam nadzieję, że ten stream z 8TV (teraz leci "zaślepka" o prawach autorskich) wywalą, a Eskę Extra wstawić zamiast "Eska Party" lub "Eska Best Music", bo i tak nikt ich nie ogląda to raz, a dwa że i tak są to zbliżone programy względem głównej anteny.

Edytowane przez Kacper10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska TV Extra jest też w MUX L-4, ID jeszcze jest Eska TV i nie ma EPG, w MUX1 Eska TV ma ID ESKA TV (z wielkich liter) a nie jak wcześniej Eska TV (z małych liter) i EPG jest i działa poprawnie. W Esce TV Extra napisu 'extra' jest tak malutki że z daleka prawie w ogóle nie widać tylko z bliska trochę lepiej. Oprawa graficzna tej nowej stacji podoba mi się i szkoda że w głównej Esce TV nie zmienili koloru belek z wykonawcą i tytułem utworu.

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pogodzie z 7 razy sponsorem programu jak nie grześki,frugo to jakiś lek.Poleciała tylko jedna piosenka i już 4 minutowe reklamy.Kiedy wyszli z naziemnej było mniej tych reklam.Jak tak będą dalej to przekroczą limit reklamowy i będą mieć kary.

Edytowane przez pawlo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...