Jump to content

pablo82

Users
 • Content Count

  200
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About pablo82

 • Rank
  Czasami wpadam
 • Birthday 08/30/1982

Informacje o profilu

 • Location
  Skarżysko-Kamienna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pablo82

  Brak obrazu kanału TV

  Z tym transponderem od czerwca 2018r są problemy, jeżeli chodzi o brak obrazu na nadawanych tam kanałach. Problem ten dotyczy głównie starszych dekoderów, m.in. Opticumów, starszuch Fergusonów Ariva itp. Nawet tu na forum jest poruszany ten temat: https://forum.satkurier.pl/topic/27882-brak-wizji-na-tp-10758-v-na-niektórych-kanałach/ Ps. Ja mam u siebie Opticuma HD x403p i też nie mam wcale obrazu na wszystkich kanałach z w/w transpondera. Dzieje się tak odkąd CP upchnął tam w czerwcu 2018r. kanały z grupy ZPR Media.
 2. pablo82

  STARS.TV

  Chyba coś zdziałali (ale nie do końca), bo od 2 dni mam obraz na Waszym kanale, a nic nie grzebałem w ustawieniach mojego dekodera. Dotychczas miałem tylko głos, a teraz jest i obraz (chociaż czasem wkakuje po około 1 minucie oglądania) ale lepsze to, niż mieć tylko sam głos i czarny ekran na tv.
 3. pablo82

  STARS.TV

  Ok. Dziękuję. @STARS.TVza zainteresowanie tą sprawą techniczną. Dodam tylko, że nie jest to wina po stronie mojego dekodera, gdyż tematyką tv sat zajmuję się od przeszło 20 lat i Państwu jako stacji muzycznej grającej fajne klimaty z lat 80-tych i 90-tych też życzę długiego nadawania przez wiele lat.
 4. pablo82

  STARS.TV

  Wcale nie jestem pierwszy, który zgłasza taki problem. Nawet tu na forum był poruszany taki temat: Pozdrawiam pablo82
 5. pablo82

  STARS.TV

  Pytanie do @Stars.TV: czy w przyszłości zamierzacie Państwo zmienić transponder na satelicie Hotbird, gdyż co nie włączę Wasz kanał to mam tylko ciemny obraz i głos. Problem ten dotyczy nie tylko mnie ale i wielu moich znajomych co mają swoje niezależne odbiorniki sat. Ja mam takie objawy na Opticumie HD x403p. Wiem, że na odbiornikach z serii Arriva też jest problem z odbiorem obrazu na Waszym kanale. Dzieje się tak od połowy czerwca br. odkąd Cyfrowy Polsat upchał i tak na bardzo zapchany transponder, jeszcze więcej kanałów. Czy mają Państwo wpływ na poprawę tej sytuacji? Lubiłem Was zawsze oglądać i słuchać ale odkąd nie mam obrazu na Waszym kanale, to rzadziej tam zaglądam. Pablo82 Pytanie do @Stars.TV: czy w przyszłości zamierzacie Państwo zmienić transponder na satelicie Hotbird, gdyż co nie włączę Wasz kanał to mam tylko ciemny obraz i głos. Problem ten dotyczy nie tylko mnie ale i wielu moich znajomych co mają swoje niezależne odbiorniki sat. Ja mam takie objawy na Opticumie HD x403p. Wiem, że na odbiornikach z serii Arriva też jest problem z odbiorem obrazu na Waszym kanale. Dzieje się tak od połowy czerwca br. odkąd Cyfrowy Polsat upchał i tak na bardzo zapchany transponder, jeszcze więcej kanałów. Czy mają Państwo wpływ na poprawę tej sytuacji? Lubiłem Was zawsze oglądać i słuchać ale odkąd nie mam obrazu na Waszym kanale, to rzadziej tam zaglądam. Pablo82
 6. Na TP. 10758 V w miejscu kanału 4Fun Dance leci od rana niekodowany kanał E. Natomiast zamiast 4FUN GOLD leci niekodowany Golf Channel. Zamiast 4 Fun TV leci Lifetime też niekodowany. Oczywiście na pozostałych kanałach z tego transpondera dalej są problemy z wczytywaniem obrazu. Mam u siebie TNK HD z modułem nCam. I tak: zamiast Metro TV leci Eurosport 1 w SD. Zamiast Da Vinci jest Sci Fi. Na Stopoklatce są kolorowe pasy z piskiem jak z generatora. Zamiast TVP Rozrywka leci 4Fun TV. Zamiast Polsat Music HD leci TV6 HD.
 7. U mnie nadal na dwóch niezależnych Opticumach HDx403p mam problemy z obrazem na wymienionych przez kolegę kanałach. Raz obraz jest, a za chwilę po przełączeniu na inny kanał i powrót do poprzedniego powoduje zanik obrazu. Natomiast głos zawsze jest. Takie rzeczy zaczęły się dziać od momentu aż Cyfrowy Polsat dodał na już dość zapchany transponder kopie kanałów Eska TV, Nowa oraz Focus TV. Wcześniej obraz miałem na wszystkich kanałach z tego transpondera. Ponowne wyszukiwanie, zmiana softu oraz ręczne układanie listy na podstawie skanu z nieba nic nie daje na moim odbiorniku. Chyba najwyższy czas pomyśleć nad wymianą dekodera sat.
 8. Witam. Widzę, że to problem po stronie operatora, gdyż i ja i moi znajomi mają brak obrazu na niektórych kanałach z tego transpondera. Nawet na kanałach niekodowanych np Stars Tv czy 4fun TV. Podejrzewam, że odkąd Cyfrowy Polsat upchnął na ten transponder kopie kanałów Eska, Nowa TV oraz Fokus, takie zaczęły się dziać cuda, że dźwięk jest a obrazu nie ma. Może redakcja Satkuriera zajęła by się tym problemem i spytała odpowiedzialnych za taki stan rzeczy. Dziękuję. Ps. Mój sprzęt do odbioru to Opticum HD x403p wraz z modułem nCam HD TNK HD.
×