Jump to content

pablo82

Users
 • Content Count

  200
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About pablo82

 • Rank
  Czasami wpadam
 • Birthday 08/30/1982

Informacje o profilu

 • Location
  Skarżysko-Kamienna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z tym transponderem od czerwca 2018r są problemy, jeżeli chodzi o brak obrazu na nadawanych tam kanałach. Problem ten dotyczy głównie starszych dekoderów, m.in. Opticumów, starszuch Fergusonów Ariva itp. Nawet tu na forum jest poruszany ten temat: https://forum.satkurier.pl/topic/27882-brak-wizji-na-tp-10758-v-na-niektórych-kanałach/ Ps. Ja mam u siebie Opticuma HD x403p i też nie mam wcale obrazu na wszystkich kanałach z w/w transpondera. Dzieje się tak odkąd CP upchnął tam w czerwcu 2018r. kanały z grupy ZPR Media.
 2. Chyba coś zdziałali (ale nie do końca), bo od 2 dni mam obraz na Waszym kanale, a nic nie grzebałem w ustawieniach mojego dekodera. Dotychczas miałem tylko głos, a teraz jest i obraz (chociaż czasem wkakuje po około 1 minucie oglądania) ale lepsze to, niż mieć tylko sam głos i czarny ekran na tv.
 3. Ok. Dziękuję. @STARS.TVza zainteresowanie tą sprawą techniczną. Dodam tylko, że nie jest to wina po stronie mojego dekodera, gdyż tematyką tv sat zajmuję się od przeszło 20 lat i Państwu jako stacji muzycznej grającej fajne klimaty z lat 80-tych i 90-tych też życzę długiego nadawania przez wiele lat.
 4. Wcale nie jestem pierwszy, który zgłasza taki problem. Nawet tu na forum był poruszany taki temat: Pozdrawiam pablo82
 5. Pytanie do @Stars.TV: czy w przyszłości zamierzacie Państwo zmienić transponder na satelicie Hotbird, gdyż co nie włączę Wasz kanał to mam tylko ciemny obraz i głos. Problem ten dotyczy nie tylko mnie ale i wielu moich znajomych co mają swoje niezależne odbiorniki sat. Ja mam takie objawy na Opticumie HD x403p. Wiem, że na odbiornikach z serii Arriva też jest problem z odbiorem obrazu na Waszym kanale. Dzieje się tak od połowy czerwca br. odkąd Cyfrowy Polsat upchał i tak na bardzo zapchany transponder, jeszcze więcej kanałów. Czy mają Państwo wpływ na poprawę tej sytuacji? Lubiłem Was zawsze oglądać i słuchać ale odkąd nie mam obrazu na Waszym kanale, to rzadziej tam zaglądam. Pablo82 Pytanie do @Stars.TV: czy w przyszłości zamierzacie Państwo zmienić transponder na satelicie Hotbird, gdyż co nie włączę Wasz kanał to mam tylko ciemny obraz i głos. Problem ten dotyczy nie tylko mnie ale i wielu moich znajomych co mają swoje niezależne odbiorniki sat. Ja mam takie objawy na Opticumie HD x403p. Wiem, że na odbiornikach z serii Arriva też jest problem z odbiorem obrazu na Waszym kanale. Dzieje się tak od połowy czerwca br. odkąd Cyfrowy Polsat upchał i tak na bardzo zapchany transponder, jeszcze więcej kanałów. Czy mają Państwo wpływ na poprawę tej sytuacji? Lubiłem Was zawsze oglądać i słuchać ale odkąd nie mam obrazu na Waszym kanale, to rzadziej tam zaglądam. Pablo82
×
×
 • Create New...