Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Od tego są kanały filmowe, a nie muzyczne.. 


Pojawiła się ramówka dla ESKA TV EXTRA. Będzie 5 pasm muzycznych: poranek, wrzuć na luz, hity na lato, polska lista, wakacyjna impreska. Dodatkowo: EMA 2017, oraz ''Bywanie na dywanie''

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to de facto "bliźniacze" kanały, więc mogą być ujęte w jednym wątku. Sposób ich nadawania jest nieistotny. To tak samo, jak np. HBO, HBO2 i HBO3 są ujęte w jednym wątku.

Koniec dyskusji w tej kwestii.

Złe porównanie. Eske i Eske Extra można porównać, do Fox i Fox Comedy, czy CC i CC Family.

Poza tym jakoś kanały 4Fun są oddzielnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Eska TV jak juz by musiały być seriale to ja bym chciał zobaczyć Simpsonów albo Futuramę. Niestety mało realne że FOX da licencję i że ich będzie stać, ale fajnie by było. Swego czasu "nowa" VIVA puszczała chyba Futuramę...potem zrezygnowali z wszelkich programów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten artykuł na stronie SK jest na pewno prawidłowo napisany? Nie dość, że jest napisane,że ESKA TV będzie kodowana, to jeszcze jest info,że w Orange ESKA TV wleci pomiędzy ZOOM TV a EUROSPORT 1 HD, czyli w kanały ogólne zamiast muzyczne, a ETV EXTRA w miejsce HIP HOP TV

Eska TV - 668

Eska TV Extra - 679

Tak podawali na swojej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy i seriale od 20 ,a rano powtórki.

Taka opcja jest chyba ok   :)

Tak bardzo nie. Masz Nowa TV od tego nadawcy i to oglądaj. Nie ruszaj kanałów tematycznych. Już raz ZPR spróbowało Eskę w ogólny kanał zmienić i co? Za cztery dni wszystko wraca do normy. Na szczęście,

 

Na Eska TV jak juz by musiały być seriale to ja bym chciał zobaczyć Simpsonów albo Futuramę. Niestety mało realne że FOX da licencję i że ich będzie stać, ale fajnie by było. Swego czasu "nowa" VIVA puszczała chyba Futuramę...potem zrezygnowali z wszelkich programów :/

Też mi brakuje tych seriali, ale to raczej robota dla takich wielkich "kanalideł" jak TV 4/6, ATM Rozrywka czy Super Polsat. Oczywiście, szanse na to marne, ale pomarzyć można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi brakuje tych seriali, ale to raczej robota dla takich wielkich "kanalideł" jak TV 4/6, ATM Rozrywka czy Super Polsat. Oczywiście, szanse na to marne, ale pomarzyć można.

Ja bym nie nazwał ATM albo SuperPolsat wielkim kanałem, odpowiednieszym słowem byłoby "syf" a nie kanał :D, na TV 4 chyba kiedyś puszczali Simpsonów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie nazwał ATM albo SuperPolsat wielkim kanałem, odpowiednieszym słowem byłoby "syf" a nie kanał :D, na TV 4 chyba kiedyś puszczali Simpsonów ;)

To tak trochę jakby przekornie napisałem :) ale nazwałeś nie powiem, całkiem obrazowo określiłeś moje ukochane naziemne kanały :D TV 4 to kiedyś była bardzo dobra telewizja, ale to były dawne czasy. Teraz "Simpsonów" nie uświadczysz, prędzej paradokumenty o wszelkiej tematyce i kino klasy "Z". "Syf" to mało powiedziane, ale bardziej wulgarnie się nie da wypowiadać na tym forum.

 

Bardzo ładna ramówka, żadnych udziwnień. Obie nowe Eski zapowiadają się porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ dustman Na kino klasy Z też jest popyt  :)

Na filmwebie mieliśmy fanklub kina klasy Z

Ale zaczął się pokazywać jakiś troll i wszyscy przenieśli się na fejsa.

Teraz już praktycznie nie ma tego kina a szkoda.

Prawdziwą furorę robiło Sharknado  :)

Co do ESKI Extra może bęą jakieś zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy, zobaczymy. Jeśli będą filmy i seriale to pewnie tylko w ramach wypełnienia koncesji bo Eska TV będzie mieć teraz koncesję odziedziczoną po 8TV czyli muzyczno - rozrywkową i będą one rano lub w nocy a nie jak teraz w 8TV prawie pól dnia. Przecież wraca "stara" Eska TV a w niej była sama muzyka. Mogą też być programy rozrywkowe takie jak kiedyś były w Esce TV, pożyjemy, zobaczymy jak to będzie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...