Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dało się oglądać powtórki Eska Music Awards w Eska TV bo max. 3-4 piosenki była reklama aż odechciało mi się oglądać tej gali a w TVP1 nie oglądałem :/ . W ogóle w tym roku podczas powtórki EMA w Esce TV było bardzo dużo reklam, w poprzednich latach nie było ich tyle co teraz tylko dużo mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian Harasim (niegdyś prowadzący w Eska TV programy "ESKA Games" i "ESKA TV News") nowym dyrektorem programowym Eska TV i Eska TV EXTRA. Równocześnie pozostanie na dotychczasowym stanowisku dyrektora muzycznego:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/adrian-harasim-dyrektor-programowy-eska-tv-i-eska-tv-extra

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nic się nie zmieni. Ludzie coraz częściej muzyki szukają w sieci (You Tube, serwisy streamingowe). Muzyka w TV, to już przeszłość, a biorąc pod uwagę, że w Polsce jest za dużo stacji TV muzycznych, które grają to samo, czeka nas w niedalekiej przyszłości redukcja części z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka w TV, to już przeszłość, a biorąc pod uwagę, że w Polsce jest za dużo stacji TV muzycznych, które grają to samo, czeka nas w niedalekiej przyszłości redukcja części z nich.

 

Redukcja owszem i nastąpi za jakiś czas, ale raczej Eskę jako drugą największą telewizję muzyczną i pierwszą z formatem "contemporary hit radio" ominie - co najwyżej oglądalność ponownie poleci nieco w dół. Ja osobiście preferuję Spotify i YouTube, ale jeśli chcę żeby grała jakaś muzyka w tle to bez wahania włączam Eskę. I nie jestem zapewne odosobnionym przypadkiem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja należę do nielicznych osób 30+, którzy jak wrócą do domu, to muzykę odpalają na Spotify (Spotify Connect, gdzie muzykę z laptopa/smartfona przesyłam na wieżę), lub Muzo.FM/Chilli Zet/Antyradio/Trójka/radio internetowe, w ostateczności You Tube.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio (czyli właściwie pierwszego dnia po zmianie w naziemnej) przez kilka godzin oglądałem na zmianę Eskę TV i Eskę TV Extra i obie stacje grają tą samą muzykę. Nie widziałem tak tych hitów z ostatnich 20 lat.

 

 

@SatExpert, tylko tej muzyki z satelity dobrej jest jak na lekarstwo. Jak okiem sięgnąć, wszędzie ta sama popowa sieczka, czyli muzyczny fast food.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...