Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi brakuje programu "Zwolnienie z WF-u" prowadzonego przez Mozila, Wojewódzkiego i Szulim, z którego materiały z audycji w Eska Rock były w Eska TV, albo Eska TV News prowadzone przez Adriana Harasima, a najbardziej to chyba Puotka z chartowej Impreski :/

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - przynajmniej dzięki ciekawemu doborowi klipów solidnie wyróżniał się na tle innych pasm muzycznych. Szkoda tylko, że pod koniec istnienia "Dance chart", kiedy lista zawierała nie 20, a aż 30 utworów, został praktycznie zniszczony bardziej komercyjnymi utworami i brakiem wstawek z Puotkiem. Szczerze skoro Eska wróciła do naziemnej, to i "Dance chart" z powrotem przyjąłbym z otwartymi ramionami - rzecz jasna z Puotkiem jako prowadzącym i notowaniem z 20 utworami + propozycjami :)

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o licencje to mogliby kodować tylko te audycje, do których mają ograniczone licencje. Tak jak to jest na włoskich RAI.

A nadawanie FTA byłoby lepsze, bo jestem poza zasięgiem MUX 1, tej głównej Eski nie ma w pakiecie Darmowym w CP i przez to nie mogę oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak FTA nie jest chyba największym problemem Eska TV... Przecież jest tyle źródeł oglądania Eski, od telewizji sat, DVB-T, kablówki, stronę internetową, apkę na smartfony po mniej legalne streamy na stronach...
Każdy operator przecież udostępnia ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamontowaną antenę naziemną, ale odbiera mi tylko MUX 3.

Pozostałe mają tak słaby sygnał że ciągle trzaski w dźwięku i kratki na ekranie.

 

OK, rozumiem. No to tyle w tym temacie.

Ja dodam jeszcze, że niestety nie każdy operator udostępnia kodowaną Eskę TV. W ofercie Smart HD+ kanał ten nie jest dostępny. Karta Smart HD+ nie dekoduje go. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się pewnie zmieni niedługo. Poczekajmy. Niektórzy operatorzy nadal "mają jeszcze Ósemkę" w ofercie, więc niech się unormuje to.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poprawiono niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że na kanale Eska TV na dole ekranu co jakiś czas przewija się pasek o treści:

"Informujemy, że z dn. 16 czerwca kanał 8TV został zastąpiony kanałem ESKA TV."

 

Natomiast na kanale Eska TV Extra  na dole ekranu też przewija się podobny pasek, ale o innej treści:
"Oglądasz ESKA TV Extra. Eska TV dostępna jest teraz pod nowymi numerami kanałów (...)." I tu w nawiasie podane są poszczególne pozycje stacji w dekoderach dedykowanych poszczególnych operatorów.

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy uważacie tak samo jak ja, ale...

Oprawa Eski TV Extra jest prześwietna. Naprawdę, elementy 3D, choć niestety trochę kolory na belkach się zlewają.

A Eska TV (chodzi o belki) - do podmiany, widać że naprawdę to już jest legenda i nie trzeba zmieniać. A tyle razy zmieniono ich oprawę... Wogóle to nadal zostawili tych oto tancerzy - a właśnie, czy to było robione we Wrocławiu? Ponieważ z serią opraw Eski w latach 2011-2014 i wiosną 2014 tak było, a jestem ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...