Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ESKA TV miała wczoraj udział w widowni na poziomie 1,19%, wyprzedzając tym samym konkurencję Polo TV (0,81%), 4FUN.TV (0,34%), Disco Polo Music (0,31%), MTV Polska (0,23%), Polsat Music HD (0,13%) czy VICA Polska (0,13). Na 8. miejscu wśród telewizji muzycznych znalazła się debiutująca 16 czerwca ESKA TV Extra.

VICA Polska a co to za kanał?  :mrgreen:  :lol2:  :lol2:

 

A tak wgl, to ESKA traktuje Polo za konkurencje, przecież to rodzina. :)

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę Mtv Polska to nie wiem co robi w tym rankingu.Bez Mtv Polska Polsat Music byłby na 5 miejscu, Viva Polska na 6 miejscu, a Eska Tv Extra na 7 miejscu.W sumie nie dziwne że wczoraj taka oglądalność.Kanał jest fajny tylko brakuje w nim dużo piosenek i także tych nowych.Według mnie przesadzają z "Despacito"; "Symphony"; "Po co".Te piosenki są grane co 2 godziny.Ograniczyli duża ilość reklam,jest więcej piosenek w godzinę niż na 4funie.

Edytowane przez pawlo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tylko kwestia wakacji, eska i 4fun nie wyszukuje starannie nowości, tylko w kółko puszczają to samo przez 2 msc, zawsze, potem trochę odświeżenia i znowu w kółko...Cóż taki profil sobie ustalili i widocznie im się sprawdza.

Mnie to osobiście już denerwuje i przestałem oglądać te stacje, już Polsat Music teraz gra lepiej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś też się chwalą, że wygrali z Polo??  :lol2:  :lol2:  :lol2:

^ Starstv, przecież sam chwalisz się też tylko dobrymi wynikami. Dlaczego nic nie napisałeś przedwczoraj o swoim rezultacie? Też byśmy się pośmiali. 

 

Naprawdę z podziwem obserwuję Twoją aktywność na tym forum i dziwię się, że te dzieciaki z Twojego wątku nadal z Tobą dyskutują, biorąc pod uwagę Twoje "wszechwiedząco-ironiczne" nastawienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za tydzień będzie. Program "Będę grał w grę" był przerywany klipami. Dobrze, że jest taki program o grach, bo to taki powrót do "Eska Games". Mogliby zrobić program o premierach kinowych, takim jakim był "Multipremier".

Edytowane przez Barti
Po każdym znaku interpunkcyjnym, przestankowym wstawiamy jeden odstęp (spację). Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska TV właśnie się popsuła po przenosinach z Wrocławia do Warszawy. Gdyby zostali we Wrocławiu to wyniki oglądalności nadal byłyby stabilne i nie byłoby eksperymentów typu disco-polo , 8TV, Eska TV Extra, tylko Eska TV normalnie by była na MUX1, a gdy byli we Wrocławiu to grali lepszą muzykę niż obecnie, pojawiał się czasami trance, rock  itp.

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość sporym zaskoczeniem są dla mnie wyniki oglądalności Eski TV Extra, ponieważ nie sądziłem, że będą lepsze, niż wyniki Eski TV przed powrotem do DVB-T. Ale jak widać, wystarczyło do tego jedynie wydłużyć nazwę kanału.

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy ludzie włączając Eska TV Extra myślą, że to jest ta zwykła Eska TV. Według mnie wyniki oglądalności powinni liczyć razem. Obydwie stacje grają to samo. W ten sposób pokonaliby nawet Polo TV.
@JohnnyBravo97, Odnośnie Przema Stażysty w "Impresce" to nie wiadomo, o co tam w ogóle chodzi. Podaje on chyba jakieś żarty, czy suchary, a to kompletnie nie ma sensu. Myślałem na początku, że to będą jakieś relacje z imprez lub wywiady.

Edytowane przez Barti
Po każdym znaku interpunkcyjnym, przestankowym wstawiamy jeden odstęp (spację). Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...