Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I jak tam "Mobmania"? O czym to jest, jak to wygląda? I czy program jest przerywany klipami muzycznymi? Kto to prowadzi?

 

Program o nowinkach. Prowadzi dwóch kolesi, nie pamiętam nazwisk. Ostatnio testowali smartwatcha w plenerze. Całe pokazywanie sprzętu nie jest przerywane klipami muzycznymi, tylko jednym blokiem reklamowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder Ferguson Ariva T65.


Dla przypomnienia: Wszyscy prezenterzy odeszli ze stacji po tym, jak Eska TV przeniosła się z Wrocławia do Warszawy i dlatego została tylko Ola Kot, która prowadzi teraz wszystkie programy na antenie, oprócz "Mobilmania i "Będę grał w grę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem wszystkie kanały razem z MUX-L4, potem tylko ten MUX i dalej jest to samo na Esce TV Extra i zauważyłem że na Mango24 w ogóle nie ma obrazu (jest czarny ekran) a jest sam głos. Taka sytuacja jest od kilku dni ale myślę że może być coś źle z tym MUXem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@nieszęstygość99, nie ma za co. ;)

Wersja HD wygląda całkiem przyjemnie, żałuje że nie ma tego kanału w NC+, albo przynajmniej w usłudze "Vectra Online" do której mam dostęp na co dzień.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem, wróciło po 3 latach "Polecamy Eska TV". Harasim powolutku naprawia stację. O to chodzi. :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zdublowaną treść postu. Poprawiono też niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to już Olgierd Wojtkowiak jako p.o dyrektora programowego zaczął naprawiać tą stację:) Widać że powoli wraca stara dobra "wrocławska" (za czasów Wrocławia) Eska TV. Oprócz programów takich jak "Będę grał w grę", "Mobilmania" itp. brakuje jeszcze powrotu różnorodnej muzyki i więcej programów/magazynów muzycznych jak za "owych" czasów ;)

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Eska TV Poleca" wróciło już wcześniej, za czasów oprawy z pomarańczowo-niebieskimi paskowymi wstawkami oraz z piosenką Honoraty Skarbek w identach (wiosna/lato 2015), ale musiały potem na jakiś czas zniknąć. Jeśli chodzi o "Hot plotę" - o zbliżonej formule (czyt. tematyka programu o gwiazdach) jest program "Bywanie na dywanie", także drugiego takiego programu w Eska TV nie ma potrzeby robić. Natomiast oprawa nie wymaga większej zmiany - identy oraz czołówki/tyłówki z pomarańczowym kołem i tancerzami nawet mi się spodobały, jedynie zmieniłbym belki na te z Eska TV EXTRA (oczywiście z "odwróconymi" kolorami). ;)

 

Na koniec mojego jakże nudnego (:P) monologu napiszę tak - w końcu mamy prawdziwą Eskę z muzyką i nutą rozrywki, a nie z infantylnymi programami typu "Wczorajsi" lub "#NajlepszyProgram" bądź epileptycznymi oprawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na razie nie mamy prawdziwej ESKA TV :( Brakuje dużo do starej dobrej stacji. Bywanie na Dywanie nie jest programem Eski. Hot Plota  oraz Najlepszy Program to były dobre programy czekam na powrót. Tęsknie trochę za Kasią Morawską.

 

Powinno wrócić także Gwiazdy polecają oglądać eska tv. Zapowiedz następnych granych programów. Pozdrowienia SMS. Programy dobrej eski.

Edytowane przez damin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystko idzie do przodu i nie będzie Eski 1:1 taka jaka była 4-5 lat temu. Ja osobiście chciałbym powrotu "Backstage Party", "Multipremier" i - o czym pisałem kilka-kilkanaście stron wcześniej - "Dance Chart". Nawet ciekawie się to oglądało. :)

 

Eska mogłaby również poszerzyć playlistę "Polskiej nocy" bo noc w noc leci praktycznie to samo, tylko w innej kolejności. Ja wiem, że to pora kiedy powinno się odpoczywać po całym dniu ale urozmaicenie bazy o polskie hity <2010 byłoby jak najbardziej jest mile widziane. ;)

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Esce TV Extra w MUX-L4 właśnie wrócił obraz i jest normalnie tak jak było wcześniej, za to na Mango24 jest teraz to samo co było na Esce TV Extra czyli jest głos ale jest zatrzymany obraz z reklamy (dokładnie taki sam jak na tej pierwszej stacji, co tutaj opisałem i wstawiłem filmik).


EDIT: Wszytko wróciło do normy i na Mango24 też jest już normalny obraz jak na Esce TV Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...