Jump to content

Kacper10

Users
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Kacper10

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wołów, DS, PL
 • Hobby
  Media, Informatyka, Biznes, Elektronika

Recent Profile Visitors

563 profile views
 1. Zawsze można się powołać na koncesję Mango24 Ale przynajmniej dobrze, że najmniejszy bitrate ma. Tak przecież miało być? 🤷Moim zdaniem ten kanał powstał tylko z powodu upadku Mango24 i kłopotliwej sytuacji w NTL i gdyby nie koronakryzys, to ten kanał by nie powstał, a NTL Radomsko nadawałoby "Kuriera" dalej. Zresztą pewnie ten kanał i tak zmieni niebawem formułę, bo albo np. nie będzie chętnych reklamodawców, albo właściciel wymyśli zupełnie nową/odmienną koncepcję kanału czy coś. Inna kwestia że nie widziałem jakichś szumnych/ambitnych zapowiedzi odnośnie tej stacji, jedynie widziałem jakiś lakoniczny komunikat o wysłaniu wniosku koncesyjnego (z informacją co w nim jest) i uzasadnienie nazwy sloganami (a i koncesja jest chyba tylko dlatego, że wszystkie programy na MUX-L3 muszą mieć koncesję, nawet jeżeli jest to program planszowy osiedlowego operatora czy monitoring bloku nr 7). W zasadzie to jedyny chętny - BCAST się wycofuje, Emitel ma to gdzieś, więc tylko TVL i MWE wchodzą w grę. Jej konkurent - TV Bolesławiec - jakoś się nie kwapi, okoliczne kanały mają bardziej "miejski" charakter i zainteresowani znajdują się chyba tylko w Jeleniej Górze, a do Wałbrzycha to za daleko (a może to i dobrze, bo tam jest ostry Meksyk - w biednym Wałbrzychu utrzymują się aż 3-4 telewizje, ciekawe z czego).
 2. W IPTV raczej ciężko o marnotrawstwo częstotliwości - zwłaszcza, że w większości takich "kablówek" kanały tego typu to codzienność, byleby zapchać ofertę (chyba tylko Netia ma sensowny układ programów, reszta stawia ilość nad jakością). Tylko błagam, nazwy pewnego holdingu medialnego tu nie przywołujcie.
 3. Nagra ktoś wyłączenie? Przede wszystkim naziemna, ale satelita też ujdzie. Ech...
 4. Mówisz o tym samym Echu24, w którym grupa MWE ma 0% udziałów? Co do kanałów na MUXach - tak czułem, że zjawi się akurat Mango (raz, że mają pewnie teraz spory ruch; a dwa że raczej nie ma "normalnych" chętnych na naziemną). Smutne, no ale cóż - z grupy FTA nie ma zbyt dużo chętnych (bo niemal wszyscy zdążyli "zasmakować"), KRRiT tak zaprojektowała konkursy na MUX-L, że startowali tylko dotychczasowi nadawcy ("nowych" odsyłano z kwitkiem); a i też nie ma nowych stacji, które chciałyby wejść do naziemnej - nawet takie "rarytasy" jak dlaCiebie.tv, TV Regio czy Twoja.TV nie są zbytnio zainteresowane (choć też inna kwestia, że ww. kanały tego typu to praktycznie YouTubowe playlisty w trybie "shuffle" - ale o kanałach widmo chyba zrobię osobny temat, bo mnie ich temat ogólnie ciekawi). Ten stan zmienić się może jedynie po 2022 (BTW fajnie by było, gdyby sieć MUX5 i MUX6 też trafiła pod takie MUXy).
 5. Chciałbym zgłosić, że na TOP KIDS JR od kilku dni działa tylko obraz - dźwięk skwierczy.
 6. Wołów potwierdza zmiany, działa (chociaż wolałbym pierw TVR, NTL Radomsko i Biznes24 - no chyba, że dołączą niebawem). No i parę pytań: 1. Skoro jest TV Regionalna we Wrocławiu, to czy są plany puszczenia Echo24 w Lubinie? 2. Państwo przejęli multipleks (wraz z kanałem) czy skąd ta zmiana?
×
×
 • Create New...