Jump to content

Kacper10

Users
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Kacper10

 • Rank
  Niedoświadczony
 • Birthday 03/26/1999

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wołów, DS, PL
 • Hobby
  Media, Informatyka, Biznes, Elektronika

Recent Profile Visitors

619 profile views
 1. Gdyby nie to, że KRRiT ciągle trzyma "sztywną" numerację multipleksów lokalnych (które - podobnie jak całą siatkę MUX-L - powinno się wymienić), to pewnie L1 i L4 by już się połączyły (MUX z Lubania - tuż po cyfryzacji - próbowano przesunąć jak najbardziej na wschód, zresztą TV Łużyce można było odbierać nawet w Lubinie). Inna kwestia, że - moim zdaniem - tymi "multipleksami lokalnymi" powinny być MUX5 i MUX6 (jeżeli ta mapa jest dalej aktualna, to MUX5 - po lekkiej korekcie częstotliwości/zmniejszeniu obszarów SFN - oddać MWE, a MUX6 oddać takim nadawcom jak Echo czy Regionalna)
 2. Zawsze można się powołać na koncesję Mango24 Ale przynajmniej dobrze, że najmniejszy bitrate ma. Tak przecież miało być? 🤷Moim zdaniem ten kanał powstał tylko z powodu upadku Mango24 i kłopotliwej sytuacji w NTL i gdyby nie koronakryzys, to ten kanał by nie powstał, a NTL Radomsko nadawałoby "Kuriera" dalej. Zresztą pewnie ten kanał i tak zmieni niebawem formułę, bo albo np. nie będzie chętnych reklamodawców, albo właściciel wymyśli zupełnie nową/odmienną koncepcję kanału czy coś. Inna kwestia że nie widziałem jakichś szumnych/ambitnych zapowiedzi odnośnie tej stacji, jed
 3. W IPTV raczej ciężko o marnotrawstwo częstotliwości - zwłaszcza, że w większości takich "kablówek" kanały tego typu to codzienność, byleby zapchać ofertę (chyba tylko Netia ma sensowny układ programów, reszta stawia ilość nad jakością). Tylko błagam, nazwy pewnego holdingu medialnego tu nie przywołujcie.
 4. Nagra ktoś wyłączenie? Przede wszystkim naziemna, ale satelita też ujdzie. Ech...
 5. Mówisz o tym samym Echu24, w którym grupa MWE ma 0% udziałów? Co do kanałów na MUXach - tak czułem, że zjawi się akurat Mango (raz, że mają pewnie teraz spory ruch; a dwa że raczej nie ma "normalnych" chętnych na naziemną). Smutne, no ale cóż - z grupy FTA nie ma zbyt dużo chętnych (bo niemal wszyscy zdążyli "zasmakować"), KRRiT tak zaprojektowała konkursy na MUX-L, że startowali tylko dotychczasowi nadawcy ("nowych" odsyłano z kwitkiem); a i też nie ma nowych stacji, które chciałyby wejść do naziemnej - nawet takie "rarytasy" jak dlaCiebie.tv, TV Regio czy Twoja.TV nie są zbytnio
 6. Chciałbym zgłosić, że na TOP KIDS JR od kilku dni działa tylko obraz - dźwięk skwierczy.
 7. Wołów potwierdza zmiany, działa (chociaż wolałbym pierw TVR, NTL Radomsko i Biznes24 - no chyba, że dołączą niebawem). No i parę pytań: 1. Skoro jest TV Regionalna we Wrocławiu, to czy są plany puszczenia Echo24 w Lubinie? 2. Państwo przejęli multipleks (wraz z kanałem) czy skąd ta zmiana?
×
×
 • Create New...