Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,podepnę się. Chcę podpisać umowę na rodzinny HD. Dekoder dostaję z urzędu, czy jest tam jakiś wybór? Na stronie nie ma opcji i trzeba to zrobić telefonicznie?

 

Rozumiem, że HD5500 to najnowsza i najlepsza opcja?

Właśnie zadzwoniła konsultantka i potwierdziła warunki umowy, mogłem wybrać dekoder - HD 5500s jest aktualnie dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Najprawdopodobniej od sierpnia zdecyduję się przenieść 2 umowy do CP.

Planuję zakupić Premium i Premium MAX.

 

Przy zakupie 2 abonamentów nie otrzymuję dodatkowych rabatów (poza 6 darmowymi miesiącami z 24), ale jak myślicie, przy przedłużeniu, co mógłbym wynegocjować (bazując na obecnych okazjach)?

Czy można coś więcej poza kolejnym łamańcem?

Edytowane przez Mr. Orbita
Zły wątek - przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa z NC. Mam światłowody, lecz Multimedia nie wykrywa ich w systemie, dlatego chcę przejść do CP. Mam kilka pytań:

- Gdzie warto zawierać umowę (APS, infolinia, czy strona WWW)?

- Interesuje mnie oferta Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD, chcę dodać Eleven plus Multiroom (1 dodatkowy, chyba że jest jakiś rabat jeszcze to 2). Moje pytanie brzmi: czy jest możliwy jakiś rabat poza 6 miesiącami za darmo?

- Mogę zapłacić całość? Czy to się opłaca?

- Jakie dekodery brać najlepiej (ważne, by nie było czynszu dodatkowo)?

Miałem tutaj konto, lecz nie pamiętam hasła, dlatego założyłem nowe (przepraszam Administrację za ten ruch).

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Ad.1. Jeżeli posiadasz 3 ostatnie rachunki z NC+ to umowę warto podpisać także w APS, w tym wypadku również otrzymujemy pół roku bez opłat i rabaty na 2 i 3 dekoder Multiroom.

 

Ad.2. W przypadku przedstawienia rachunku od konkurencji możesz otrzymać jedynie dodatkowy rabat na 2 i 3 dekoder dodatkowy, nic poza tym.

 

Ad.3. Nie rozumiem pytania.

 

Ad.4. Jako główny dekoder bierz EVOBOX PVR, jednak tutaj w pakiecie, który Cie interesuje czynsz jest nie do ominięcia i wynosi 5 zł/mies. Brak czynszu jedynie w pakietach Premium. Jako dodatkowe dekodery bierz model HD5500s.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabat na 2 i 3 dekoder, czyli koszt 5zł za każdy dekoder Multiroom'u?

 

Chodziło mi o to, że chciałem wpłacić jednorazowo całą kwotę.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Dodatkowo poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mogę zapłacić całość? Czy to się opłaca?

 

Możesz, tyle że pieniądze będą widoczne w "wolnych środkach" i będą sukcesywnie pobierane, ale po co zaraz chcesz wydać kupę kasy :?:

Po pierwsze, masz z urzędu 6 miesięcy gratis, gdy już przyjdzie pora płacić to możesz wpłacić całość albo kilka abonamentów. Bo zawsze może być tak, że umowę można skrócić albo płacić na bieżąco.

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie umiem za dobrze zarządzać pieniędzmi i wolę zapłacić i mieć to z głowy. Chciałem zapłacić za 15 miesięcy, a te 3 na ew. negocjacji nowej umowy.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to moze od razu wziąć ze 3 szt pewnie łatwiej niż potem dobrać jakby co ... no i w razie awarii jest backup :mrgreen:

Oczywiście możesz wziąć nawet 3szt :) Ale pamiętaj że przy przedłużaniu umowy twój abonament wzrośnie o 10zł bo podobno od lipca 2015 ceny Multiroom HD są sztywne.  Miałem identyczną sytuacje biorąc ofertę ,, Na próbę '' przechodząc od innego operatora brałem 2szt za 10zł parę dni temu przedłużyłem umowę i abonament za Multiroom wzrósł o 5zł :(   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem NC+. Interesują mnie dwa kanały sportowe których nie posiadam tzn. Polsat Sport i Polsat Sport Ekstra. Jaki byłby najtańszy koszt nabycia tych dwóch kanałów, inne mnie w zasadzie nie interesują gdyż pełną ofertę mam w NC+.  Jaki wariant byłby dla mnie optymalny cenowo. Proszę o podpowiedzi gdyz jestem całkowicie zielony w temacie. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie dla nowych abonentów przy wyborze pakietu Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD czeka Serwis ON THE GO na cały czas trwania umowy za 0zł (standardowo 5zł/mc) Promocja w ramach "Happy Hours!" do piątku 22.07 do godz.12:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...