Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem aps z tym modelem, ale dekoder nie chciał wejść w system. Co ciekawe karta od niego weszła.

Pan w aps powiedział że na własność wchodzą tylko fabrycznie nowe dekodery. Możesz to zweryfikować?
Może być używany. :).

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Prawo do odstąpienia od umowy. W punkcie nie masz, przez internet/ u konsultanta masz.

2. Rozmowa rejestrowana, mozliwosc powolania sie i odsluchania rozmowy(przez dzial reklamacji), w punkcie/internet nie masz, u konsultanta masz.

3. Zazwyczaj internet/konsultant ma lepsze oferty niz w punkcie. W punkcie najczesciej wyjadą Ci z umową 24/2 miesiace gratis.

4. W punkcie odbierasz sprzet z miejsca, u konsula/internet przyjezdza kurier.

5. W punkcie jest ciepło( :D no taki żarcik).

 

i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W APS-ach są umowy "Trafny Wybór" z 10-dniowym prawem odstąpienia. ;)

Wszystkie oferty są dostępne w linku w mojej sygnaturce.

Oferty z MR (2 i 3 MR) dla klientów konkurencji są tańsze w APS-ach.

Oferty ze strony www CP są dostępne w APS-ach, choć trzeba trochę o taką ofertę powalczyć.

 

PS. W domu bywa cieplej i bez kolejek.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie oferta ze strony pakiet Telewizja + Internet LTE za 84.99zł (Smart Dom) czyli Familijny MAX HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Internet LTE 50 GB, na formularzu nie mogę odznaczyć czynszu za router LTE bo chciałbym z niego zrezygnować, posiadam własny, w ogole jest taka możliwość? A jak wygląda sprawa z multiroom, bo na razie chciałbym tylko jeden dodatkowy dekoder za 5zł/msc, czy później w trakcie umowy mógłbym dobrać następne w tej samej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta na stronie jest sztywna. Jeśli nie potrzebujesz sprzętu, to potrzebujesz ofertę "Tylko SIM". Przed rabatem 49,99zl za 40GB. Umowa na dwa lata. Takie na pewno są w APS-ach. Na Infolinii, czy są, powie Ci @kyczniker.

Multiroom bierz od razu tyle ile potrzebujesz. W przeciwnym wypadku dobranie MR w trakcie trwania umowy wiąże się z podpisaniem lojalki. Nowa lojalka, to nowe warunki. A gratisowe miesiące przy kolejnej lojalce są dostępne dopiero najwcześniej 6 miesięcy przed końcem okresu podstawowego umowy.

 

Będzie od 17 maja nowy pakiet Premium Max z Eleven i Polsat Sport 2 oraz 3 za 99.99zl.

Dla pozostałych abonentów Polsat Sport 2 i 3 będą za 79zl.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli to miała być druga umowa smartdom (ta rabatowana), to przy zawarciu nowej Premium Max nie będzie problemu? Czy wtedy 50% rabatowi podlega kwota 99 zł - czyli Eleveny tez? I czy nadal można wziąć 2x multiroom w cenie 5 pln przy tej opcji czy trzeba za każdy płacić 5 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Premium Max to Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + HBO Cinemax HD + HBO GO + ON THE GO + Pakiet Eleven oraz dostęp do Polsat Sport 2 i 3 za 99,99zł miesięcznie. Rabatowana jest abonament za pakiet, czyli 99,99zł. Opłata za MR dla klientów konkurencji jest bez zmian.

Rozpiskę przygotuję wkrótce. Poprzednia jest aktualna, dochodzi tylko pakiet Premium Max w tym samym schemacie, co pozostałe oferty.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już uzgodniłem z APS. Oddaję sprzęt, który mam od kilku dni (w tym bezszelestnego Evoboxa :) ) i biorę nowy w ramach Premium Max. Dla mnie to dobra oferta (choć nie wątpię, że znajdzie się spora grupa niezadowolonych), nie dość ze Eleveny taniej niż normalnie, to jeszcze dzięki Smartdom8 wychodzi tylko 5 pln więcej niż zwykły Premium. Czyli za 55 zł mam full pakiet z 2x multiroom i jeszcze 6 m-cy gratis. W porównaniu z nc+.. nie ma co porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...