Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po jakim czasie od otrzymania sms o wysyłce dotarł do was kurier??

Przekazanie dekodera do firmy kurierskiej 06.04.2016 deko a kurier dotarł 07.04.2016 łączny czas ok 22h

 

Przegapiłem termin ostatniej promocji Happy Hour za 79.99 zł za FULL. Czy wiadomo coś o terminie nowej promocji Happy Hour? I co to może być?

Zazwyczaj to jest oferta Premium tańsza 10 zł kiedy będzie następna trudno powiedzieć bo nie ma reguły może na koniec miesiąca dużo klientów od konkurencji przechodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiając pakiet Premium jako nowy klient przez 6 miesięcy w promocji mam pakiet VOD. Czy wiecie dlaczego mogę oglądać filmy wypożyczalni na kanałach 205, 206, 207, 208, 209, a na 202, 203, 204, 210, 211, 212 mam komunikat, że tego kanału nie ma w twoim abonamencie, czy u Was też tak jest i tak powinno być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to przez wielu nazywany pakiet techniczny (pakiet Premium) nadawany w serwisie CP na 30 dni, przed wydaniem dekodera do sprzedaży. Teoretycznie pakiet ten powinien "zgasnąć" po podpisaniu umowy i podłączeniu dekodera. Zdarza się jednak, że pakiet ten działa dłużej. Należy jednak mieć na uwadze, że w każdej chwili karta odbierze prawidłowe uprawnienia i będzie działał tylko zestaw pakietów z umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dopiero 13.04.

Tą ofertę mają również w Plusie :)

Ps.

Rozumiem,że podpisując umowe w punkcie,nie ma 14-stu dni na zwrot,tak?

Widać trafiłeś na dobrych pracowników Plusa ;)

14 dni na odstąpienie od umowy nie obowiązuje w przypadku podpisania umowy w Salonie.

Z czystej ciekawości, jak pokazuje się rachunki, które wyświetlają się na ekranie tv? Zdjęcie? Czy trzeba wydrukować [beep]likat przelewu?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

[beep]likat wykonania przelewu.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...