Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

happy hours Pakiet Premium + HBO GO za 79,90

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp?packageGroupId=12&clientType=NEW_CLIENT

 

Telewizja 180 zł taniej! Oferta dostępna jeszcze:6 dni

I własnie na to czekałem :D Myślałem że dadzą na święta ale tak też może być

żegnaj nc witaj CP!

Edytowane przez pesymik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha, dzieki

mam pytanie wybierając :

 

OFERTY TRAFNY WYBÓR – oferty dla Klientów, którzy przedstawią faktury za usługi telewizyjne od innego operatora

Od 7 miesiąca abonament:
Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 59,99zł
Od 7 miesiąca abonament za Multiroom HD:
Za jeden dekoder 10zł

 

czy płatność można rozłożyć na 24 równe raty ?? czy nie ma takiej możliwości i przez 6 miesięcy mamy gratis a później po 69,99 zł

Edytowane przez stasiu1971
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Moze mi ktoś powiedzieć jak wygląda sprawa z dobraniem multiroom? Na razie nie potrzebuje dodatkowego dekodera, ale na jesień bym chciał skorzystać z opcji multiroom.

Czy istnieje mozliwosc dobrania dekodera w trakcie trwania umowy?

 

Dzięki za pomoc

 

Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Moze mi ktoś powiedzieć jak wygląda sprawa z dobraniem multiroom? Na razie nie potrzebuje dodatkowego dekodera, ale na jesień bym chciał skorzystać z opcji multiroom.

Czy istnieje mozliwosc dobrania dekodera w trakcie trwania umowy?

 

Dzięki za pomoc

 

Pozdrawiam :wink:

TAK

ale wszystko zależy ile do końca umowy, dowiedz się, daj znać to Ci powiem.

Ew. zadzwon na infolinie i spytaj jaki to koszt, bo wszystko w sumie od tego zależy. No chyba że masz w umowie wpisane "możliwość dobrania multiroomu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK

ale wszystko zależy ile do końca umowy, dowiedz się, daj znać to Ci powiem.

Ew. zadzwon na infolinie i spytaj jaki to koszt, bo wszystko w sumie od tego zależy. No chyba że masz w umowie wpisane "możliwość dobrania multiroomu".

Chciałbym wziąć teraz pakiet z promocji HH, a multiroom dobrać maksymalnie do października.

 

Ew. zrobię tak jak mówisz i zadzwonie na infolinię, chociaz mam złe doświadczenia z nimi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to żadne HH nie jest, to jest oferta dla klienta który już ma umowę(o ile dobrze pogadasz).

Weź od razu przedłuż umowę z MR.

Zapłacisz za MR 29zł, a pierwsze (zależne od długości umowy 5 lub 8 miesięcy) masz wszystko za darmo, wraz z multiroomem.

Więc i tak za coś czego teoretycznie do października nie będziesz używać masz za darmo.

Potem będzie trzeba(skoro chcesz dobrać w trakcie trwania i tak szybko po dorwaniu "nowej" umowy czyt. aneksu) zwiększyć zobowiązanie o 10zł.

Więc to NIEOPŁACALNE.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...