Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie szybkie pytanie. Czy po skorzystaniu z aktualnego HH i po zakończeniu półrocznego "darmowego" film HD, Cinemax HD i sport HD są jakieś opcje na włączenie ponowne np. Film HD? Jeśli tak, to ile taki pojedynczy pakiet kosztuje?

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po naciśnięciu "Przejdź dalej" zobaczyć można coś takiego:

 

 

 

Oferta elastyczna: Familijny Max HD + HBO HD HBO GO

Przez pierwsze 6 miesięcy korzystasz z oferty Premium, czyli Familijnego Max HD + HBO HD + Cinemax HD + Sport HD + Film HD, a także z HBO GO i nic za nie nie płacisz.
Po 6 miesiącach pakiety w ofercie elastycznej możesz modyfikować w trakcie całej umowy.
Możesz wybierać z poniższych wariantów:

- Familijny Max HD + HBO HD + Cinemax HD + Film HD + Sport HD + HBO GO za 89,99 zł/mies.
- Familijny Max HD + HBO HD + Film HD + Cinemax HD + HBO GO za 79,99 zł/mies.
- Familijny Max HD + HBO HD + Film HD + Sport HD + HBO GO za 79,99 zł/mies.
- Familijny Max HD + HBO HD + Cinemax HD + Sport HD + HBO GO za 79,99 zł/mies.
- Familijny Max HD + HBO HD + Film HD + HBO GO za 69,99 zł/mies.
- Familijny Max HD + HBO HD + Cinemax HD + HBO GO za 69,99 zł/mies.
- Familijny Max HD + HBO HD + Sport HD +HBO GO za 69,99 zł/mies.
- Familijny Max HD + HBO HD + HBO GO za 59,99 zł/mies.

Zawierasz umowę na Familijny Max HD + HBO HD + Cinemax HD + Film HD + Sport HD + HBO GO za 89,99 zł/mies. Aby płacić 59,99 zł/mies. należy wyłączyć pakiety Film HD + Cinemax HD + Sport HD.1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj multiroom był za 5zł na 100%. Mam zapisane potwierdzenie zamówienia w pdf. Dzisiaj przy rozmowie z konsultantem juz była cena 10zł i "nic się nie da zrobić". Nie kłóciłem się bo byłem poza domem i nie miałem koma pod ręką, ale chyba złożę reklamację...

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem całą przygodę we wcześniejszym HH z pakietem premium. Pierwsze zamówienie potwierdzone następnie przez konsultanta najnormalniej wcięło w ich systemie, musiałem złożyć drugie zamówienie, dlatego przestrzegam, aby sprawdzić. Dostaniesz indywidualny numer zgłoszenia o który najlepiej poproś, ja tego nie zrobiłem i dopiero przy drugim zgłoszeniu mi konsultant przekazał na moją prośbę. Umowa zaczyna obowiązywać od dnia jej podpisania. Wysyłka w ciągu 7 dni. Ja czekałem od zgłoszenia z tego co pamiętam 4 lub 5 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedwczoraj wypełniłem na stronie, wczoraj załatwiałem przez telefon - dzisiaj mam kuriera. błysk ciupagi.


Daj screena lub jakiś dowód, możesz się powołać na to.

 

Zrzut%20ekranu%202016-04-27%20o%2010.07.

 

Jak mówiłem po zakończeniu formularza z zamówieniem jest opcja wydruku zamówienia - wydrukowaem do pdf, nawet dwa razy, przed północą jeszcze było 5zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...