Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chyba tez oczywistym jest że beda tez mecze z odtworzenia te które juz sie odbyły.Jesli niektórzy z nas nie obejrza w Polsat 2 lub 3 to spokojnie z odtworzenia można sobie obejrzeć na zwykłym polsacie sport albo Extra... Zresztą uważam że cała ta nagonka polsatowska pryśnie jak bańka mydlana jak tylko Reprezentacja Polski przegra mecz z Irlandią a wtedy wszyscy będa sobie w brode pluc jaki to ja byłem [beep] ze zapłaciłem za to 99zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty piszesz. Ci co wykupują całość za 99 zł czy 79 to nie wykupują dla meczy polskiej reprezentacji. Mecze Polaków będą transmitowane za darmo.

Wysłane Z Mojego ASUS ZENFON 2

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pakiet PremiumMax za 99,99 na 24m, pierwsze 6 m gratis, czyli wychodzi srednio nieco ponad 80 zl/mies,

czy dla nowych klientów migrujacych z NC+ te ceny sa jeszcze negocjowalne ?
typu:
- zniesienie miesiecznej oplaty 10 zl/mies za MR ?
- jednorazowych oplat za evoboxa (49 zl) czy MR (58 zl) ?
- rabat na pakiet rozrywka (mniej niz te 25 zl/mies) ?

 

no i czy jest opcja na ten pakiet na 12/15 mies ?

Edytowane przez Don kichot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Skończyła mi się umowa z nc+ i zastanawiam się nad ofertą Polsatu. Ogólnie interesuje mnie pakiet familijny max hd+film hd+sport hd+cinemax hd.

Chciałbym się dowiedzieć czy przechodząc od konkurencji można liczyć na jakiś rabat na multiroom? Jeśli tak, to w jaki sposób najlepiej złożyć zamówienie (aps, telefonicznie, strona internetowa)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy dziękuję za radę, mój post został przeniesiony z innego tematu i wcześniej nie widziałem tego linka.

 

Mam tylko jedno pytanie: Podane są oferty "TRAFNY WYBÓR – oferty dla Klientów, którzy przedstawią faktury za usługi telewizyjne od innego operatora"

ale niżej jest napisane "W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY SĄ RÓWNIEŻ DOSTĘPNE OFERTY ZE STRONY INTERNETOWEJ http://www.cyfrowypolsat.pl , ale nie są to oferty chętnie i od razu proponowane klientom w APS-ach.". Nie wiem jak mam to rozumieć? Jak przedstawię w apsie faktury od innego operatora to będę musiał się "napocić" żeby zaoferowali mi ofertę "trafny wybór"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Właśnie podpisałem umowę odebrałem dekoder evobox, czekam na aktywację. Zobaczymy czy jest różnica między nc+ :-).

Jak narazie ok wziolem pakiet za 59 familijny film HD sport HD cinemax hd. Za dzwonilem na infolinię bo miałem mały problem a gość mówi że będę miał za darmo dostęp do wszystkich męczy euro

Edytowane przez Mr. Orbita
Wyłącz podpisy telefonu, bo zaśmiecasz tym posty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z racji tego iż nc+ systematycznie podnosi mi abonament chciałbym zmienić tv. Mam trzy pytania.

 

 

1. Dlaczego jeśli wybiore Moduł CAM CI+ to nie moge dobrać multiroomu?

2. Na multiroomie mogę oglądać co chce ? Nie jestem uzależniony od głównego dekodera? Kiedyś było tak , że po paru godzinach trzebało karte z dekodera głównego..

3. Co Cyfrowy Polsat będzie oferował przez najbliższe dwa lata ze sportu? Czy będę mógł oglądać Ekstraklase , Premier League? Dzięki za odp!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z racji tego iż nc+ systematycznie podnosi mi abonament chciałbym zmienić tv. Mam trzy pytania.

 

 

1. Dlaczego jeśli wybiore Moduł CAM CI+ to nie moge dobrać multiroomu?

2. Na multiroomie mogę oglądać co chce ? Nie jestem uzależniony od głównego dekodera? Kiedyś było tak , że po paru godzinach trzebało karte z dekodera głównego..

3. Co Cyfrowy Polsat będzie oferował przez najbliższe dwa lata ze sportu? Czy będę mógł oglądać Ekstraklase , Premier League? Dzięki za odp!!

Naprawde nie orientujesz się w prawach sportowych czy jaja sobie robisz z ludzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba zapytał. :>

 

Niektórzy siedzą w ofercie wszystkich telewizji, bo mają na to czas i chęci. Inni pytają na forum,  żeby dowiedzieć się co się dzieje teraz.

Czytam ten wątek tylko dlatego, że do lipca mam umowę z nc+ i podjąłem decyzję o rozstaniu (jestem abonentem tej platformy od 2007 roku).

Przy okazji mam pytanie do "tu obecnych": Da się jakoś wyłapać pakiet Premium+HBO za 80 zł?

Czy często są HH na ten pakiet?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z racji tego iż nc+ systematycznie podnosi mi abonament chciałbym zmienić tv. Mam trzy pytania.

 

 

1. Dlaczego jeśli wybiore Moduł CAM CI+ to nie moge dobrać multiroomu?

2. Na multiroomie mogę oglądać co chce ? Nie jestem uzależniony od głównego dekodera? Kiedyś było tak , że po paru godzinach trzebało karte z dekodera głównego..

3. Co Cyfrowy Polsat będzie oferował przez najbliższe dwa lata ze sportu? Czy będę mógł oglądać Ekstraklase , Premier League? Dzięki za odp!!

1. bo nie

2. mozesz co chcesz, jestes uzalezniony i trzeba zmieniac karte "po paru godzinach", te bajki z kilkoma godzinami to chyba na forum nc+ przeczytales, srednia to jest raz na tydzien ale sam mozesz wczesniej przelozyc karte zeby Ci komunikat nie wyskoczyl np. trakcie waznej transmisji.

3. to juz sobie sprawdz w google ale raczej zapomnij. Chyba ze kupisz sobie eleveny to tam coś może być ciekawego ale to 15zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Skończyła mi się umowa z nc+ i zastanawiam się nad ofertą Polsatu. Ogólnie interesuje mnie pakiet familijny max hd+film hd+sport hd+cinemax hd.

Chciałbym się dowiedzieć czy przechodząc od konkurencji można liczyć na jakiś rabat na multiroom? Jeśli tak, to w jaki sposób najlepiej złożyć zamówienie (aps, telefonicznie, strona internetowa)? 

 

 

Post wyżej masz w opisie link do wszystkich ofert.

jakoś nie mogę połapać sie w tych ofertach

 

mozna coś mieć więcej przechodzac z nc+ niz to co na stronie ? Z racji smart dom chciałbym wziąc maksymalny pakiet + 1 szt multiroom

mozna coś ugrac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna różnica, ale Ciebie akurat ona nie urządza, bo chcesz jeden dekoder dodatkowy. Różnica w cenie za Multiroom HD robi się dopiero od drugiego dekodera dodatkowego, tzn. abonament za drugi i trzeci dekoder jest w cenie pierwszego, w ofercie dla klientów konkurencji dostępnej w APS-ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam koledzy pytanie o wybor dekodera. Potrzebuje wziac dodatkowa nowa umowe z pakietem rodzinny hd. Jakie obecnie dekodery hd sa dostepne do tego pakietu i jaki wybrac? Dekoder bedzie obslugiwala osoba starsza, wiec zalezy mi na stabilnosci, prostocie w obsludze oraz mozliwosci ustawienia wlasnej listy kanalow. Umowe bede zamawial przez strone cp, rozumiem, ze jak zadzwoni konsultant z potwierdzeniem zamowienia, wtedy bede mogl ewentualnie poprosic o konkretny model dekodera, pod warunkiem oczywiscie, ze jest na stanie? Bede wdzieczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...