Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam kilka pytań odnośnie aktualnej oferty:

 

1. Czy pakiet "Premium" rożni się od "Premium MAX" tylko brakiem Elevenów?

2. Ile aktualnie dostanę darmowych miesięcy? Na stronie widnieje informacja o 6, a @swojadroga wspominał coś o 3 miesiącach.

3. Czy w trakcie umowy można dokupić usługę multiroom?

4. W rodzinie posiadam abonament w Plusie (49 zł, aktywny 12 miesięcy), więc chciałbym skorzystać ze zniżek SmartDom. Problem w tym, że wcześniej musiałbym zrobić cesję umowy. Czy w takim przypadku zostanie naliczony rabat, skoro właścicielem numeru będę krócej niż 3 miesiące?

5. Rozumiem, że oferty "internetowe" nie różnią się od tych w APS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Z tego co mi wiadomo, to tak, różni się tylko brakiem Elevenów.

2. Zamawiając online 6, a w APS tak jak w poście @swojadroga.

3. Z tego co wiem, to można podpisując aneks, ale chyba nie jest to zbyt opłacalne, więc najlepiej od razu wziąć.

5. Oferty "internetowe" różnią się od tych w APS (porównaj post @swojadroga i oferty na stronie internetowej, np. miesiące darmowe lub niektóre pakiety).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Multiroom HD x2 i 3 już jest taniej w APS-ie.

Bez Multiroom HD:

Przy umowie 24-miesięcznej ze strony www i w APS-ie zapłacisz 1668,82zł przez cały okres umowy, co daje 69,53zł średnio miesięcznie. Jeśli uwzględnić przedłużenie umowy na 6 miesięcy przed zakończeniem okresu podstawowego, średnia spadnie.

Przy umowie 15 miesięcznej dostępnej w APS-ie zapłacisz przez cały okres umowy 1218,87zł, co daje 81,26zł średnio miesięcznie. Ale ta oferta robi się bardzo ciekawa przy przedłużaniu jej na 6 miesięcy przed zakończeniem podstawowego okresu umowy. 

W APS-ach masz 10 dni TV na próbę. Rezygnując z TV w tym czasie zdajesz sprzęt w APS-ie, w którym zawarłeś umowę. Zamawiając przez internet/infolinię masz 14 dni na odstąpienie od umowy i odsyłasz sprzęt do CP na swój koszt.

To są podstawowe różnice, ważne przy porównywaniu ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopytam, żeby się upewnić: w grudniu chciałem wziąć pakiet Premium Max z multiroomem i dekoderem Evobox (razem 105 zł). Jeżeli dobrze odczytuję nową promocję to teraz mogę wziąć ten sam pakiet, ale w ofercie z telewizorem za 99,99 + dodatkowo dostanę jeszcze internet gratis na całą umowę? 

 

Czyli reasumując: mam TV, pakiet Premium Max i internet za 99,99 przez 24 miesiące? Jeśli tak to do tej oferty mogę swobodnie dobrać sobie Multiroom i Evobox? Czy może już muszę mieć coś w CP (telefon, internet) żeby z tej oferty skorzystać?

Edytowane przez lukas_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem tej oferty ale na bank masz jeszcze ratę za tv czyli go spłacasz.Kiedyś z tego co pamiętam taniej wychodziło sobie oddzielnie kupić taki tv.Teraz nie wiem jak to wychodzi.Tak do tego pakietu dostaniesz MR jaki i Evoboxa i to nawet bez najmu miesięcznego tylko aktywacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję ze strony głównej SAT Kuriera:

 

W zestawie z telewizorem w cenie 99,99 zł/mies. znalazły się:

  • pełna oferta telewizyjna z ponad 170 kanałami telewizyjnymi, w tym 87 dostępnymi mobilnie, na start 3 miesiące bez opłat, później za 49,99 zł/mies. z 50% rabatem smartDOM,
  • Internet – 10 GB w prezencie,
  • LG Smart TV LED 49" 49LH570V z ratą 50 zł/mies.

Czyli chyba jest rzeczywiście za stówkę wszystko, ale nie muszę mieć już czasem jakiejś oferty z CP (internetu, telefonu), żeby mieć zrabatowaną telewizję? Czy ten darmowy internet jest liczony jako jedna usługa i nawet dla świeżego jest to oferta obowiązująca?

Edytowane przez lukas_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@lukas_k,

jeżeli nie posiadasz obecnie żadnej usługi w CP/Plusie to koszt całego zestawu to pakiet Premium MAX 99.99 zł/mieś + rata 50 zł/mieś za telewizor.

Jeżeli natomiast posiadasz już coś w CP/Plusie i kwalifikujesz się do otrzymania 50% rabatu na TV jako produkt drugi w SmartDom, to zestaw kosztuje 49.99 za pakiet Premium MAX + 50 zł/mies. za telewizor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość podpisania umowy z modułem na pakiet Mini HD? Ewentualnie jakiś wyższy z możliwością zejścia na Mini? Na stronie brak ofert na pakiet Mini HD. Parę postów wyżej przejrzałem aktualne promocje i znalazłem taką możliwość, ale tylko dla tych, którym skończyła się umowa.

Edytowane przez Barti
Poprawiono nieco niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...