Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś ciekawe kanały są? Można przerzucić na TV poprzez Chromecasta? Eleven jest? Ja czekam na jakiś plecak, czy coś raczej, może do końca miesiąca coś się trafi.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia aktualizacja :@Swojadroga.  Napisano 21 maj 2016 - 11:54

 

Troszkę czasu jednak minęło od ostatniej aktualizacji, stąd moje pytanie.

 W dniu dzisiejszym na infolinii stwierdzili, że promocja na zniżkę na multiroom się skończyła.

A czemu pytałeś na infolinii? O ile pamiętam, to ta promocja na multiroom dla przechodzących była tylko w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba wiadome że Ci powiedzą na infolinii że się skończyła promocja xD

Każdy chce zarobić, infolinia nie ma takich ofert.

Mi na infolinii to powiedzieli, że w CP na pewno takiego czegoś nie było.

 

 

Liczą się głównie rachunki od innego operatora. Nie ma tu znaczenia czy jest to typowy abonament. 

Czyli mając, np. TNK, to też można skorzystać z tej promocji, że drugi i trzeci dekoder MR za free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinny HD... Ale tam PS i PSE są tylko w wersji SD, które wkrótce mogą zostać wyłączone :) a żeby mieć je w wersji HD, to potrzebny jest pakiet Sport HD, a do niego dostęp można uzyskać tylko przy posiadaniu Familijnego Max HD :)

Czy nie będzie tak, skoro nawet wyłączą wersję SD, że automatycznie udostępnią wersję HD w tym samym pakiecie, w końcu są to ich własne programy. Czy jednak wykluczacie taką opcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczą się głównie rachunki od innego operatora. Nie ma tu znaczenia czy jest to typowy abonament. 

 

Właśnie jestem po rozmowie z panią z APS

 

Jedyną promocję którą mogłaby mi zaoferować jako osobie przechodzącej od innego operatora to 6 miesięcy gratis.

Co z tego że taka sama oferta jest  na stronie Cyfrowego Polsatu dla każdego. :)

O zniżce na dekodery od multiroomu po 5 zł nigdy w życiu nie słyszała :) ( po przedstawieniu rachunku od nc ).

Mało tego. u niej zapłacę mniej za aktywację niż zamawiając przez neta  bo tylko 136 zł ( evo i 3 kolejne szt. ) na stronie to samo. :)

U niej także nie zapłacę za kuriera ,a zamawiając ze strony według niej tak  ( tego akurat nie sprawdzałem więc nie wiem ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj wątek bo już inna osoba też tak była informowana.@Swojadroga doradził gdzie ma tego szukać.Podobno mina tego pracownika bezcenna :lol2: Sprzedają sami nie wiedzą co.A do tego kłamie bo z tego co mi wiadomo że płaci się za kuriera.Swoją drogą kiedyś też mnie o tym uświadamiał pracownik APS. Kazałem mu sprawdzić na stronie operatora gdzie swojego czasu pisało że dostawa za free.A co na to pracownik?Dalej swoje że z tego co on wie to się płaci za kuriera pomimo że na stronie pisze że za free :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pal licho tą zniżkę 10 zł ,ale kurcze jakieś zasady powinny obowiązywać a nie ściemnianie że taka oferta nie istnieje.

 

Wezmę jutro dwa ostatnie rachunki i udam się do innego APS.

Rozumiem że ta oferta to "Trafny wybór" na którą mam się powołać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...