Jump to content

makami20

Users
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About makami20

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Obowiązuje nowa umowa(miesiąc temu przedłużona także jeszcze mam okres promocyjny) i chce dobrać szwagrowi dekoder( mieszkamy w 1 budynku) czy jest możliwość podniesienia rachunku o dodatkowy 2 dekoder( 1 dodatkowy już jest w umowie) i czy wtedy będę miał nadal te miesiące darmowe? Oraz ile będę płacił za 2 dekoder? 5zl?
 2. Zaakceptowałem oferte.kiedy będą nowe kanały? Po najbliższym okresie rozliczeniowym czy kiedy?
 3. Na jaką umowę mogę liczyć. 24/6?. Nie wiem jak z LM po sezonie więc boje się że.podpisze na 2 lata a za rok skończy się LM a płacić będę musiał.
 4. Właśnie ja mam familijny Max,cinemax,eleven,PSP, 1multiroom i płace za to 85zl. Chciałbym wywalić PSP i za to wrzucić Ekstraklasę przy czym płacić tyle samo.
 5. A można brać ekstraklasę zamiast PSP przy tej samej kwocie?
 6. Pakiet Familijny Max HDOpcja ON THE GO, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Polsat Sport Premium, Usługa Multiroom ( 1 dodatkowy dekoder)HD, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD . Umowę mam jeszcze 4 miesiące. Place obecnie 85zl. Na co mogę liczyć? Dostanę coś lepszego niż to co mam czy raczej nie ma szans? Oraz da się wypowiedzieć umowę w iCOK? Bo nie widzę opcji takiej.
 7. Witam Mam 2 dekodery takie( podstawowy i jako dodatkowy Multiroom), niestety oby 2 wywalają bledy( albo błąd 01 albo 03 albo że sygnału nie ma). Czy jest szansa wymienić ( mogą być na taki sam model)dekodery bez przedłużenia umowy? I czy da się to ogarnąć w sobotę czy tylko w tyg?
×
×
 • Create New...