Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ten Premium Max trzeba wziąć na minimum 24mies., jest to i tak dobre bo zyskuje się taniej Eleven (tylko w SmartDomie), ja rozpisałem to we wcześniejszym wpisie, jak by to u mnie wyglądało, i wychodzi całkiem super :)

Edytowane przez moqu'ai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie chore jest to, że opłata za te kanały jest dla tych co mają pakiet sportowy, w którym tak naprawdę nie ma nic poza Esp2 i.TVP sport. Dobrze, że mam czeskie DVBT, gdyby chcieli coś majstrowac przy sofcie i zablokowali jakoś Astre, bo teraz już się wszystkiego można spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten Premium Max trzeba wziąć na minimum 24mies., jest to i tak dobre bo zyskuje się taniej Eleven (tylko w SmartDomie), ja rozpisałem to we wcześniejszym wpisie, jak by to u mnie wyglądało, i wychodzi całkiem super :)

Ja nie mam SD i nie zamierzam bulić stówy - 80 ZŁ to jest maks jaki mogę dać miesięcznie za CP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Będzie od 17 maja nowy pakiet Premium Max z Eleven, Polsat Sport 2 oraz 3 i ON THE GO za 99.99zl.

2. Osoby przedłużające umowę na minimum 24 miesiące między 17 maj 2015r. a 10 lipiec 2016r. otrzymają bezpłatnie dostęp do Polsat Sport 2 i 3.

3. Dla pozostałych abonentów Polsat Sport 2 i 3 będą za 79zl.

 

Czy to jest oficjalna już informacja?, bo jeśli tak to trzeba już zamawiać zestaw do odbioru astry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że na stronie CP brak nowej oferty. Jako migrujący mam 10 dni na rezygnację - ile muszę czekać na podpisanie umowy w tym wyższym wariancie?

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do PS2i3 można uzyskać na 3 sposoby!

1. Wybierając pakiet Premium Max.

2. Przedłużając dotychczasową umowę na minimum 24 miesiące.

3. Wykupując dostęp bez zmiany dotychczasowej umowy za 79zl.

a czy Premium Max jest/będzie w opcji innej, niż tylko 24 miesiące? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, że Premium Max musi być na 24 miesiące, ani o konieczności przedłużania umowy z pakietem Premium Max.

Napisałem o trzech sposobach wykupienia dostępu do PS2i3.

Ale w tym Premium Max PS 2 i PS 3 będą bez dodatkowych opłat? :)

 

Sorry za pytania retoryczne, ale muszę się upewnić, czy aby na pewno wszystko dobrze zrozumiałem :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. podmieniając dekoder na eobox przedłużając umowę i przechodząc z fam max dh+ film + sport na premium max - co mogę uzyskać  (ile darmowych miesięcy? poza euro 2016)

2.podmieniając dekoder na evobox i przedłużając umowę o 24 miesiące z zachowaniem pakietu fam + sport + cinemax  ile darmowych miesięcy w bonusue oprócz Euro 2016?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o nietypowej kombinacji, z której korzysta garstka klientów, normalnie aby mieć SPORT HD, trzeba mieć minimum Familijny Max HD czyli 50 zł + 10 zł sport hd, czyli 60 zł miesięcznie.

Biorąc jeszcze pod uwagę to, że nie wszyscy są obeznani w możliwościach jakie są do osiągnięcia po wypowiedzeniu umowy. Delikatnie mówiąc bardzo wąska grupa ludzi korzysta z tych przywilejów (tylko wtajemniczeni), przeciętny Kowalski ma zwykłą umowę na 24 miesiące i nie ma żadnego gratisu - trzeba zdać sobie z tego sprawę, że głównie tak to wygląda ;)

Stąd też ten mój wcześniejszy post wyrażający zdziwienie, że ludzie płacący 60 zł za pakiet sportowy jeszcze będą podskubywani ;)

Ja na Polsat nie narzekam i sam cieszę się z korzyści i cen jakie można wyciągnąć z tej platformy, ciężko o lepsze umowy u konkurencji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do końca obecnej umowy mam 40 dni :D

z powyższych postów rozumiem że oferta polsatu do wycignięcia to:

1) umowa na 24 miesiące na max premium z czego płacimy przez 18 miesięcy 99zł - średnio 74,25zł/ miesiąc  za full (bez rozrywki :P)

2) umowa na 24 miesiące na Fam max + sport + film z czego przez 18 miesięcy płacę 59,99 + 5zł za dekoder i ewentualnie 15 za eleven

63zł 74gr / miesiąc w opcji z eleven włączonym cały czas - też ciekawie, choć bez HBO

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będąc na tym forum dostawałem umowy 12 czy 15 miesięczne z największym gratisem.Pakiet dość bogaty za te 60 zł i najzabawniejsze że sport jest w nim najmniejszym atutem.Bo za najlepsze kąski i tak trzeba z reguły dopłacać.@wojtek509 sam pytałeś o umowy 24 miesięcy i gratisy.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będąc na tym forum dostawałem umowy 12 czy 15 miesięczne z największym gratisem.Pakiet dość bogaty za te 60 zł i najzabawniejsze że sport jest w nim najmniejszym atutem.Bo za najlepsze kąski i tak trzeba z reguły dopłacać.@wojtek509 sam pytałeś o umowy 24 miesięcy i gratisy.

gratisy przy przedłużeniu od 3 lat są względnie stałe niemniej sytuacja w której klient chce podmienić dekoder przy przedłużeniu i zarazem chce uzyskać dostęp do Euro 2016 przerabiam pierwszy raz - dzięki za pomoc :D U mnie to trochę zamotane bo rezygnuje przy okazji z jeszcze jednego z multiromu na tym kontrakcie- konsultant z partyline od przedłużenia  -  kazał wysłać mi najpierw ten dekoder od multiroom na Łubinową - a jak  dotrze to przedstawi ofertę z podmianką  :D wydaje się że taka procedura dość niestandardowa - ale rozmowa nagrywana więc zaryzykowałem :)

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...