Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

obecnie do 12.07.2016 mam pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 59,90zł plus 2xmultiroom za 10zł co daje miesięcznie 69,90zł. Wysłałem wypowiedzenie, czekam na telefon z DUK.

Chciałbym teraz pakiet Premium z HBO GO. Czy jest możliwe to dostać za 79,90zł + 10zł za 2xmultiroom czyli łącznie za 89,90zł w opcji 15/5? Może cos taniej się uda?

Elevenów mi pewnie w tym nie dadzą, choć pogadać można.

Swojadroga ma fajne zestawienie dla nowych abonentów, a może gdzieś są podobne opcje dla przedłużających?

Z góry dziękuję za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Ponieważ moja przygoda z nc+ skończy się w lipcu mam do Was pytanie. Posiadam obecnie Pakiet Rodzinny do 4.02.2017. Czy z Waszego doświadczenia byłaby możliwość od 1-go sierpnia przedłużyć umowę na Familijny Max HD+ Sport HD+ Film HD+ Cinemax HD do tego chciałbym dokupić Eleven oraz wymienić 5500s na Evoboxa  w opcji 24/6?

Edytowane przez montoya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga

Dziękuje za odpowiedź. W takim razie wezmę nową umowę, chyba nie będzie z tym problemu a 5500s będzie czekał w pudełku na koniec obecnej.

 

Umowa na Rodzinny kończy się 4,02 a nie 4,04 jak wcześniej napisałem. Przepraszam za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Posiadam obecnie Pakiet Mini HD za 19,90 zł. Umowa się już skończyła i obecnie jest na czas nieokreślony. Czy w tym przypadku jestem w stanie coś ugrać wysyłając wypowiedzenie? Nie chcę zmieniać dekodera, nie potrzebuję większego pakietu, ale może mogę liczyć na jakieś darmowe miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na pakiet mini nie ma darmowych miesięcy ale jest bardzo korzystna oferta mieć pakiet Mini HD za 4,99 na 18 miesięcy a potem na czas nieokreślony,ja to uzyskałem po wypowiedzeniu i jestem zadowolony.

Edytowane przez swojadroga
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na pakiet mini nie ma darmowych miesięcy ale jest bardzo korzystna oferta mieć pakiet Mini HD za 4,99 na 18 miesięcy a potem na czas nieokreślony,ja to uzyskałem po wypowiedzeniu i jestem zadowolony.

No niezbyt.

Są miesiące darmowe, standardowo przy każdych umowach typu 29/24 miesiace dostaniesz 8 ms free

12/15ms 5 free.

 

19,99 placisz, to znaczy że 14,99 + 5zł za dekoder czynsz, tak obstawiam.

 

Wiec nawet przy opcji 4,99 za pakiet wyjdzie Cie 9,99 bo czynsz dochodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając Premium to można zejść na niższy pakiet ? przy przedłużaniu umowy i nie płacić za dekoder skoro teraz nie płacę, pytam tak z ciekawości jak to tu w Polsacie wygląda 

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro teraz nie płacisz za dekoder i nie chcesz go wymieniać to nie będziesz za niego płacić. W CP nie ma zwiększania cen z "pupy" (jedyny wyjątek: przy niskich pakietach wzrost ceny za MR z 5zł do 10zł).

Mając Premium, jak i dowolną umowę, możesz zmniejszyć zobowiązanie do ilu chcesz i nie ma z tym problemu.

Odpowiadając konkretnie na Twoje pytanie, bo widzę, że masz EVOBOXA, przy następnym przedlużeniu umowy, jak chcesz zniżyć pakiet, dalej dekoder będzie za 0 zł.

Jedynie, co może ulec zmianie to opłata za multiroom, zależnie od pakietu oczywiście. Chyba że masz MR za 0 zł od początku umowy, wtedy dalej on pozostanie za 0.

Edytowane przez Barti
Za usługę Multiroom nie płaci się czynszu. ;-) Poza tym, pisownia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jeżeli ktoś zanosił wypowiedzenie do APS to jak to robicie.Drukować 2 razy jedno dla Nich ,a na drugim brać dla siebie potwierdzenie?.Pytam bo zwykle wysyłam pocztą poleconym.Ostatnio też,ale coś mi na razie nie pasuje nie wiem czy dostali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejne przedłużenie umowy za mną. Po zapłaceniu 2 abonamentów znowu będzie za darmo kolejne 5. Skrócona została umowa 12/5 (łącznie trwała 7 miesięcy - w tym 5 gratis), nowa ma (jak zwykle) 15/5.

 

Nowe warunki:

Minimalne zobowiązanie: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO. Pakiet Cinemax HD. Do tego OTG za 5 złotych w miesiącach płatnych, natomiast przez pierwsze 5 miesięcy cały pakiet gratis wraz z OTG, MR i Sagemcomem za 0 złotych. W przypadku Eleven - tutaj pierwszy miesiąc gratis, potem normalnie 15 złotych (w ten sposób po zakończeniu otwartego okna Eleven będę miał łącznie 2 miesiące i 5 dni gratis za ten pakiet, czyli łącznie praktycznie 3 miesiące gratis wraz z oknem otwartym).
 
Po zakończeniu okresu promocyjnego minimalne zobowiązanie 94,99, maksymalne 119,99 (z VOD oraz Eleven), wariant bez VOD oczywiście 109,99.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...