Skocz do zawartości

perdos

Użytkownicy
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O perdos

 • Tytuł
  Niedoświadczony
 1. perdos

  Pakiet Darmowy HD

  Kara = cena dekodera w cenniku, stąd wywnioskowałem. Sygnał bez problemów został wznowiony na takim dekoderze, gdyby był on zablokowany nie byłoby to raczej możliwe. Jutro sprawdzę możliwość włączenia Darmowego HD, o ile jest to w ogóle możliwe za pośrednictwem infolinii.
 2. perdos

  Pakiet Darmowy HD

  Nie zrozumiałeś mnie, źle się wyraziłem. 1. Kary za niewypełnienie umowy na usługi nie było w ogóle, umowa została wypowiedziana i spłacona w całości. 2. Dekoder nie został zwrócony, kara za niezwrócenie dekodera została zapłacona, na dekoderze mogłem potem ponowić sygnał, tak żeby odbierać kanały FTA. Wszystko działa do dzisiaj. 3. Nie mam i nie będę miał dostępu do ICOK. 4. Znam dane osoby na którą dekoder był zarejestrowany. Co w tym przypadku?
 3. perdos

  Pakiet Darmowy HD

  Ale nie została zapłacona kara wynikająca z niewypełnienia umowy na usługę. Zapłacone zostało po prostu za dekoder, który nie został oddany. W cenniku jest napisane (wtedy opłaty były inne): Twierdzisz, że nie zwrócę sprzętu, zapłacę za niego i dalej muszę go zwrócić? Gdzie tak jest napisane i jaki to ma sens w ogóle.
 4. perdos

  Pakiet Darmowy HD

  Posiadam dekoder HD3000, karta CP w środku. Umowa została zakończona kilka lat temu, dekoder miał zostać zwrócony, ale nie został i została za niego zapłacona kara. Nie znam danych do logowania do ICOK, znam jednak dane osoby, na którą była umowa. Jak w takiej sytuacji włączyć Darmowy HD i czy jest to w ogóle możliwe?
 5. perdos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Na ipla są tylko 2 kanały PSP premium?
 6. perdos

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  @Krzysiek11:) Jakiś czas temu przedłużałem Familijny HD w cenie 20 zł/miesiąc i ta cena była możliwa do uzyskania tylko po złożeniu wypowiedzenia. W przedstawionej przez ciebie opcji dostanę 6 miesięcy gratis przy umowie na 24 miesiące?
 7. perdos

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  @Krzysiek11:) Dzięki za info. To cena po złożeniu wypowiedzenia? Czy teraz nie ma różnicy? Zauważyłem, że w Premium Max jest pakiet Rozrywka HD, nie potrzebuję go. Czy czasem pakiet Familijny MAX HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium + HBO + OTG + 1xMultiroom HD nie wyjdzie taniej przy przedłużeniu niż Premium Max+PSP+Multiroom?
 8. perdos

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Znajomy posiada następującą ofertę: Familijny Max HD + FILM HD + SPORT HD + Cinemax HD + HBO HD HBO GO + ELEVEN + CP GO OTG + 1xMultiroom HD. Za całość płaci 109,90. Umowa przeszła już na czas nieokreślony. Dodatkowo dzięki tej usłudze posiada rabat SmartDom na abonament komórkowy i płaci 35 zł zamiast 70 zł. Chce przedłużyć umowę (składając wypowiedzenie lub też nie) tak, aby dostać to samo + pakiet Polsat Sport Premium oraz aby sumaryczna opłata za TV+telefon nie wzrosła (obecnie 144,90). Czy jest to możliwe? Wiem, że zamiast rabatu 35 zł dostanie nowy rabat 10 zł, ale przedłużając TV dostanie 6 miesięcy gratis, co znacząco obniży średni miesięczny koszt. Pytanie w jakiej cenie można dostać taki pakiet TV po złożeniu wypowiedzenia i czy możliwa jest umowa na 24 miesiące z 6 miesiącami gratis?
 9. perdos

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Witam, Obecnie posiadam pakiet Familijny Max HD + HBO HD HBO GO + SPORT HD + ELEVEN + FILM HD + Cinemax HD + PAKIET VOD + Multiroom HD + CP GO OTG. Dodatkowa informacja: Kontrakt połączony w ramach Superoferta 2 w SmartDOM2 - produkt uprawniający. Płacę za to 109,99 zł/miesiąc. Umowa przeszła już na czas nieokreślony. Co mogę wynegocjować składając wypowiedzenie? Chcę mieć to samo + Polsat Sport Premium. Nie potrzebuję wymiany dekodera.
 10. @jaszek Chcesz powiedzieć, że nie dadzą nowych kanałów w Pakiecie Sport HD? Przecież to byłby cios poniżej pasa. Jeśli interesuje kogoś tylko Sport, to ten pakiet nie ma prawie żadnego sensu. No bo co w nim jest? Eurosport 1 HD Eurosport 2 HD Extreme Sports Channel HD Fightbox HD TVP Sport HD Polsat Sport News HD Polsat Sport Fight HD Żeby mieć ten pakiet trzeba płacić 60 zł/miesiąc (55 zł/miesiąc uwzględniając 2 miesiące gratis, 50 zł/miesiąc przy przedłużeniu). Jaki to ma sens? Lepiej wziąć Rodzinny HD za 20 zł (15 zł/miesiąc uwzględniając 6 miesięcy gratis, 5 zł/miesiąc przy przedłużeniu), dokupić Eurosport osobno (99/rok - 8,25 zł/miesiąc), TVP Sport HD jest za darmo na stronie tvp lub w aplikacji. Razem wyjdzie 23,25/miesiąc (13,25 zł/miesiąc przy przedłużeniu). Dopłacać pawie 32 zł za 4 kanały (Extreme Sports Channel HD, Fightbox HD, Polsat Sport News HD, Polsat Sport Fight HD)? Chyba po to ktoś wybiera pakiet Sport żeby oglądać sport, logiczne, więc powinni dać LM w tym pakiecie.
 11. Na razie nie wiadomo co to ma być dokładnie ten lepszy standard. Jak dla mnie uratują ich tylko kanały w 1080p, w przeciwnym razie nie można mówić o żadnym lepszym standardzie i SuperHD. Dobrze, że nie wspomniałeś, bo po co komu dekoder 4k skoro nie ma kanałów 4k?
 12. Może nowe kanały będą w 1080p i dlatego mówią o jakości Super HD?
 13. https://forum.satkurier.pl/topic/8369-cyfrowy-polsat-wykaz-kana%C5%82%C3%B3w-cennik-parametry/
 14. Też mam Epic Drama, ale według wykazu jest on dostępny od pakietu mini HD i wydaje mi się że wcześniej go miałem.
 15. U mnie również ponownie działa. Co ciekawe, dalej odbieram kanały, których wcześniej nie miałem: AMC, Romance TV i Golf channel. Tak jakby nie wyłączyli ich po darmowym oknie, mam pakiet familijny HD.
×