Skocz do zawartości

perdos

Użytkownicy
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O perdos

 • Tytuł
  Niedoświadczony
 1. perdos

  Cyfrowy Polsat GO & On The Go

  U mnie na Android TV działa aplikacja (wersja na tablet), ale musisz mieć myszkę, żeby jej używać. Na Smart TV bez Androida nie ma aplikacji. Jedyny ratunek to MiBox, bądź inna przystawka z Android TV.
 2. perdos

  IPLA - wszystko o usłudze, aplikacji, opłatach itp.

  Nie 30, tylko 25 FPS. Zawsze możesz założyć TV SAT i mieć 1080i i myślę, że na tym im zależy najbardziej.
 3. perdos

  IPLA - wszystko o usłudze, aplikacji, opłatach itp.

  Nie, tylko Polsat Sport Premium 1 i 2 są nadawane w 50FPS. Wszystkie pozostałe kanały są nadawane w 25FPS. Dotyczy to zarówno IPLA jak i CP GO. Gdyby wszystkie kanały z IPLA/CP GO były nadawane w 50FPS byłoby zbyt pięknie . Mogliby się jednak pokusić i wszystkie kanały sportowe nadawać w ten sposób, nie jest ich aż tak dużo .
 4. perdos

  Pakiet Darmowy HD

  Kara = cena dekodera w cenniku, stąd wywnioskowałem. Sygnał bez problemów został wznowiony na takim dekoderze, gdyby był on zablokowany nie byłoby to raczej możliwe. Jutro sprawdzę możliwość włączenia Darmowego HD, o ile jest to w ogóle możliwe za pośrednictwem infolinii.
 5. perdos

  Pakiet Darmowy HD

  Nie zrozumiałeś mnie, źle się wyraziłem. 1. Kary za niewypełnienie umowy na usługi nie było w ogóle, umowa została wypowiedziana i spłacona w całości. 2. Dekoder nie został zwrócony, kara za niezwrócenie dekodera została zapłacona, na dekoderze mogłem potem ponowić sygnał, tak żeby odbierać kanały FTA. Wszystko działa do dzisiaj. 3. Nie mam i nie będę miał dostępu do ICOK. 4. Znam dane osoby na którą dekoder był zarejestrowany. Co w tym przypadku?
 6. perdos

  Pakiet Darmowy HD

  Ale nie została zapłacona kara wynikająca z niewypełnienia umowy na usługę. Zapłacone zostało po prostu za dekoder, który nie został oddany. W cenniku jest napisane (wtedy opłaty były inne): Twierdzisz, że nie zwrócę sprzętu, zapłacę za niego i dalej muszę go zwrócić? Gdzie tak jest napisane i jaki to ma sens w ogóle.
 7. perdos

  Pakiet Darmowy HD

  Posiadam dekoder HD3000, karta CP w środku. Umowa została zakończona kilka lat temu, dekoder miał zostać zwrócony, ale nie został i została za niego zapłacona kara. Nie znam danych do logowania do ICOK, znam jednak dane osoby, na którą była umowa. Jak w takiej sytuacji włączyć Darmowy HD i czy jest to w ogóle możliwe?
 8. perdos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Na ipla są tylko 2 kanały PSP premium?
 9. perdos

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  @Krzysiek11:) Jakiś czas temu przedłużałem Familijny HD w cenie 20 zł/miesiąc i ta cena była możliwa do uzyskania tylko po złożeniu wypowiedzenia. W przedstawionej przez ciebie opcji dostanę 6 miesięcy gratis przy umowie na 24 miesiące?
 10. perdos

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  @Krzysiek11:) Dzięki za info. To cena po złożeniu wypowiedzenia? Czy teraz nie ma różnicy? Zauważyłem, że w Premium Max jest pakiet Rozrywka HD, nie potrzebuję go. Czy czasem pakiet Familijny MAX HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium + HBO + OTG + 1xMultiroom HD nie wyjdzie taniej przy przedłużeniu niż Premium Max+PSP+Multiroom?
 11. perdos

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Znajomy posiada następującą ofertę: Familijny Max HD + FILM HD + SPORT HD + Cinemax HD + HBO HD HBO GO + ELEVEN + CP GO OTG + 1xMultiroom HD. Za całość płaci 109,90. Umowa przeszła już na czas nieokreślony. Dodatkowo dzięki tej usłudze posiada rabat SmartDom na abonament komórkowy i płaci 35 zł zamiast 70 zł. Chce przedłużyć umowę (składając wypowiedzenie lub też nie) tak, aby dostać to samo + pakiet Polsat Sport Premium oraz aby sumaryczna opłata za TV+telefon nie wzrosła (obecnie 144,90). Czy jest to możliwe? Wiem, że zamiast rabatu 35 zł dostanie nowy rabat 10 zł, ale przedłużając TV dostanie 6 miesięcy gratis, co znacząco obniży średni miesięczny koszt. Pytanie w jakiej cenie można dostać taki pakiet TV po złożeniu wypowiedzenia i czy możliwa jest umowa na 24 miesiące z 6 miesiącami gratis?
 12. perdos

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Witam, Obecnie posiadam pakiet Familijny Max HD + HBO HD HBO GO + SPORT HD + ELEVEN + FILM HD + Cinemax HD + PAKIET VOD + Multiroom HD + CP GO OTG. Dodatkowa informacja: Kontrakt połączony w ramach Superoferta 2 w SmartDOM2 - produkt uprawniający. Płacę za to 109,99 zł/miesiąc. Umowa przeszła już na czas nieokreślony. Co mogę wynegocjować składając wypowiedzenie? Chcę mieć to samo + Polsat Sport Premium. Nie potrzebuję wymiany dekodera.
 13. @jaszek Chcesz powiedzieć, że nie dadzą nowych kanałów w Pakiecie Sport HD? Przecież to byłby cios poniżej pasa. Jeśli interesuje kogoś tylko Sport, to ten pakiet nie ma prawie żadnego sensu. No bo co w nim jest? Eurosport 1 HD Eurosport 2 HD Extreme Sports Channel HD Fightbox HD TVP Sport HD Polsat Sport News HD Polsat Sport Fight HD Żeby mieć ten pakiet trzeba płacić 60 zł/miesiąc (55 zł/miesiąc uwzględniając 2 miesiące gratis, 50 zł/miesiąc przy przedłużeniu). Jaki to ma sens? Lepiej wziąć Rodzinny HD za 20 zł (15 zł/miesiąc uwzględniając 6 miesięcy gratis, 5 zł/miesiąc przy przedłużeniu), dokupić Eurosport osobno (99/rok - 8,25 zł/miesiąc), TVP Sport HD jest za darmo na stronie tvp lub w aplikacji. Razem wyjdzie 23,25/miesiąc (13,25 zł/miesiąc przy przedłużeniu). Dopłacać pawie 32 zł za 4 kanały (Extreme Sports Channel HD, Fightbox HD, Polsat Sport News HD, Polsat Sport Fight HD)? Chyba po to ktoś wybiera pakiet Sport żeby oglądać sport, logiczne, więc powinni dać LM w tym pakiecie.
 14. Na razie nie wiadomo co to ma być dokładnie ten lepszy standard. Jak dla mnie uratują ich tylko kanały w 1080p, w przeciwnym razie nie można mówić o żadnym lepszym standardzie i SuperHD. Dobrze, że nie wspomniałeś, bo po co komu dekoder 4k skoro nie ma kanałów 4k?
 15. Może nowe kanały będą w 1080p i dlatego mówią o jakości Super HD?
×