Jump to content

perdos

Users
 • Content Count

  37
 • Joined

Community Reputation

4 Neutralna

About perdos

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

233 profile views
 1. Na pewno będzie tego coraz więcej. 4K w końcu musi stać się standardem. Gorzej. i 25FPS niestety.
 2. 16000kbps. Bitrate jak 4K na Netflix. 50FPS. Jest dobrze, ale mogłoby być lepiej. Jeszcze nie oglądałem nic co leciało natywnie w 4K, ale po samym upscallingu obraz wygląda o niebo lepiej niz na wersji 1080p.
 3. @Nowy 123 Ok, w takim razie interesuje mnie opcja Max HD+Sport+Film+Cinemax+Eleven+PSP PREMIUM za 80 zł w umowie 24/6. Na stronie jest info, że multiroom w tej ofercie kosztuje 10 zł/msc. Czy jest możliwość zmniejszenia tej opłaty?
 4. Witam, Jakie są obecnie możliwości przedłużenia umowy Z PSP Premium po złożeniu wypowiedzenia? To samo co na stronie tylko, że w umowie 24/6? Czy istnieją też jakieś inne opcje?
 5. Obecnie posiadam rodzinny HD + cinemax hd + Eleven sports HD za 30 zł/miesiąc (umowa 24/6). Chce przejść na pakiet rodzinny HD za 5 zł/miesiąc. Czy możliwe to będzie 6 miesięcy przed końcem umowy czy dopiero 4 miesiące przed jej końcem? Nie wiem czy traktują to jako zmniejszenie pakietu, "podstawę" mam niby taka samą na jaką chce przedłużyć.
 6. Czy jest możliwe ugrać po złożeniu wypowiedzenia multiroom za 5 zł? Obecnie Familijny HD za 20 zł bez multiroomu, 6 miesięcy do końca umowy.
×
×
 • Create New...