Jump to content

perdos

Users
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About perdos

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

85 profile views
 1. perdos

  PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów CP

  @sebap Czyli nie ma już ofert z 6 miesiącami gratis nawet bez Smart dom?
 2. perdos

  PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów CP

  @tweed77 Dziękuję za wyjaśnienie. I mówisz że te oferty da się jeszcze zrabatowac przez Smart dom? Jestem prawie pewien że w marcu ubiegłego roku te opcje nie wychodziły w Smart dom.
 3. perdos

  PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów CP

  @tweed77 Czyli gratis jest tylko dostęp do familijnego HD? Nie ma już 6 miesięcy abonamentu gratis? O ile pamiętam oferta przedstawiona przeze mnie nie wchodziła w Smart dom i tam było 6 miesięcy abonamentu gratis.
 4. perdos

  PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów CP

  Witam, W marcu ubiegłego roku podpisywałem umowę na rodzinny HD+cinemax HD+eleven za 30 zl/miesiąc w tym 6 miesięcy gratis? Czy te oferty są jeszcze dostępne? Czy jest dostępna podobna oferta z samym rodzinnym HD (20 zł, 6 miesięcy gratis)? Gdzie w ogóle można sprawdzić aktualnie dostępne oferty dla nowych klientów?
 5. perdos

  Cyfrowy Polsat GO & On The Go

  U mnie na Android TV działa aplikacja (wersja na tablet), ale musisz mieć myszkę, żeby jej używać. Na Smart TV bez Androida nie ma aplikacji. Jedyny ratunek to MiBox, bądź inna przystawka z Android TV.
 6. Nie 30, tylko 25 FPS. Zawsze możesz założyć TV SAT i mieć 1080i i myślę, że na tym im zależy najbardziej.
 7. Nie, tylko Polsat Sport Premium 1 i 2 są nadawane w 50FPS. Wszystkie pozostałe kanały są nadawane w 25FPS. Dotyczy to zarówno IPLA jak i CP GO. Gdyby wszystkie kanały z IPLA/CP GO były nadawane w 50FPS byłoby zbyt pięknie . Mogliby się jednak pokusić i wszystkie kanały sportowe nadawać w ten sposób, nie jest ich aż tak dużo .
 8. perdos

  Pakiet Darmowy HD

  Kara = cena dekodera w cenniku, stąd wywnioskowałem. Sygnał bez problemów został wznowiony na takim dekoderze, gdyby był on zablokowany nie byłoby to raczej możliwe. Jutro sprawdzę możliwość włączenia Darmowego HD, o ile jest to w ogóle możliwe za pośrednictwem infolinii.
 9. perdos

  Pakiet Darmowy HD

  Nie zrozumiałeś mnie, źle się wyraziłem. 1. Kary za niewypełnienie umowy na usługi nie było w ogóle, umowa została wypowiedziana i spłacona w całości. 2. Dekoder nie został zwrócony, kara za niezwrócenie dekodera została zapłacona, na dekoderze mogłem potem ponowić sygnał, tak żeby odbierać kanały FTA. Wszystko działa do dzisiaj. 3. Nie mam i nie będę miał dostępu do ICOK. 4. Znam dane osoby na którą dekoder był zarejestrowany. Co w tym przypadku?
 10. perdos

  Pakiet Darmowy HD

  Ale nie została zapłacona kara wynikająca z niewypełnienia umowy na usługę. Zapłacone zostało po prostu za dekoder, który nie został oddany. W cenniku jest napisane (wtedy opłaty były inne): Twierdzisz, że nie zwrócę sprzętu, zapłacę za niego i dalej muszę go zwrócić? Gdzie tak jest napisane i jaki to ma sens w ogóle.
 11. perdos

  Pakiet Darmowy HD

  Posiadam dekoder HD3000, karta CP w środku. Umowa została zakończona kilka lat temu, dekoder miał zostać zwrócony, ale nie został i została za niego zapłacona kara. Nie znam danych do logowania do ICOK, znam jednak dane osoby, na którą była umowa. Jak w takiej sytuacji włączyć Darmowy HD i czy jest to w ogóle możliwe?
 12. perdos

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  @Krzysiek11:) Jakiś czas temu przedłużałem Familijny HD w cenie 20 zł/miesiąc i ta cena była możliwa do uzyskania tylko po złożeniu wypowiedzenia. W przedstawionej przez ciebie opcji dostanę 6 miesięcy gratis przy umowie na 24 miesiące?
 13. perdos

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  @Krzysiek11:) Dzięki za info. To cena po złożeniu wypowiedzenia? Czy teraz nie ma różnicy? Zauważyłem, że w Premium Max jest pakiet Rozrywka HD, nie potrzebuję go. Czy czasem pakiet Familijny MAX HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium + HBO + OTG + 1xMultiroom HD nie wyjdzie taniej przy przedłużeniu niż Premium Max+PSP+Multiroom?
 14. perdos

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Znajomy posiada następującą ofertę: Familijny Max HD + FILM HD + SPORT HD + Cinemax HD + HBO HD HBO GO + ELEVEN + CP GO OTG + 1xMultiroom HD. Za całość płaci 109,90. Umowa przeszła już na czas nieokreślony. Dodatkowo dzięki tej usłudze posiada rabat SmartDom na abonament komórkowy i płaci 35 zł zamiast 70 zł. Chce przedłużyć umowę (składając wypowiedzenie lub też nie) tak, aby dostać to samo + pakiet Polsat Sport Premium oraz aby sumaryczna opłata za TV+telefon nie wzrosła (obecnie 144,90). Czy jest to możliwe? Wiem, że zamiast rabatu 35 zł dostanie nowy rabat 10 zł, ale przedłużając TV dostanie 6 miesięcy gratis, co znacząco obniży średni miesięczny koszt. Pytanie w jakiej cenie można dostać taki pakiet TV po złożeniu wypowiedzenia i czy możliwa jest umowa na 24 miesiące z 6 miesiącami gratis?
 15. perdos

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Witam, Obecnie posiadam pakiet Familijny Max HD + HBO HD HBO GO + SPORT HD + ELEVEN + FILM HD + Cinemax HD + PAKIET VOD + Multiroom HD + CP GO OTG. Dodatkowa informacja: Kontrakt połączony w ramach Superoferta 2 w SmartDOM2 - produkt uprawniający. Płacę za to 109,99 zł/miesiąc. Umowa przeszła już na czas nieokreślony. Co mogę wynegocjować składając wypowiedzenie? Chcę mieć to samo + Polsat Sport Premium. Nie potrzebuję wymiany dekodera.
×