Jump to content

perdos

Users
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About perdos

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

194 profile views
 1. Na pewno będzie tego coraz więcej. 4K w końcu musi stać się standardem. Gorzej. i 25FPS niestety.
 2. 16000kbps. Bitrate jak 4K na Netflix. 50FPS. Jest dobrze, ale mogłoby być lepiej. Jeszcze nie oglądałem nic co leciało natywnie w 4K, ale po samym upscallingu obraz wygląda o niebo lepiej niz na wersji 1080p.
 3. @Nowy 123 Ok, w takim razie interesuje mnie opcja Max HD+Sport+Film+Cinemax+Eleven+PSP PREMIUM za 80 zł w umowie 24/6. Na stronie jest info, że multiroom w tej ofercie kosztuje 10 zł/msc. Czy jest możliwość zmniejszenia tej opłaty?
 4. Witam, Jakie są obecnie możliwości przedłużenia umowy Z PSP Premium po złożeniu wypowiedzenia? To samo co na stronie tylko, że w umowie 24/6? Czy istnieją też jakieś inne opcje?
 5. Obecnie posiadam rodzinny HD + cinemax hd + Eleven sports HD za 30 zł/miesiąc (umowa 24/6). Chce przejść na pakiet rodzinny HD za 5 zł/miesiąc. Czy możliwe to będzie 6 miesięcy przed końcem umowy czy dopiero 4 miesiące przed jej końcem? Nie wiem czy traktują to jako zmniejszenie pakietu, "podstawę" mam niby taka samą na jaką chce przedłużyć.
 6. Czy jest możliwe ugrać po złożeniu wypowiedzenia multiroom za 5 zł? Obecnie Familijny HD za 20 zł bez multiroomu, 6 miesięcy do końca umowy.
 7. Czy możliwe jest wynegocjowanie MR za 5 zł do Familijnego HD za 20 zł w umowie 24/3? Oczywiście po złożeniu wypowiedzenia, 6 miesięcy do końca obecnej umowy (Familijny HD za 20 zł).
 8. Posiadam Familijny HD za 20 zł/miesiąc, umowa kończy się za 7 miesięcy. Chciałbym ją przedłużyć na podobnych zasadach tylko z multiroomem. W jakiej cenie można wynegocjować MR?
 9. Mam familijny HD w cenie 19,99 zł/miesiąc. W maju będzie już 7 miesięcy do końca umowy (6+1 niepełny). Chcę złożyć wypowiedzenie. Jak to zrobić przez ICOK? Normalnie poprzez Kontakt z Cyfrowym Polsatem, Napisz do nas, wybrać odpowiednią opcję i napisać to co się pisze w wypowiedzeniu? Jak poznam, że zostało ono przyjęte? Druga sprawa, pakiet który mam w zupełności mi wystarcza, chciałbym tylko dobrać do niego multiroom. Ile to będzie kosztować? 5 czy 10 zł?
 10. Posiadam 2 umowy w plusie mix. Czy mogę sobie teraz dobrać 2x telewizję (rodzinny hd+cinemax hd) I na każdej z umów na telewizję skorzystac z rabatu 10 zł?
 11. @sebap Czyli nie ma już ofert z 6 miesiącami gratis nawet bez Smart dom?
 12. @tweed77 Dziękuję za wyjaśnienie. I mówisz że te oferty da się jeszcze zrabatowac przez Smart dom? Jestem prawie pewien że w marcu ubiegłego roku te opcje nie wychodziły w Smart dom.
 13. @tweed77 Czyli gratis jest tylko dostęp do familijnego HD? Nie ma już 6 miesięcy abonamentu gratis? O ile pamiętam oferta przedstawiona przeze mnie nie wchodziła w Smart dom i tam było 6 miesięcy abonamentu gratis.
 14. Witam, W marcu ubiegłego roku podpisywałem umowę na rodzinny HD+cinemax HD+eleven za 30 zl/miesiąc w tym 6 miesięcy gratis? Czy te oferty są jeszcze dostępne? Czy jest dostępna podobna oferta z samym rodzinnym HD (20 zł, 6 miesięcy gratis)? Gdzie w ogóle można sprawdzić aktualnie dostępne oferty dla nowych klientów?
×
×
 • Create New...