Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, PawelTSW napisał:

A nju w Orange jest wirtualny? 

Nie, ale pomijam oferty typu nju, Flex, Next, Plush, bo są to submarki, a w moim porównaniu chodziło o to żeby dać koledze wyżej dobitny przykład na to, że nie ma racji. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shevchenko1987 napisał:

 

 

Połowę? Raptem kilka

 

Łącznie daje to sumę: 78 kanałów.

 

A w nc+ Go mamy ich w sumie 124, więc nie takie "kilka". I wśród tych brakujących jest kilka priorytetowych dla mnie, więc mam nadzieję, że albo to się zmieni albo nc+ Go zostawią nadal działające po wprowadzeniu tej usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nie sądzę, że prezentowana oferta była pełna.

Przypominam, że w marcu, kiedy chwilowo dostępna była już strona polskiego myCANAL mieliśmy logo Cinemaxa, Discovery czy BBC Earth, których obecnie rzekomo nie ma. Radzę zaczekać do 5 maja ;)

Teraz, Krzysiek11:) napisał:

 

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że owe kanały praktycznie nic nie wnoszą. Odliczając C+, usługa bliźniacza do Ipli czy internetowych Polsatów za pomocą dekodera. C+ jako dodatek można wykupić na playerze. Nie wiem jakim cudem visionbox.pl ma w swojej ofercie wszystko z NTC wraz z całą paczką TVP, C+ i Polsatami Sport, ale ma. To jest oferta z prawdziwego zdarzenia, chociaż nie wiadomo jak długo, bo ostatnio dziwnie przycichli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lukimann napisał:

Może się okazać, że  oferta kanałów  na HY4001 będzie się różnić od oferty w aplikacji ...stąd w testach był Eurosport i inne. 

Jeśli chodzi o tego typu usługi niezły jest Horizon GO w UPC  gdyby tylko podnieśli jakość do 1080i/p i poprawili bitrate.

Bitrate jest już poprawiony od 3 tygodni na 50fps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, _Artek_ napisał:

jeśli różnicą będzie to raczej między subskrybentami pakietów a abonentami   pc+ po to żeby nie utrzymywać dwóch bliźniaczych serwisów. . 

 

Ponawiam pytanie z poprzedniej strony: który pakiet wykupujesz? O mało się nie pochlastałeś czekając na debiut usługi, więc wypadałoby być konsekwentnym.

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, frankie1905 napisał:

Tak, wizualnie wygląda jak 50 fps. Technikiem nie jestem. Jest lepiej na pewno niż było.

Podłączyłem MiBox S do TV w salonie i faktycznie teraz na 55 calach wygląda to zacnie :D

Teraz można oglądać Horizon GO na czymś większym jak 32  cale ;)

 

 

20200430-153111.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to oni ostatnio jakąś konferencję zrobili... ;). To co było wczoraj widoczne, brak przekierowanych domen, brak ostatecznej nazwy itd wskazuje na to, że ta usługa to jest nadal totalna beta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...