Skocz do zawartości

Ultra HD (4K) w Vectrze- Oferta Programowa i Sprzęt


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, micihol napisał:

Piszę wyraźnie - odbiera. FunBox i UltraTV nadawane w tym samym muxie na 641,995MHz w HEVC, brak materiałów w HDR póki co. Na FunBox dwie ścieżki dźwiękowe - Niemiecki i Oryginalny, obie w AAC stereo. Na UltraTV tylko ścieżka "Polski", również w AAC 2.0. Na FunBox leci promo kanału przeplatane krótkimi "dokumentami" z widoczkami, na UltraTV teledyski (od zagranicznych rapsow po DiscoPolo). Pakietu Eleven nie mam, więc moduł wywala mi Brak Dostępu(6), ale Eleven Sports 1 4K zgłosił się na pozycji 234 w TV. Musiałem tylko wyszukać kanały ponownie. Zazwyczaj zmiany kanałowe wprowadzały się same, tym razem trzeba było pomóc (użyłem pełnego skanowania,a nie skanowania sieci, żeby nie stracić czasu, skoro automatycznie nie wskoczyły). Więc tak, wprowadzasz w błąd pisząc autorytarnie, że na module nie będzie działać. :)

Zaraz się przekonam na własnej skórze. Włączyłem wyszukiwanie w tv na module i się okaże. W między czasie kolejny raz 3 dzwoniłem i mówią że nie będzie odbierać poprzez moduł. Za chwilę opiszę czy u mnie poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wrzucę, ale raczej nie dziś. Człowiek musi chodzić do pracy i zarabiać na te wszystkie telewizje i usługi streamingowe.  ;)

Tak na marginesie to screeny z androida , laptop już niestety nie wyrabia. Za słaby. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra opiszę tych baranów pracujących na infolinii, który nic nie wiedzą, że moduł cam POZWALA na treści 4K oto dowód na screenie.  

@micihol  Miałeś rację.  Ja po prostu ufałem baranom z Vectry pracującym na infolinii, niestety to ja wprowadziłem w błąd ludzi, przepraszam. WSZYSTKO DZIAŁA. 

 

Dzisiejszy meczy Real - Barca w 4K   WOW    Ale to wieczorem.

 

IMG-20190227-091710.jpg

 

Fun box język Niemiecki lub Angieski

IMG-20190227-092430.jpg

 

IMG-20190227-092442.jpg

Edytowane przez Madekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disco polo w 4K, na taki kanał czekałem całe życie. :) Powtórzę raz jeszcze dla mnie liczy się zawartość, a na razie jest słabo. Nawet Eleven 4K mnie nie przekonuje, bo po pierwsze nie oglądam ani Serie A, ani F1, a tylko dla wyższej rozdzielczości nie mam zamiaru. Co by nie mówić to najlepszy na polskim rynku jest Canal+4K i tylko na niego warto czekać- sport, filmy, programy popularnonaukowe czy nawet seriale(choć to już niekoniecznie) oraz oczywiście PSP, bo jednak LM to najbardziej elitarne rozgrywki. Ja na szczęście wyrosłem już z wieku dziecięcego i oglądanie byle czego, byle w wysokiej rozdzielczości mnie nie bawi. Spokojnie poczekam na rozwój oferty.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Madekp napisał:

W Vectrze  nie obejrzysz bez dekodera sygnału 4K. Przecież kolega wyraźnie pytał o Vectrę (wątek). Po co pisać co masz w innej sieci. Tu jest Vectra.

 

Ja tylko podawałem przykłady, że w kablówkach jest możliwość oglądania kanałów 4K bez konieczności posiadania dekodera 4K .Wystarczy TV 4K z modułem Cam. Sam się o tym przekonałeś, że w Vectrze nie jest inaczej i można oglądać te kanały na module CI. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Arkon napisał:

Disco polo w 4K, na taki kanał czekałem całe życie. :) Powtórzę raz jeszcze dla mnie liczy się zawartość, a na razie jest słabo. Nawet Eleven 4K mnie nie przekonuje, bo po pierwsze nie oglądam ani Serie A, ani F1, a tylko dla wyższej rozdzielczości nie mam zamiaru. Co by nie mówić to najlepszy na polskim rynku jest Canal+4K i tylko na niego warto czekać- sport, filmy, programy popularnonaukowe czy nawet seriale(choć to już niekoniecznie) oraz oczywiście PSP, bo jednak LM to najbardziej elitarne rozgrywki. Ja na szczęście wyrosłem już z wieku dziecięcego i oglądanie byle czego, byle w wysokiej rozdzielczości mnie nie bawi. Spokojnie poczekam na rozwój oferty.

 

Ale Real Maryt - Barcelona w 4K byś obejrzał.  Całe szczęście,że zrezygnowałem z dekodera na mutiroomie na rzecz modułu.

1 minutę temu, Piotr-Piła napisał:

 

Ja tylko podawałem przykłady, że w kablówkach jest możliwość oglądania kanałów 4K bez konieczności posiadania dekodera 4K .Wystarczy TV 4K z modułem Cam. Sam się o tym przekonałeś, że w Vectrze nie jest inaczej i można oglądać te kanały na module CI. Pozdrawiam.

Mi chodziło o to że wszyscy konsultanci tak mi mówili a 3 ich było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
11 minut temu, Xentic napisał:

Mi w ogóle na TV Online nie działa ten Eleven 4K, nawet nie chce się załadować.

Moze masz  słaby sprzęt.  U mnie na androidzie śmiga a na laptopie nie za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant z Vectry powiedział mi dziś, że za dekoder 4k trzeba płacić 30 zł miesięcznie a nie 20 zł, oraz do tego koszt aktywacji 50 zł. Jestem abonentem, jak coś. Satkurier się pomylił, czy źle trafiłem? 

Edytowane przez Xentic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
39 minut temu, Xentic napisał:

Konsultant z Vectry powiedział mi dziś, że za dekoder 4k trzeba płacić 30 zł miesięcznie a nie 20 zł, oraz do tego koszt aktywacji 50 zł.

Serio???Może ktoś to potwierdzić? Strasznie drogo sobie życzą.

W  NC+ za dekoder Ultrabox 4K place 15 pln miesięcznie + Canal+4K za darmo do końca września 2020.

.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam moduł CI i TV Full HD. Kanały 4K się wczytały ale brak obrazu .Jest tylko dźwięk. Czy tak ma być ? Abonenci NC+ pisali że kanały 4K  oglądają na TV Full HD i jest duża róznica w jakości obrazu w porównaniu z tym samym kanałem w HD. Tylko nie pamiętam czy w NC+ można 4K wówczas oglądać przez moduł czy wyłącznie jak się ma dekoder 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
35 minut temu, jaceksobczak napisał:

Mam moduł CI i TV Full HD. Kanały 4K się wczytały ale brak obrazu .Jest tylko dźwięk. Czy tak ma być ? Abonenci NC+ pisali że kanały 4K  oglądają na TV Full HD i jest duża róznica w jakości obrazu w porównaniu z tym samym kanałem w HD. Tylko nie pamiętam czy w NC+ można 4K wówczas oglądać przez moduł czy wyłącznie jak się ma dekoder 4K.

Można oglądać jak się ma dekoder.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...