Skocz do zawartości

Ultra HD (4K) w Vectrze- Oferta Programowa i Sprzęt


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

No tak, ale screeny z telefonu to nie to samo co screeny kolegi @mara68.  Zrzuty Canal+4K , TVP 4K  z dekodera Ultimo 4K .

Zobacz jak to wygląda:

Mając dekoder od NC+  Ultrabox 4K takie cuda nie są możliwe.  ;)

Moje zrzuty są dobre,  ale tylko na kanale  Eleven 4K.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

To są pojedyncze przypadki. Czasami zdarzają się babole , jak wszędzie. Wiesz ile już było meczy w 4K na Canal+4K? Spokojnie. 

Polecam zobaczyć transmisje naszej Ekstraklasy w 4K. Tam nie ma lipy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby, żeby nasza kochana kablówka dodała ten kanał do swojej oferty i nie trzeba byłoby się męczyć z online. Podobnie PSP, bo akurat sport zdecydowanie wolę oglądać z dekodera, czasem Ipla też się zacina. Od tego zależy czy przedłużę umowę, bo choćby Orange też kusi 4K, a mam tam telefony. Na szczęście umowa kończy mi się z końcem roku, więc mają sporo czasu na nadrobienie braków programowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do PSP to nie ma problemu Ipla śmiga na Android TV w 4K u mnie bez żadnych ścinek. Jedyny mankament Vectry to brak C+4K ale może kiedyś to się zmieni. Ja nie narzekam dodali 4k mi bez dodatkowych opłat + aplikacja Tv Online najlepsza ze wszystkich aplikacji jakie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
1 godzinę temu, Madekp napisał:

......aplikacja Tv Online najlepsza ze wszystkich aplikacji jakie znam.

To musze przyznać racje , nie będąc abonentem waszej kablówki mam wszystko co najlepsze. 

A najlepsze jest to, ze mam dwa konta Online Vectry bo zarówno moi rodzice jak i rodzina zony nikt z tego nie korzysta. 

A pakiety bogate.  :rofl:

Edit:

Nawet NC+GO nie ma takiej jakości obrazu na kanałach 1080p jaka jest w usłudze Online Vectry.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ta strona już jest od wczoraj. :D 

Dobrze, trzeba rozreklamować 4K w Vectrze. Teraz jakaś kampania w TV , by się przydała.  

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że ten pilot jest nie tylko BT, ale i irda również, bo inaczej wizja obsługi tego seta dalej przy pomocy harmony logitecha padnie w gruzach :???:

Edit: irda w sensie, że sam dekoder posiada również port podczerwieni, bo skoro ma obsługiwać i telewizory to diodę podczerwieni raczej musi posiadać

 

Edytowane przez Ch4rvel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2019 o 19:16, kfm877 napisał:

Na infolinii mówią, że na CI+ nie działa żeby kroić dodatkowe 20zl więcej na dekoderze. Jeszcze coś zrobią, żeby to zablokować...

Mi na module w ogóle tych kanałów nie wyszukuje. Może dlatego, że nie mam TV 4K. Ale nie powinno to mieć żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@szyzag123, to ma znaczenia.

 

TV 4K + dekoder 4K=  Kanały 4K

TV 4K + moduł =   Kanały 4K

Zwykły TV + moduł = brak kanałów

Zwykły TV + dekoder 4K = dostęp do kanałów ( oczywiście nie będą one w rozdzielczości 4K )

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na komputerze cały czas buforuje się eleven 4k ? Nowy laptop na i5 ósmej generacji, speedtest po wifi 275Mbit a nie da się oglądać ?

 

Na iPhone 7 jest „nie można odtworzyć materiału (1)”.

 

Także lipton. O ile ajfon jest stary o tyle przy laptopie wygląda mi to na problemy techniczne ze strony Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@regedit32, na moim Samsungu S7 działa rewelacyjnie. Nic nie przycina. Nie będę zachwalał tego telefonu, ale on idealnie się sprawdza we wszelakich usługach streemingowyh.

O laptopie nie piszę , bo to 10 letni Samsung.  :/

Tak na marginesie to, aż się prosi by Online zrobiło kolejny krok, czyli aplikacja Smart TV, Android TV.

Ipla tutaj wychodzi na prowadzenie. :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz myślę, na telefonie i tak nie oglądam, ale może jest problem z przeglądarką/kodekami/flashplayerem? Nie mogę dobie tego darować.

 

Co do apki, to chciałbym apkę na windowsa jak ma UPC Horizon i bodajże Orange. Fajnie, jakby w takiej apce była możliwość cofania i oglądania wcześniejszych materiałów.

 

Oprócz tego przebudowa oferty VOD. Ta obecna to jakieś ogryzki. Na Canal+ jakieś wybiórcze starocie, pomieszane to wszystko jak groch z kapustą. Za wzór dla Vectry stawiam player+. Tak powinno wyglądać oglądanie tv na dekoderze i poza nim.

 

No i na razie to nawet mi się nie chce wymieniać dekodera dla tych 3 programów z czego dwa to wydmuszki - demówki 4k.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
11 minut temu, regedit32 napisał:

 czego dwa to wydmuszki - demówki 4k.

Zgadzam się w 100 %. Zwłaszcza Funbox UHD , do którego mam dostęp na Smart Tv. W obecnej formie kanał nie jest warty uwagi.  Z muzyki są koncerty flamenco , sport to rowery oraz łodzie motorowe.  Kanał jest kopią FastBox&Fun HD. Jednym słowem słabo. :/  Eleven 4K jak dla mnie to jedyny łakomy kąsek. Zwłaszcza F1 w tej rozdzielczości.

Tak na marginesie ,być może w przyszłym tygodniu będę miał możliwość przetestowania tego dekodera 4K Vectry.  :D

 

11 minut temu, regedit32 napisał:

. Za wzór dla Vectry stawiam player+. Tak powinno wyglądać oglądanie tv na dekoderze i poza nim.

 

 

Za wzór dla Vectry jeśli chodzi o aplikację na Smart TV, Android TV stawiam Iplę

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniana Islandia w 4K to też bieda z nędza. Statyczna kamera i zmienia się sceneria. Żadnego komentarza. W testach w Inei był C+ UHD i to jest jedyna wartościowa opcja w tym kraju (poza Eleven 4k, ale nie wiem jak tam z jakością). Filmy, seriale produkcji własnej i sport na żywo.

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Eleven 4K screen mirroring na Smart TV

Wyszło z tego porządne Super HD.   :D

 

Eleven-4k-2.jpg

Eleven-4-K-3.jpg

Smart-TV.jpg

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...