Skocz do zawartości

Ultra HD (4K) w Vectrze- Oferta Programowa i Sprzęt


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Na łączu Orange(Neostrada) również było bez przycinek.

Już kiedyś to wspominałem , ale w innym dziale. Jeśli jest możliwe 4K w usłudze Online to teraz ruch po stronie Eleven i powinni uruchomić Eleven 4K w swojej aplikacji. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Enox napisał:

Czy nowy dekoder ma wifi do Multiroom?

 

Ale po co Ci to?

Przecież to nie jest TV satelitarna. Każdy dekoder musi być podłączony do kabla koncentrycznego i ... voilà ;-).

W Vectrze praktycznie nawet nie ma czegoś takiego jak dekoder główny, bo każdy jest równorzędny. Można mieć przecież trzy takie same dekodery PVR. Jedynie nie wiem, czy ta zasada dotyczy również tego nowiutkiego dekodera 4K, tzn. czy można wziąć trzy takie dekodery. Ale już trzy (teoretycznie) najlepsze HD (4730CDX) można mieć bez najmniejszego problemu, tylko wiąże się to z większą jednorazową aktywacją za każdy z nich, ale już miesięczna opłata za dodatkowe dekodery (nie za pierwszy) jest taka sama dla każdego modelu dekodera HD.

 

U mnie na laptopie Eleven 4K chodzi tak samo dobrze, jak kanały HD. Nie widziałem ani jednej przycinki. Ekran oczywiście Full HD, ale ilość strumieniowych danych i tak musi być duża, ponieważ aż chłodzenie chodzi na dużo wyższych obrotach. Przy kanałach HD chłodzenie "siedzi" cicho.

Mam internet stacjonarny z Vectry.

Edytowane przez WPPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, czy przy wymianie dekodera PVR na 4K (za dopłatą +10zł miesięcznie) trzeba też podpisać nową umowę na 24m, czy też stara umowa pozostaje bez zmian. Ja mam np. umowę na czas nieokreślony i byłbym zainteresowany tym dekoderem 4K ale bez umowy terminowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, sergregory napisał:

Dlaczego eleven 4k odtwarza tylko głos na androidzie Mam apk Vectra online na android 8.1 po wifi vectry (100 mb) Telefon z 8 rdzeniami najnowszy dlaczego nie ma obrazu Czy telefon musi posiadać opcje 4K ?

pewnie Twój telefon nie ma kodeków dźwięku - u innych to działa. zgłoś to producentowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sergregory napisał:

Dźwięk mam tylko brak obrazu

to w drugą stronę, nie masz kodeka vid. innym działa Tobie nie to gdzie jest problem u innych czy u Ciebie :) wybacz że tak bezpośrednio ale to jest oczywiste że problem jest po Twojej stronie raczej. nie napisałeś nawet cóż za chińskie cudo posiadasz z jakim wydumanym softem także nic z tego więcej nie wyciśniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jose arcadio morales napisał:

to w drugą stronę, nie masz kodeka vid. innym działa Tobie nie to gdzie jest problem u innych czy u Ciebie :) wybacz że tak bezpośrednio ale to jest oczywiste że problem jest po Twojej stronie raczej. nie napisałeś nawet cóż za chińskie cudo posiadasz z jakim wydumanym softem także nic z tego więcej nie wyciśniemy.

Nokia 3.1 to nie jakiś badziew

Może trzeba poczekać na akt systemu do 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
1 godzinę temu, jaceksobczak napisał:

Czy ktoś oglądał wczoraj mecz na Eleven : Real-Barcelona ? Interesuje mnie jaka była jakość 4K na TV UHD .

Jakość bardzo dobra. Pisze ci to osoba mająca Canal+4k oraz Ipla 4K więc mam do czego porównywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jose arcadio morales napisał:

MediaTek MT6750
Zegar procesora: 1.50 GHz
Liczba rdzeni: 8

GPU: ARM Mali-T860 MP2 @520 MHz
 
telefon za 500 zł a Ty chcesz na nim 4k :) ok to ja oddaję głos do studia :)

Akurat to guzik prawda bo na starym laptopie ze starym procem i3 jest obraz co prawda tnący się ale nie ma czarnego ekranu więc znafco musisz wymyślić jakieś inne przyczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sergregory napisał:

Akurat to guzik prawda bo na starym laptopie ze starym procem i3 jest obraz co prawda tnący się ale nie ma czarnego ekranu więc znafco musisz wymyślić jakieś inne przyczyny

bo tam masz kodek a na tym tanim telefonie go nie masz ale skoro wiesz lepiej to powodzenia, pomyśl innym działa na telefonach Tobie nie - gdzie wg ciebie jest problem? w aplikacji na telefonie??

Edytowane przez jose arcadio morales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Część meczy kolego, bo też Bundesliga jest na Canal+4K.  Mało tego jest, ale jest.  :D

Kurczaki jak ja Ci zazdroszczę tego kanału, ciągle mam nadzieję, że trafi niedługo do Vectry, podobnie jak PSP. Jak mi zależy na Eleven świadczy fakt, że nawet nie mam tych kanałów w pakiecie. Teraz wziąłem na miesiąc. Powalczę o nie za 2,99, bo tyle dla mnie są warte, szczególnie jak stracili połowę La Ligi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Screeny  z Canal+4K musi zrobić ktoś kto ma własny sprzęt(dekoder).  Z telefonu to nie wyjdzie. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...