Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, takie "fakty" możesz opowiadać prezesowi Kurskiemu do poduszki. Nie ma żadnych przeszkód, żeby koncesja tvn7 nie została przedłużona, przepisy nie uległy zmianie, a umowy międzynarodowe należy respektować - ostatnio nawet Duda dał właściwą wykładnię obowiązujących przepisów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PowerTV napisał:

Jestem mocno zdziwiony, że TVN nie zrobił żadnego ruchu z wpuszczeniem do spółki jakiegoś naprawdę europejskiego podmiotu: funduszu inwestycyjnego, fundacji czy czegokolwiek, co by spełniało wymogi polskich przepisów.

TVN/D się dostosuje, wpuści jakiegoś europejskiego inwestora to obecna władza wprowadzi wymóg 51% polskiego kapitału. I ten sam cyrk co z TVN7 powtórzy się za 2 lata przy przedłużaniu koncesji TVN-owi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paskud Solorz nie będzie się narażał, także nie licz na to, że dogada się z Discovery i wpuści TVN7 na swój mux. Prędzej wpuści Republikę Sakiewicza, albo kanał Karnowskich, niż od Discovery.

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu związany z polityką (regulamin forum: II, 1).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Toma441 napisał:
 
 

Jasne, takie "fakty" możesz opowiadać prezesowi Kurskiemu do poduszki. Nie ma żadnych przeszkód, żeby koncesja tvn7 nie została przedłużona, przepisy nie uległy zmianie, a umowy międzynarodowe należy respektować - ostatnio nawet Duda dał właściwą wykładnię obowiązujących przepisów.

Tak samo jak nie ma przeszkód, żeby jakaś telewizja nadawała tylko reklamy.

11 godzin temu, Frontowiec napisał:
 
 

Moim zdaniem koncesja TVN 7 powinna zostać przedłużona, nie sądziłem że obecna KRRiT może być gorsza od poprzedniej KRRiT za czasów Dworaka i Lufta.

Powinna zapaść jakakolwiek decyzja, a nie takie przeciąganie liny.

11 godzin temu, Beks napisał:
 
 

TVN 7 zwolni miejsce w NTC i cyk wtedy wpada Republika albo kolejny śmieciowy kanał od Winnickiego. 

To miejsce przysługuje Grupie TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czarnego scenariusza dla TVN Discovery, czyli cofnięcia wszystkich koncesji dla stacji obawia się Janusz Daszczyński, poprzednik Jacka Kurskiego na stanowisku prezesa Telewizji Polskiej. - Obserwujemy teraz wszyscy z niepokojem wojenne napięcie pomiędzy Rosją a Ukrainą. Ukraińcy obawiają się prowokacji. Może to niestosowne porównanie, ale - uwzględniając wszelkie proporcje - można ten stan przenieść na spór pomiędzy Krajową Radą Radiofonii i Telewizji a Grupą TVN Discovery. Mam przekonanie, że irracjonalna zwłoka z udzieleniem rekoncesji dla stacji TVN7 może być także prowokacją. Prowokacją, która – być może - zmierza w kierunku cofnięcia już teraz aktywnych koncesji dla wszystkich stacji spod znaku TVN. Szczególnie w sytuacji, gdy na finiszu znajduje się fuzja Discovery z Warnerem. I o ile Grupa TVN Discovery poradzi sobie, także finansowo, z przeniesieniem TVN7 na holenderską koncesję satelitarną, to już z jej głównym, naziemnym kanałem, czyli TVN, tak prosto nie będzie. Sądzę, że ewentualne nieudzielenie rekoncesji dla „niegroźnego” dla obecnej władzy kanału rozrywkowego, bez elementów informacyjno – publicystycznych, to uwertura do poważniejszych zmian - prognozuje w rozmowie z wirtualnemedia_pl Daszczyński.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvn7-koniec-koncesji-dlaczego-witold-kolodziejski-jan-dworak-janusz-kawecki-juliusz-braun-janusz-da[beep]ski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, paskud napisał:

Patrzyłem na rezerwacyjną listę kanałów MUX-4. Widnieje na niej TVN7. Czyli jeszcze jest szansa, że tak czy inaczej pozostanie naziemnie.

Bez koncesji naziemnej nie ma żadnej szansy.

Polsat może nadawać TVN7 wyłącznie jako wersję kodowaną, tak samo jak robi z Tele5, które również jest w MUX4 Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, dvbtowiec napisał:

Polsat może nadawać TVN7 wyłącznie jako wersję kodowaną, tak samo jak robi z Tele5, które również jest w MUX4 Polsatu.

Flaga kodowania ma różne opcje. Były przypadki aktywnej flagi kodowania, choć kanał był niekodowany. Kwestia wyszukiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, bartek2lp2 napisał:

Mam nadzieję że KRRiT się nie ugnie......... Wolę już "taki kanał" niż kanał z paradokumentami i "śmieciowymi formatami" randkowymi m.in dla gejów z TVN7

Mam nadzieje, ze się ugnie. 

Edytowane przez Kiler
To indywidualna sprawa każdego człowieka. Trzymajmy się tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, bartek2lp2 napisał:

Mam nadzieję że KRRiT się nie ugnie. A co do ew kanału pana Winnickiego w zamian? Wolę już "taki kanał" niż kanał z paradokumentami i "śmieciowymi formatami" randkowymi m.in dla gejów z TVN7

Przemawia do ciebie nienawiść do TVN z powodu przekonań politycznych. Z resztą, pamiętam twoje posty z innego tematu, zdaje się, że nawet przestałeś oglądać Skoki narciarskie, których jesteś wielkim fanem tylko dlatego, że pokazuje je TVN. 

 

Czasu coraz mniej a my dalej wiemy, że nic nie wiemy. W normalnie funkcjonującym kraju osoby z KRRiT za to, że od roku nie potrafią podjąć żadnej decyzji już dawno poniosły by konsekwencje.

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...