Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX HD - dyskusja ogólna


miras00001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie można sprawdzić wersję oprogramowania? U mnie problemy też występują i teraz też mi nie znajduje nowszej wersji oprogramowania. Wczoraj wieczorem jednak na trochę znikł obraz i pojawiło się latające po czarnym ekranie logo CP. Jeśli to była aktualizacja, to nic się nie zmieniło, u mnie również problemy wciąż występują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. To ja mam wersję softu 1.3.0. Czyli starą. I nowej nie znajduje, pokazuje, że nie ma aktualizacji. A problemy mają się dobrze, od wielu meisięcy.

@Specjalista Cyfrowy Polsat, czy nowy soft dotrze też do dekoderów z modułami o wyższej numeracji? Czy też nadal mamy się męczyć z brakami uprawnień, zacinaniem się kanałów, błędami odczytu, czy też przywieszaniem się sprzętu?

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mulder.20 napisał:

Wczoraj przyszła aktualizacja. Na SCIFI problem z przycinaniem obrazu i komunikatem o braku kanału w abonamencie znikł. Coś poprawili :)

 

Nowa wersja oprogramowania ma oznaczenie 1.4.2 i trafiła na początek do części dekoderów.

Zapewne w przyszłym tygodniu aktualizację otrzymają wszystkie dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do mnie zawitała nowa wersja oprogramowania i wygląda na to,  że problemy już nie występują.

Zmieniono całkowicie widok menu (teraz to kafle z propozycjami filmów). U tu sie rodzi pytanie - jak mam się teraz dostać do radia internetowego?

 

Edit:

Odpowiem sobie sam:) gdy klikniemy menu kolejny raz, zobaczymy state menu

Edytowane przez wacek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem aktualizację. Problemy z brakiem uprawnień, błędami odczytu oraz przywieszaniem się dekodera, a nawet artefakty, zniknęły.

 

Teraz będę od tych [beep]y i kłamców domagał się rekompensaty za okres lipiec(aneks i wymiana dekodera na EVOBOX HD)-kwiecień. Sprzedali mi wadliwą usługę inkasując za nią 100% abonamentu, wysyłali, robiąc że mnie krety-na, do APSu na wymianę sprzętu. Tymczasem aktualizacją przyznali, że soft był popsuty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie wiem o co chodzi. U mnie zawieszki zniknęły, planszy tez juz nie ma ale artefakty na felernych kanałach nadal istnieją.

@jaszek Pooglądałeś trochę dluzej kanał 93 lub 27 ?

Wątpię że to wina anteny bo sygnał jest stabilny a wcześniejszy dekoder (który wumymienilem) robił to samo w punkcie CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ja nie mam. Ale pewnie co dekoder to inaczej. Przed wymianą dekodera miałem to na BBC Cbeebies i BBC Libestyle, po wymianie np. na AXN HD. 

 

Nie masz routera/modemu LTE w pobliżu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...