Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX HD - dyskusja ogólna


miras00001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.02.2020 o 19:27, patryszq napisał:

Przecież testy tych wynalazków trwały dla WSZYSTKICH użytkowników ww dekoderów do grudnia,  a skoro podpisał umowę w listopadzie dostał w/w dekodery i to te same co inni gdzie testy już tez trwały  to dlaczego jest traktowany jak gorszy sort , spełnia te same warunki i nawet ich w żaden sposób nie naruszył  @support458 pisał że testy są wydłużone do grudnia ,  stad dziwne ze zapewne abonent będzie musiał aneksik podpisać na dodatkowe miesiące ... trochę to żenujące !!!

Witam 

No właśnie to samo miałem napisać. Dzięki za wsparcie. To może Pan z "CP" się teraz wypowie. 

Powiem jeszcze ze przed aneksem płaciłem taniej dzięki rabatowi 50%, po aneksie płacę drożę ale Pani w salonie poinformowała żebym i tak się cieszył bo będzie jeszcze drożej. Jednocześnie okłamala mnie że dekoder evbox hd i lite nie różnią się "praktycznie" niczym, nie wczytując się w nie zaufałem i dopiero po sprawdzeniu okazało się że to tak naprawdę dwa różne softy i dwa różne dekodery. 

Nie zamierzam niczego aneksować a jedynie domaam się aby działały mi te funkcje które powinny działać na tych dekoderach. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzis dzownilem na infolinie. Jesli chciałbym miec usuluge catch up to muszę aneksować umowę o dwa kolejne miesiaće i musialbm placic 80 zł ( bo jeszcze dostalabym Eleven sport ktorego nie chce). Innej opcji z samą uslugą catch up nie dostalem. Podsumowując mam dwa dekodery z których nie moge w pelni korzystać a place wiecej o 15 zł niż wczesniej. 

Ostatni raz przedluzlem z nimi umowe. Żenada do kwadratu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,  niedawno wiemienilem konwerter na opticum unicable Lnb Scr 2 Legacy oraz kupiłem rozgałęźnik Opticum 1x3 HQ 3-WAY 5-2400 MHz Power Pass bo posiadam dwa dekodery jeden to evobox hd drugi to 4k ultrabox+. W ustawieniach transportera w odbiorniku 4k ultrabox+ wybrałem odpowiedni konwerter pod unicable i wszystko działa, tylko nie wiem jaki konwerter wybrać w ustawieniach evobox HD żeby wszystko działało. Proszę o pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ponownie na niektórych kanałach blokuje dekoder lub wyświetla "tego kanału nie ma w twoim abonamencie". Po zablokowaniu adresów o których wspominałem wcześniej, problem ustaje.

Równolegle występują artefakty - ten problem do dziś nie został rozwiązany i nie ma na niego sposobu.

 

Kiedy w końcu to naprawicie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie, bo dekoder mam od wczoraj - nie da się inaczej zmieniać kolejności kanałów na swojej liście jak tylko na tym ekranie z wielkim kaflem kanału i przesuwaniem go lewo-prawo? 
Jeśli nie, to jak Boga kocham, oddam im ten chrzaniony dekoder i każę sobie zwrócić stary. Nie wiem co za kreatywny ciołek wymyślił taki "rewelacyjny sposób".

Edytowane przez vielebny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak. Dzięki, zaraz spróbuję!

 

Edit:
A jest możliwość jakiejś archiwizacji utworzonej listy? Bo jednak klikanie w tym niedorobionym oprogramowaniu to orka na ugorze, nie chciałbym stracić tego z czym się namęczę w razie jakiegoś resetu do fabrycznych.

Edytowane przez vielebny
dodanie pytania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji. O ile pamiętam to reset do fabrycznych można zrobić bez utraty listy ulubionych.

 

A szybsza metoda na tworzenie listy ulubionych to też nie korzystanie z tego menu, tylko sprawdzenie wykazu kanałów w internecie i wchodzenie na dany kanał na liście ogólnej, potem strzałka w prawo i dodaj do ulubionych. Kanały będą tam w kolejności dodania, można potem je poprzesuwać jeszcze ewentualnie już standardowo.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, super, bo właśnie kończę robić listę własnej kolejności z listy kanałów z netu :) Dzięki!

Edit:
jest problem z kanałem Sci-Fi - co kilkanaście sekund dekoder zwiesza się na kilkanaście sekund - nie da się nic obejrzeć z tego kanału. Że to kanał dla mnie ważny, zadzwoniłem na infolinię żeby się dowiedzieć co się dzieje. Okazuje się że wiedzą że Evobox HD "ma problem z tym kanałem"... Nosz kurde, to jakim sposobem wydają niedopracowany sprzęt?! Na starym HD6000 chodziło bez problemów, na nowym są problemy (i jeszcze o nich wiedza a i tak sprzęt ludziom wciskają), czuję się oszukany.

Edytowane przez vielebny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, vielebny napisał:

O widzisz, super, bo właśnie kończę robić listę własnej kolejności z listy kanałów z netu :) Dzięki!

Edit:
jest problem z kanałem Sci-Fi - co kilkanaście sekund dekoder zwiesza się na kilkanaście sekund - nie da się nic obejrzeć z tego kanału. Że to kanał dla mnie ważny, zadzwoniłem na infolinię żeby się dowiedzieć co się dzieje. Okazuje się że wiedzą że Evobox HD "ma problem z tym kanałem"... Nosz kurde, to jakim sposobem wydają niedopracowany sprzęt?! Na starym HD6000 chodziło bez problemów, na nowym są problemy (i jeszcze o nich wiedza a i tak sprzęt ludziom wciskają), czuję się oszukany.

Ten problem występuje od kilku miesiacy (poczytaj poprzednie posty).

Podobno istnieje juz soft który rozwiazuje twn problem - nien wiem tylko dlaczego nie został udostępniony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno "pracują nad tym problemem". Złożyłem reklamację, po godzinie oddzwoniła jakaś pani która usilnie usiłowała mnie przekonać a że to antenę mam źle ustawioną, a to że  okablowanie pewnie złe, ogólnie że problem leży po mojej stronie. Poziom wk...wienia sięgnał u mnie właśnie zenitu.
Tym bardziej że na Evobox Lite na multiroomie na SciFi nie ma żadnych problemów mimo że sygnał z anteny jest gorszy (50,54). Ale tam soft jest ze starych HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracują, od kilku miesięcy. Jednocześnie zrzucają winę na klienta (np. właśnie źle ustawiona antena). Jak dociśniesz odpiszą, że problemy są chwilowe. Mi już nawet na reklamację nie odpisali. 

 

W nosie mają, byleby się kasa z faktur zgadzała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba napisze następną reklamację, bo to naprawdę jeden z programów który oglądam najczęściej. A przynajmniej oglądałem...
 

A co do Evoboxa HD - znalazłem (przypadkiem) granicę kanałów ulubionych - może być ich max równo 90, czyli 88 plus te dwa "dla abonentów".
Swoją drogą to straszny [beep]izm że te dwa kanały MUSZĄ być w każdej liście i nie mam możliwości ich usunięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem. Jak dodałem równo 91szy kanał (licząc z tymi dwoma stałymi) to okazało się że zniknęło mi wszystko z listy i zaczęło się dodawanie na nowo. 
Nie powtarzałem tego eksperymentu bo nie chciało mi się 3 raz wprowadzać od nowa wszystkiego.
Może błąd?

Edytowane przez vielebny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przełączaniu na BBC Cbeebies nadal widzę komunikat o braku uprawnień. Dekoder się przywiesza. Chcąc przełączyć podczas komunikatu na wyższą pozycję (TVP ABC) komunikat "Błąd odczytu". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości wymiany (powrotu do hd5500) przy obowiązującej umowie chyba że przedłużasz umowę to wtedy tak. Taką informację uzyskałem w punkcie CP, a reklamacja to walka z wiatrakami reklamowałem to mi odpisali że to nie jest ich wina tylko moja(źle ustawiona antena i.t.p bzdety )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie twierdzą. Problemu nie ma i proszę się gonić, tak można to streścić.  Na ostatnie zgłoszenie sprzed 3 dni nikt nie odpisał, podobnie jak na reklamację z lutego. "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...