Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

Tak więc obcinając audio, data itd przy 6 serwisach wychodzi 10 Mbps na jeden.

Pewnie dadzą po ok. 12-13 mbps na dwa "podstawowe" kanały i po 7-8 na resztę.

Nie wiem, czy jest się z czego śmiać, czy płakać. Japonia z Koreą tak nadawali Mundial 2002 na kanale SBS. Było chyba nawet 1080p.

W Korei to mają już pewnie na co dzień TV 8K w proporcjach 18:9, bo ich producenci są pionierami na rynku nowoczesnej TV, jak i Sony z Japonii. A my...mamy kanały w SD nadające programy w 4:3 przez połowę ramówki.

Super HD w wykonaniu Cyfrowego Polsatu to zwykła ściema. Gdy zaczynali testy to robili je w 1080p. Gdyby tak zostało to rzeczywiście byłoby to coś nowego na rynku, coś Super. Teraz Polsat w wyniku oszustwa daje nieoszukane HD :-)

Byłoby coś innego na rynku - tylko połowa abo NC+ i CP nie miałaby obrazu ;). Pobliska lokalna kablówka daje 720p (leci tak np. Eska Extra, czy Nuta.TV) albo 1080p dla kanałów branych z PLIXa ale wszyscy abo mają moduły cam wpięte do tv, albo jeden model dekodera, który to "łyka", a tutaj przy takiej ilości różnych sprzętów platform cyfrowych, z których niektóre mają po 12+ lat (pierwsze nboxy) to naprawdę ciężko byłoby ogarnąć 1080p.

Edited by bugmenot

Szczerze to się dziwię trochę tym, którzy przedłużają nagle umowy na 36 miesięcy. Przez lata nie widzieli Ligi Mistrzów, a teraz nagle są w stanie się godzić na takie warunki by ją zobaczyć?

Tak jak ja-więc dziś wziąłem namiary od siostrzenicy, uruchomiłem nc go i ma ich w d :censored: pod koniec roku będę miał 6 do końca i pewnie już je wezmę,ale nie na 3 lata umowy!

Guest kingofsouth

Da się jeśli jesteś abonentem sieci Plus.

Da się kupić na Ipla za 40 zł na miesiąc. Musisz mieć podpięty tylko numer z Plusa.

Jaką ludzie mają słabą pamięć. Przyzwyczajenie do znanych twarzy albo zwyczajnie zawistni.

Przez lata oglądali ze słabszych parametrówi im pasiło. dziś odkryli , ze PSP to ściema. C+ nigdy nie osiagał takich parametrów.

Dla porównania azerski kanał CBC Sport pokazuje mecz Benfici. Obra z o wiele słabszy z mało widoczna fakturą murawy. bitrate ok. 7Mbit. Też były zakłocenia na starcie meczu Jest kodowany w BISS.

Edited by edwardo

Gdyby jeszcze w ipli dalo sie na miesiac za 40 pln kupic... ale za tydzien 40?!

Chyba za dzień chciałeś napisać. :)

Edited by kamil2505

Guest kingofsouth

Zamiast uruchomić kanał 4K to weszli w " Super HD". Może dla Włocha to wystarcza taka ściema, ale Polak głupi to nie jest.

Jak na HD to LM wygląda ładnie.

Edited by kingofsouth

Guest kingofsouth

Na tym poziomie pewnie nie, ale faza grupowa powinna być w takim formacie robiona.

Hajto to jest jakieś nieporozumienie. Co to ma być ja się pytam.

Jeżeli chodzi o jakość merytoryczną to sprawa dyskusyjna i ciężko to obiektywnie ocenić.

Natomiast jakość Polsatu Super HD to jest obiektywnie jedno wielkie oszustwo i oszukiwanie ludzi nie ma to nic wspólnego z HD już nie mówiąc o jakimś pseudo-tworze SUPER HD.

Po pierwsze przy wyłączonym overscanie mamy do czynienia z tradycyjnymi czarnymi pasami Polsatu to samo jest na TV 6 HD i niektórych polsatowskich kanałach.

Po drugie kiepska jakość przy dynamicznych scenach.

Po trzecie brak DOLBY!!! w 2018 kanał SUPER HD nie nadaje w DOLBY to jest jakieś nie porozumienie.

Zamiast uruchomić kanał 4K to weszli w " Super HD". Może dla Włocha to wystarcza taka ściema, ale Polak głupi to nie jest.

Polsat też nie jest głupi.

"Super HD" ma każdy abonent Cyfrowego Polsatu, nie trzeba wymieniać na dekoder 4K, by sprzedać pakiet ;)

Biznes.

Transmisje LM w 4K tez mają być okazjonalnie. Tak przynajmniej zapowiadali.

Gdyby jeszcze w ipli dalo sie na miesiac za 40 pln kupic... ale za tydzien 40?!

Da się jeśli jesteś abonentem sieci Plus.

Ja jestem abonentem sieci Plus i dostałem maila, że otrzymałem darmowy dostęp do wszystkich PSP na miesiac, loguje się przez numer telefonu do Ipla, a tam zapłać 40zł/30 dni. No nieźle :D

Byłoby coś innego na rynku - tylko połowa abo NC+ i CP nie miałaby obrazu ;)

Zgadzam się z Tobą. Wystarczy tylko nie kłamać jeśli nie dajemy nic nowego a zwykłe, najzwyklejsze, obecne od 2007 roku w Polsce HD. Przy sześciu kanałach bitrate będzie na poziomie 9-10 mbit/s. Kanały ładnie wyglądają ale nazywanie czegoś co powinno być normalnością mianem "super" jest nie w porządku. Ciemny lud wszystko kupi.

Studio skrótów na stojąco i bez składów obu drużyn - słabo...

Edited by begos

Zgadzam się z Tobą. Wystarczy tylko nie kłamać jeśli nie dajemy nic nowego a zwykłe, najzwyklejsze, obecne od 2007 roku w Polsce HD. Przy sześciu kanałach bitrate będzie na poziomie 9-10 mbit/s. Kanały ładnie wyglądają ale nazywanie czegoś co powinno być normalnością mianem "super" jest nie w porządku. Ciemny lud wszystko kupi.

Bitrate dwóch "głównych" kanałów będzie sporo wyższy, myślę, że będzie wynosił ok. 12-13 mbps.

Iwańczyk prowadzi studio skrótów, który nie jest dziennikarzem piłkarskim.

AR prawie w ogóle nieużywane.

Edited by begos

Powiem tak, żadne to „super” bo w canal + podobna jakość jest od lat, studio ładne komentatorzy w studio jak i meczowi do poziomu nc+ jeszcze „trochę” brakuje.....

Ale jak na kanały z LM i LE płatne dodatkowo 10zł w moim przypadku od marca 2019 to uważam że warto.

Edited by _Artek_

W 2007 roku mieliśmy takie HD. Teraz szukać ze świecą kanału ze średnią 10 Mbps. Tutaj była znacznie wyższa.

No i tak jak napisał wyżej @mingo, dwa kanały są "super HD", reszta może lecieć i w 6-7 Mbps i będzie to standard satelitarnego "HD" na np. Eleven ;).

Studio skrótów trwało zaledwie pół godziny. Wiem, że to tylko 3 mecze, ale myślałem, że będzie dłużej biorąc pod uwagę, że to kanały dedykowane tylko LM i LE.

To za czasów C+ studio potrafiło trwać nawet od 22:45 do 00:30.