Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

Nie bylo zle.

Studio spoko , eksperci sprawa indywidualna ale tez nie mozna tylko krytykowac, dzwiek do poprawy.Komentarz sporo do poprawy.

Obraz na poziomie canal+ sport wiec bez rewelacji ale obiektywnie czy ktos spodziewal sie czegos ekstra? 

Plus jest taki ze w LM w tym sezonie beda 4 spotkania o jednej porze wiec jezeli beda robic multilige to bedzie dzialac 5 kamlow jednoczesnie jezeli bez multiligi to tylko 4 wiec jakosc powinna pozostac no podobnym do obecnego poziomie.

Ogolnie oceniam to na wiecej plusow niz minusow.

O jednej porze będzie 6 spotkań LM. Dwa o godzinie 19, sześć o 21 :)

Nie ma cudów bo cudów być nie mogło. Jest tak jak oczekiwałem, pewne rzeczy do poprawy, "pierwsze koty za płoty". Najwięcej "płaczą" posiadacze canal+ którzy dostali te kanały za max 10zł a jeszcze niedawno mogli w ogóle ich nie mieć. 

Dokładnie, abonenci NC+ i kablówek niech się cieszą, że Polsat nie trzyma tych kanałów w worku i dostępność z czasem jeszcze się poprawi. :)

Nie ma co krytykować Polsatu za ludzi pracujących przy Lidze Mistrzów. Przypominam, że w ostatnim sezonie po odejściu Twarowskiego i Smokowskiego w studio Canal+ wiało nudą, a studia do fazy play-off w ogóle nie zrobili. Jakość obrazu też uważam za bardzo dobrą, wporównaniu z Canal+ nie widziałem różnicy, może dlatego, że sokolego wzroku nie posiadam. :) Jest dobrze i może być tylko lepiej z czasem. :) Runda play-off, to dla wszystkich była tylko taka próba generalna na sprawdzenie jak to wszystko wygląda w praktyce i poprawienie błędów. ;)

Edited by ezequiel93

Jakość naprawdę dobra, jednak Super HD zobowiązuje  :lol2:  

Studio w moim odczuciu trochę przerost formy nad treścią. Te wszystkie wodotryski wyglądają efektownie ale nie poprawi to merytoryczności w studio. Dla mnie studio to tylko dodatek i teraz kluczową kwestią jest to, kto będzie tam zasiadać jak LM zacznie się na dobre, bo teraz to tylko takie przygotowanie pod to wszystko nam serwują. 

O jakość obrazu raczej nie mamy się co martwić, bo tak czy siak nawet przy sześciu meczach w fazie grupowej będzie bardzo dobrze. Ważniejsza kwestia, kto będzie komentować te mecze, bo komentarz potrafi sporo zmienić w odbiorze widowiska i tego się obawiam. Truskawka obrzydzi nam hity fazy grupowej ale często mam tak, że te hity mnie najmniej interesują i oglądam mecz trzeciego albo czwartego wyboru. Kogo tam dadzą i jak sobie poradzi? Zobaczymy :)

Niemniej jak na pierwszy raz to wszystko wyglądało bardzo dobrze, zdecydowanie na plus. Nawet Pani Chylewska mnie jakoś nie rozczarowała, mimo że wielkich rzeczy się po niej nie spodziewałem. 

@Pawop,

Mogłeś sobie wczoraj porównać C+Sport i Sport2 do przekazu PSP1 i 2. Daleko im było do PSP.

Tylko, że wczoraj w tym czasie nie było nic LIVE na Canal+ Sport i Canal+ Sport2, więc nic dziwnego, że obie stacje nie nadawały ze zbyt wysokim bitrate video. Zrób porównaniu podczas jakiegoś meczu LL, PL, czy Ekstraklasy nadawanego na żywo. Wtedy to będzie też miarodajne. PSP podczas powtórek meczy zapewne też nadaje z niższym bitrate video.

Włączyłem wczoraj tylko PSP 1 by ocenić/zobaczyć tą jakość SUPER HD. Może ocenicie mnie jako ślepego jednak naprawdę mi się podobała jakość obrazu. Nie było do 4K jednak w porównaniu z innymi stacjami od Polsatu było bardzo dobrze. Jakość porównywalna z np. ARD HD lub Das Erste HD z Astry. Cieszę się że Polsatowi udało się z tym Super HD (tylko ta nazwa trochę przeszkadza) i oby utrzymali poziom, może to wstęp do 4K u nich?

Nie podadzą.

Co najwyżej w usługach internetowych, ale to nie ma większego pokrycia.

Wiele osób porównuje bitrate PSP i C+

PSP1 podczas studia wczoraj:

89296069134289479344.jpg

A tutaj bitrate C+ podczas jakiegoś meczu ekstraklasy live:

78470558884831291741.jpg

Jak sami widzicie, podczas transmisji live jest praktycznie to samo

Dzwoniłem do działu utrzymaniowego CP i miła pani przekonywała mnie, że kanały PSP w nc+ są tylko do końca roku! Wciskają ludziom kit, żeby tylko przedłużyli umowy na 36 miesięcy.Oczywiscie odmówiłem. W listopadzie kończy mi się umowa. Czas chyba na zmiany!

Przecież wiadomo o tym od samego początku, że będą dostępne do końca roku bezpłatnie.

<p>

Wiele osób porównuje bitrate PSP i C+

PSP1 podczas studia wczoraj:

89296069134289479344.jpg

A tutaj bitrate C+ podczas jakiegoś meczu ekstraklasy live:

78470558884831291741.jpg

Jak sami widzicie, podczas transmisji live jest praktycznie to samo

2 Mbps? Serio? ;)

Do końca roku w nc+ za darmo dla posiadaczy C+, a potem będzie zależne od pakietu, na infolinii każdy kit wcisną :P

Przestańcie z tymi 36 miesiącami, nawet jak ktoś ma więcej niż 6 miesięcy do końca umowy to na 100% 28 albo 29 miesięcy można wynegocjować trzeba tylko umieć.

Mi zostało 6 miesięcy do końca umowy i mnie też Pani przez 10 minut przekonywała że "krócej to się nie da", poza tym to trochę nie ten temat.  

Do końca roku bezpłatne w nc+, a potem tylko w CP!

Hahaahah - co ty piszesz. Od nowego roku w nc+ za 0 - 30  zł msc w zależności od pakietu.

29 też mi proponowała, ale odmówiłem. Kłamała mówiąc, że po nowym roku kanały PSP będą tylko w CP.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Fakt, dla mnie tylko moja oferta jest "w miarę do przyjęcia" gdyby dali mi inną to do końca roku wykupywałbym w ipli a potem uciekał do NC+ a Pani Cię oszukała bo tak jej kazali i to nie jej wina.........  ale jeszcze raz to nie ten temat........

Mój pierwszy post był o tym, że PSP nie będzie po nowym roku w nc+! Oczywiście zdaniem tej pani z infolinii CP. To chyba odpowiedni dział.Jeśli nie to sorki za zaśmiecanie!

@Emil.1603, serio, serio

05473235002132678248.jpg

To wybacz. Mój błąd. Za szybko przeczytałem i nie rozróżniłem.

W dziale Cyforwy Polsat jest wątek o ofertach na te kanały. :P Natomiast te kanały będą z czasem prawie wszędzie, nie tylko w NC+, ale i w większej liczbie kablówek. NC+ ma umowę na jeden sezon. :)