Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawili problem z czarnym paskiem.

 

To miałem na myśli z rana, tylko nie chciałem pisać wprost, żeby nie robić nadziei ;) Naprawiono także TV6 HD, który wybrałem do porównania, ale nie wiem czy to moja zasługa - CP ma dobrych speców (nawet jeśli sobie lubicie na forum ponarzekać), cieszmy się, że jest lepiej ;) Przysłużył się z pewnością każdy głos, który precyzyjnie wskazał w czym rzecz ;)

 

To nie jedyne zmiany - główne audio na kanałach 1-2 poszło do góry do 384 kbit/s. Jest to najlepsze co można wydusić z MPEG na satelicie i zawsze znaczny skok, powinno brzmieć wyraźnie lepiej (C+ Sport HD ma też 384 kbit/s, stereo, ale AC3 i doraźnie 5.1). Usunięto jednocześnie dodatkowe audio z kanałów 3-6 (poniekąd zbędne, bo są plansze, zresztą nawet jak nie idą plansze to dodatkowe audio jak rozumiem jest używane nie jako oryginalne, tylko jako audiodeskrypcja, BTW: oryginalnym audio ze stadionu by nie pogardził, ale nie od razu Kraków zbudowano ;) ).

 

Jest rozwój ;)

Edytowane przez Mr. Orbita
Poprawiony post, dzięki @kozaa za sprawdzenie 5.1, zmieniam żeby nie ciągnąć offtopu w wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytałeś dlaczego Polsat nie potrafi w DD 5.1?

To kwestia kasy? Trzeba zapłacić za licencje DD na enkoderze? Dla mnie to jest niezrozumiałe. 2018 rok, a oni robią stereo.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że potrafią, z AC3 idą różne kanały z tp. Cyfrowego Polsatu (np. STARS.TV, 4funy - nawet E-AC3, TLC HD, AXN HD, parę innych) ;) Nie emitują tak własnych kanałów, ale to nie kwestia umienia, tylko decyzja techniczno-biznesowa (licencja+generalnie tak swoich kanałów nie nadają), może to się zmieni, może nie - temat został zauważony. Ale jeśli tego generalnie nie robią, to bardziej stawiałbym, że nie (poza tym na tym etapie jest nieco za późno - trzeba byłoby ostrzegać kablówki itp.).

 

Zobaczymy co wymyślą, na razie mamy na głównych kanałach PSP poprawę na najlepszego MPEG-a, czyli maks. co można było zrobić w obecnych ramach technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jakość obrazu na 55" Samsungu 4K 2018 z podłączonym ULTRABOX+ 4K jest nawet niezła - wiadomo to nie są kanały 4K

Również tak uważam, ale trzeba dodać, że piszemy o jakości obrazu w studio. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...