Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zazdroszcze tym, ktorzy ogladaja a polsatowi dziekuje za pozbawienie mnie tej przyjemnosci.

 

Wydaje mi sie, ze duzo osob pod presja czasu i checi ogladania przedluzy umowe na 3 lata i polsat skory do poprawienia oferty nie bedzie.

Szczerze to się dziwię trochę tym, którzy przedłużają nagle umowy na 36 miesięcy. Przez lata nie widzieli Ligi Mistrzów, a teraz nagle są w stanie się godzić na takie warunki by ją zobaczyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można porównywać obrazu tych kanałów z obrazem 4K. Można je porównywać z innymi kanałami HD, w tym C+Sport i tu jakość jest porównywalna bądź lepsza.

Studio było w lepszej jakości piszecie, bo tam akurat zainstalowano kamery 4K.

Skąd ty takie pomysły masz? W studiu są kamery HD, nagrywają 50MB na sek. Nie trzeba lepszych.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tu nie chodzi o to, że nie gra Real, czy Bayern. Ci ludzie nie mają pojęcia jak zrobić dobre studio. Wychodzi niestety to, że Polsat Sport to Borek i Iwanow i jeśli oni prowadziliby studio, byłoby inaczej... Niestety, najlepsi ludzie muszą komentować... Słabe zaplecze Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie ktoś jak zmienić Matiego i Truskawkę na gościa z Weszło? Bo przyłączam niby na 2 głos i jest Truskawka.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując: dogoniliśmy zachodnie kanały, jeśli chodzi o jakoś obrazu. Co prawda, po 12 latach, ale zawsze :D Bitrate na poziomie 15-17 mbit/s lub wyższy już dawno powinien być standardem. 

A z tym sloganem "Super HD" to nie powinni się ośmieszać.

 

Nie wiem, czy jest się z czego śmiać, czy płakać. Japonia z Koreą tak nadawali Mundial 2002 na kanale SBS. Było chyba nawet 1080p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego innego sie nie spodziewałem.

Znawcy tematu przemówili. Polsacie zwijaj żagle.

Tymczasem realizacja z meczów to domena UEFA. Na Mundialu też nie było 1. standardu.

Jeśli mecz  wczorajszy Walencji był  w HD to Polsat ma prawo do określenia super.

A ludziom pracującym wokół relacji dajcie szansę. Dopiero zaczynają na tym poziomie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jest się z czego śmiać, czy płakać. Japonia z Koreą tak nadawali Mundial 2002 na kanale SBS. Było chyba nawet 1080p.

Miałem raczej na myśli MŚ 2006 w Niemczech ale właśnie juz wtedy dla wielu zagranicznych nadawców HD nie było jakimś wielkim problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz mała matematyka :D

 

Ile obecnie jest jeszcze wolnego miejsca na tym tp?

 

Bo ciekawi mnie jak ruszy LM i wszystkie serwisy dodatkowe to czy dalej będzie tyle birate "Super HD" :D

 

Na cały transponder przy tych parametrach mogą upchać ~62 Mbps. Tak więc obcinając audio, data itd przy 6 serwisach wychodzi 10 Mbps na jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz mała matematyka :D

Ile obecnie jest jeszcze wolnego miejsca na tym tp?

Bo ciekawi mnie jak ruszy LM i wszystkie serwisy dodatkowe to czy dalej będzie tyle birate "Super HD" :D

61 mega mogą użyć więc po 10 na kanal przy równym podziale. Ale pewno będzie przydział wyższy na psp1 i psp2 a inne niższy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...