Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden mecz musieli puścić w otwartym kanale, w Polsacie czy w TVP co za różnica......

 

Czasem mam czarne ekrany i przycinki na evoboxsiw nie wiem czy tylko ja czy wszyscy.....

Jest różnica, bo Polsat ma swoje otwarte anteny. Kilka wręcz. Więc bez problemu mogliby mieć wszystko u siebie, a nie rozdają to konkurencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jest różnica, bo Polsat ma swoje otwarte anteny. Kilka wręcz. Więc bez problemu mogliby mieć wszystko u siebie, a nie rozdają to konkurencji.

Zrozum, że tu nie ma myślenia o konkurencji. Biznes sie liczy.

Nikogo tam nie interesuje że abo CP nie lubi się z NC+.

Solorz zarabia i się nie przejmuje tym czy to odsprzeda NC+, TVP czy komu innemu.

Bajki o wyłączności w tych czasach to mit. Byle tylko zatrzymać abonentów w swojej platformie. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum, że tu nie ma myślenia o konkurencji. Biznes sie liczy.

Nikogo tam nie interesuje że abo CP nie lubi się z NC+.

Solorz zarabia i się nie przejmuje tym czy to odsprzeda NC+, TVP czy komu innemu.

Bajki o wyłączności w tych czasach to mit. Byle tylko zatrzymać abonentów w swojej platformie. :P

Co do tego Solorz ostatnio się tak wypowiadał:

"Myślę, że nie warto o nie walczyć tak, jak dawniej, warto natomiast się podzielić: tak, by widzowie mogli oglądać sport wszędzie, a nadawcy wspólnie ponosili koszty"

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż meczów dla otwartej anteny wcale mnie nie dziwi. I to z kilku powodów.

 

1) Ludzie szybko się przyzwyczajają. Jeżeli widz zainteresuje się nowym środowym show muzycznym Polsatu to oczekuje, że tak będzie co środę. Nie wszyscy sprawdzają program tv. A jak swojego ulubionego programu nie widzą mogą się przełączyć na coś u konkurencji i tam pozostać już na kolejne środy.

2) Polsat już za czasów Ligi Mistrzów w telewizji "n" pokazywał mecze jako antena otwarta i z tego co pamiętam oglądalność była dość słaba. Co prawda w zeszłym roku Liga Mistrzów nieźle się oglądała w TVP, ale już ostatni mecz o Superpuchar Europy w Polsacie miał kiepski wynik. Więc myślę, że muzyczny show może przyciągnąć jednak więcej widzów i bardziej stabilną widownie.

3) Biznes. Po prostu. Za prawa zapłacili zapewne sporo i chcą by to się przynajmniej zwróciło. Udostępnienie kanałów nc+ mówi samo za siebie. Stąd też mecze w TVP mnie wcale nie dziwią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...