Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

@ezequiel93 taka rola pionierów, niestety nie mają tego komfortu, żeby dostać przetestowane już przez lata sprzęty od zagranicznej siostry ;).

Może bitrate za wysoki dla evoboxa.. ;).

No to mają twardy argument, aby bitrate był niższy niż 10 MBit/s

Jeden mecz musieli puścić w otwartym kanale, w Polsacie czy w TVP co za różnica......

Czasem mam czarne ekrany i przycinki na evoboxsiw nie wiem czy tylko ja czy wszyscy.....

Jest różnica, bo Polsat ma swoje otwarte anteny. Kilka wręcz. Więc bez problemu mogliby mieć wszystko u siebie, a nie rozdają to konkurencji. 

Guest kingofsouth

Jest różnica, bo Polsat ma swoje otwarte anteny. Kilka wręcz. Więc bez problemu mogliby mieć wszystko u siebie, a nie rozdają to konkurencji.

Zrozum, że tu nie ma myślenia o konkurencji. Biznes sie liczy.

Nikogo tam nie interesuje że abo CP nie lubi się z NC+.

Solorz zarabia i się nie przejmuje tym czy to odsprzeda NC+, TVP czy komu innemu.

Bajki o wyłączności w tych czasach to mit. Byle tylko zatrzymać abonentów w swojej platformie. :P

Edited by kingofsouth

Druga sprawa ze CP ma już dość dużo abo i zakładają ze na wyłączność wieku nie zdobędą a napewno nie tylu by na tym lepiej zarobić

Zrozum, że tu nie ma myślenia o konkurencji. Biznes sie liczy.

Nikogo tam nie interesuje że abo CP nie lubi się z NC+.

Solorz zarabia i się nie przejmuje tym czy to odsprzeda NC+, TVP czy komu innemu.

Bajki o wyłączności w tych czasach to mit. Byle tylko zatrzymać abonentów w swojej platformie. :P

Co do tego Solorz ostatnio się tak wypowiadał:

"Myślę, że nie warto o nie walczyć tak, jak dawniej, warto natomiast się podzielić: tak, by widzowie mogli oglądać sport wszędzie, a nadawcy wspólnie ponosili koszty"

Edited by kunkore

Sprzedaż meczów dla otwartej anteny wcale mnie nie dziwi. I to z kilku powodów.

1) Ludzie szybko się przyzwyczajają. Jeżeli widz zainteresuje się nowym środowym show muzycznym Polsatu to oczekuje, że tak będzie co środę. Nie wszyscy sprawdzają program tv. A jak swojego ulubionego programu nie widzą mogą się przełączyć na coś u konkurencji i tam pozostać już na kolejne środy.

2) Polsat już za czasów Ligi Mistrzów w telewizji "n" pokazywał mecze jako antena otwarta i z tego co pamiętam oglądalność była dość słaba. Co prawda w zeszłym roku Liga Mistrzów nieźle się oglądała w TVP, ale już ostatni mecz o Superpuchar Europy w Polsacie miał kiepski wynik. Więc myślę, że muzyczny show może przyciągnąć jednak więcej widzów i bardziej stabilną widownie.

3) Biznes. Po prostu. Za prawa zapłacili zapewne sporo i chcą by to się przynajmniej zwróciło. Udostępnienie kanałów nc+ mówi samo za siebie. Stąd też mecze w TVP mnie wcale nie dziwią.

W sporcie na polsacie zamiast skrótu pokazali zdjęcia z meczu heh śmiech

Bo prawa do emisji FTA (także skrótów) ma TVP..

Panu Zygmuntowi chodzi o kasę władzom nc+ o status marki Premium coś jak apple vs xsiaomi .

Poza tym ja się cieszę że czasem nie będę musiał słuchać Pana Tomka i będę miał wybór.

Edited by _Artek_

Guest kingofsouth

@_Artek_,twój post idealnie pasuje do relacji CP z NC+.

Edited by kingofsouth

Zauważyłem, że sporo kamer w studio  i  nie tylko ma świecące pojedyncze piksele w różnych miejscach. Jak ktoś  pierwszy raz zobaczy to może sie przejąć że TV mu się popsuł.

Witam, na jakich kanałach są Polsat Sport Premium 3,4 w Cyfrowym Polsacie bo mam tylko Polsat Sport Premium 1 i 2 na 333 i 334

Nie podam liczb, ale na moje oko dzisiejszy mecz z Holandii jest w zdecydowanie lepszej jakości niż wczorajszy z Portugalii. To samo, jeśli porównamy mecz Ajax - Dynamo z Polsatu Sport Premium i TVP 1 - przepaść na korzyść Polsatu.