Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem kilkukrotnie nawet przed chwilą konsultanci przy module mają starą specyfikacje gdzie widnieje Hd i tego się trzymają ,że 4K jest niedostępne.Z drugiej strony kto jak pisał tą specyfikacje kilkanaście lat temu myślał o 4K?Co ma moduł do rozdzielczości,chyba,że faktycznie jest tak stary że nie jest pod 4K.

Edytowane przez Dj.Graal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dj.Graal napisał:

Mam Mini hd od min.10 lat pomyślałem,że warto wzbogacić ofertę o 4k kanał Inside 

 

Ten kanał działa na module osobiście go widziałem w pakiecie S, podobno kanały 4K są tylko w nowej pakietyzacji czyli S,M,L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dj.Graal napisał:

Mam Mini hd od min.10 lat pomyślałem,że warto wzbogacić ofertę o 4k kanał Inside niestety kilkukrotnie oznajmiono mi,że na module treści 4K są niedostępne bezwzględu na pakiet.

Kompletna bzdura, mam pakiet S i na module odbieram kanały 4K od pierwszego dnia kiedy są dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam jak był bałagan w Polsacie Cyfrowym tak w Polsat Box jest to samo.Dzwoniłem wielokrotnie na infolinię konsultanci przełączali mnie kolejno do kolejnych bardziej zorientowanych w temacie ludzi i jedna treść nie ma możliwości odbioru 4K na module tylko dekoder.W forum pan wierzy widział pan to?I choćby nawet chodziło nie będzie pan miał żadnej gwarancji,że będzie to działać dalej,a na dekoderze jest to kanał gwarantowany w 4K przez 24m.Tv kupiłem za 20tys.i chciałbym w nim dwa moduły Polsatu i C+ mieć jednocześnie a dekoderów mam trzy ,czwartego nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, czerstwy napisał:

A jakie to niby są kanały 4K w pakiecie S? Nie jest to przypadkiem tylko jeden kanał?

Insight 4K tylko na nim mi zależy i jest jeden kodowany w pakiecie s.Są jeszcze NASA UHD i Fashion 4K,ale one bez modułu chodzą fta.

Edytowane przez Dj.Graal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

witam

dzisiaj otrzymałem od kuriera nowy moduł cam Polsat Box. Wszystkie kanały mi działają, ale dlaczego to przełączanie kanałów tak długo trwa (od 5 do 15 sekund). W module canal+ecp 4K kanały szybko przeskakują. W menu modułu wyłączyłem pokaż wiadomości CI, włączone mam obsługa wielu kanałów i obsługa wysokiego bitrate. Co jeszcze muszę wyłączyć/włączyć? Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@max27 

Już to zrobiłem, ale nadal daleko od ideału. A jaką wersje softu (rozchodzi mi się o aktualizację) jest wgrana do modułu, bo u mnie wersja oprogramowania to 09.00.01.01.03.00? Na jakim kanale aktualizujemy oprogramowanie modułu, jesli jest ewentualnie nowsze oprogramowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W czym to nagrywasz że masz problemy ?   

 

   Mi moduł działa bez problemu od ponad roku, nagrywam też czasami  2-3 programy w jednym czasie i nigdy nie ma problemów z odtwarzaniem.   Raz sie tylko moduł zawiesił i nie nagrało programów. 

Razem z modułem CP działa też moduł ECP C+.

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł mam w Vu Ultimo 4K często takie cyrki z nagraniami. Przewijając brak postępów na ekranie tylko mozaika albo ekran stoi teraz zrobiłem test na module Tivusat i to samo. Podobnie jak i ostatnio zacięcia obrazu cos w stylu jakby na chwile brakowało uprawień. Obraz staje by po 2-3 sekundach ruszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ktosiu napisał:

Od lat mam tylko VTI na Uno 4kSE i Duo 4k ( CP + C+  ) nigdy nie ma problemów. 

Widocznie nie masz właściwie ustawionego modułu, czasami pomaga załączenie opcji Relevant PIDs Routing i Obsługa wysokiej szybkości przepływu. 

Miałem bardzo różne ustawienia i kombinacje obecnie tak 

tiv3.png

I problemy od zawsze raz mniejsze raz większe. Trafiaja sie nagrania sporadycznie gdzie przy przewijaniu widać postęp i tu nagrania są dostępne długo. Inne  nie do otworzenia po kilku dniach. Dziś nie udało się odtworzyć wcale a resetów itp było dziesiątki. Też nagrywałem po 2 nagrania i oglądałem to co nagrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...