Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odbiór z modułu CI+/CI tylko w abonamencie.

 

Insight UHD działa tylko wyłącznie jak ma się którąś z ofert z pakietu S - M - L czyli nowa pakietyzacja w abonamencie.

 

Eleven Sport 4K działa w przypadku aktywacji pakietu Eleven Sport - dodatkowy pakiet płatny za 15 zł miesięcznie.
Paczka Eleven Sport jest tylko w abonamencie.

 

Ile potrwa sytuacja to wie Wróżbita Maciej albo specjaliści z Polsatu.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Sonduję temat gdyż posiadam Superpremium 4K w C+. Ale interesuje mnie Pakiet podstawowy z Polsatem sport i jakby nie wprowadzono Eleven 4K w C+ ewentualnie dodatkowo Eleven. Tylko nie wiem czy gra warta świeczki 15 zł dla 1 pseudo 4K z jedynie bitrate podwyższonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet M na module, NASA UHD działa, natomiast FTV i Insight nie chcą - wyświetla komunikat „brak sygnału, sprawdź antenę”. TV Samsung z 2020. Dziwne to, że problem dotyczy kanału FTA. Wszystkie inne kanały z listy Polsat Box działają. Jest to moja pierwsza styczność z Tizen i Samsungiem (sprzęt rodziców) więc proszę o wyrozumiałość 😉. Jakieś sugestie?

Edytowane przez xMaraSSx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, xMaraSSx napisał:

Pakiet M na module, NASA UHD działa, natomiast FTV i Insight nie chcą - wyświetla komunikat „brak sygnału, sprawdź antenę”. TV Samsung z 2020. Dziwne to, że problem dotyczy kanału FTA. Wszystkie inne kanały z listy Polsat Box działają. Jest to moja pierwsza styczność z Tizen i Samsungiem (sprzęt rodziców) więc proszę o wyrozumiałość 😉. Jakieś sugestie?

 

57 minut temu, xMaraSSx napisał:

Ma to sens, jak będę następnym razem u rodziców to sprawdzę sygnał z tego transpondera. Choć przy złym ustawieniu anteny inne tp. też powinny szwankować a nic takiego się nie dzieje.

 

NASA UHD jest na innym transponderze niż FTV i Insight UHD.

 

Więc przeskanuj ręcznie transponder 12539 H 30000 5/6 8PSK DVB-S2. Sprawdź poziom sygnału. Na tym transponderze jest także Love Nature 4K - MyZen 4K - Fashion TV HD.

Co do uprawnień na Insight UHD to ponów w ICOK Polsatu. Jak spadnie na kartę w module ( jeśli nadal ślą uprawnienia ;) ) co powinno na kanale Polsat to Insight UHD powinno zaświecić.

 

Odbiór Love Nature 4K z zestawu moduł CI+ wraz z kartą Viaccess - platforma HD Austria.

 

812de17f742fe29d.jpg

 

37372623c6370579.jpg

 

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
4 godziny temu, xMaraSSx napisał:

Ma to sens, jak będę następnym razem u rodziców to sprawdzę sygnał z tego transpondera. Choć przy złym ustawieniu anteny inne tp. też powinny szwankować a nic takiego się nie dzieje.

U mnie antena Laminas1200 antena z miernikiem ustawiana ma po 15 czy 16 db okolo. A na 12539 jak wyciagne 13 to szal. Wiec slabizna sygnal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To sa koszta. Nawet przy zmianie naklejki. Musieliby do producenta wszstko odesłać. Zerwać stare. Wydrukować nowe w drukarni. Przesłać do producenta. Producent musiałby je naklejać.  

Nie wiem...Co niektórym napis przeszkadza, który po pierwsze jest ukryty, a po drugie nie ma wpływu na odbiór. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2021 o 19:35, pilkarz1 napisał:

Czy starszy moduł cyfrowego Polsatu bez plusa powinien prawidłowo działać w telewizorze ze slotem CI +? u mnie nie ma współpracy niestety.

 

Jest to zależne od urządzenia. Jeśli obsługuje specyfikację CAM CI to będzie działał, a jak tv obsługuje tylko CI +, to nie ma takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Posiadam dekoder Evobox PVR i 9 miesięcy do końca umowy.  Czy mogę wymienić dekoder na moduł cam, czy muszę czekać do końca obecnej umowy?

Dekoder mam podpięty do konwentera Unicable. Telewizor wspiera Unicable I i II. Rozumiem, ze nie będzie problemów z odbiorem kanałów poprzez moduł?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modułu Polsat CI+ działa w trybie legacy i większych problemów z nim nie ma.

 

Czy to włożony do TV czy do dekodera.

 

W dekoderze VU+ i sofcie VTi jest opcja nagrywania zakodowanego programu i w trybie czuwania nagranie zostanie odkodowane z wykorzystaniem modułu CI+ Polsatu.

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam TV też musi mieć dwie głowice satelitarne albo jedną FBC żeby wykorzystać konwenter Unicable.

Większe pole do popisu jest przy dekoderze z wykorzystaniem Unicable - głowicą FBC i modułem CI+ Polsat.

 

Na przykładzie VU+ Ultimo 4K - Unicable I / II. Ma jedną podwójną głowicę FBC - w skrócie tak jakby miał 8 tunerów sat wbudowanych.

Mogę oglądać jeden program z modułu CI+ Polsat. 7 programów nagrywać zakodowanych.

Podczas czuwania dekodera np. w nocy te kanały zostaną zdekodowane przy użyciu modułu CI+ Polsat.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg opisu w telewizorze : ,, Urządzenie obsługuje opcję Unicable 1 i Unicable 2. Po instalacji mozna wybrać opcję Unicable dla maksymalnie 4 satelitów.

A jak myślicie..jest mozliwość wymiany dekodera na moduł na 9 miesięcy przed końcem umowy? Nawet jesli to wiązało by sie z przedłużeniem umowy to nie ma problemu.

W sumie to jeszcze pomyślę czy moduł czy dekoder 4K. NIe ukrywam, że z chęcią wymieniłbym dekoder na moduł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...