Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, mikoko napisał:

Nie można. Karty są parowanie ze sprzętem i nie można swobodnie przełożyć jej z dekodera do modułu.

A tam od razu nie można. Można swobodnie przełożyć tylko że nie będzie działać. :D

@Pawelejaki to kanał którego potrzebujesz?

 

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pawele napisał:

 

A ogólnie jak się sprawdza korzystanie na 1 pilocie? Są osobne listy kanałów naziemnej i tych z abonamentu czy jest to wszystko razem?

 

Osobno są. Wybierasz albo naziemna albo satelitarną. Ja też nie uznaje dekoderów, wole mieć jednego pilota, dodatkowo mam  tv na kółkach (taki stojak jak na kroplówke :P) i im mniej kabli tym lepiej.   Musisz miec Cyfrowy Polsat?  Pomyśl nad Smart HD+ w prepaidzie, tam jest Conax i karta nie jest parowana z modułem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mikoko napisał:


Możesz powiedzieć jak to zrobić na vu+ duo 4 K se? Muszę osobno włączać tv swoim pilotem i vu+ osobno

 

Funkcja HDMI CEC - załączyć w sprzęcie - odpowiednio skonfigurować.

U mnie działa bez problemu - włączam VU+ Ultimo 4K pilotem i automatycznie włącza się TV Sharp ( zabytek HD 5 letni ).

Wyłączam dekoder pilotem - wyłącza się TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mikoko napisał:

Już lecę szukać tej opcji w sofcie VTI. Dzięki
Hmmm nie mogę znaleść. Przeszukuje panel użytkownika, ustawienia systemu. Podpowiesz ?

 

W sofcie VTi proszę bardzo - menu - wtyczki - VTI HDMI CEC.

Ja nie ma to doinstalować sobie z wtyczek.

 

36 minut temu, ircios napisał:

To się włącza w ustawieniach jak w każdym sprzęcie,  a nie w sofcie.

 

🤣

 

65a229c74afdbe15.jpg

 

8d846b97f0ac266b.jpg

 

 

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Godzinę temu, mikoko napisał:

Już lecę szukać tej opcji w sofcie VTI. Dzięki
Hmmm nie mogę znaleść. Przeszukuje panel użytkownika, ustawienia systemu. Podpowiesz ?

Odpalasz we wtyczkach HDMI-CEC i ustawiasz jak podane. Ja tak mam. Jedynie Vu+ nie wyłącza mi TV, bo ja z TV korzystam także do gier i jako monitor do kompa. Więc bym musiał mieć wiecznie Vu+ włączonego także. Po ustawieniu restart tunera i powinno śmigać.

250854054_104596008683714_57465030520674

 

250978227_104596018683713_25390425682685

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Z 11449 tylko i wyłącznie pomaga ustawienie np. TVP1 HD jako kanału dekodowanego z modułu CANAL+ u mnie. Na 11508 nigdy się nie restartował u mnie moduł.

 

Natomiast kiedy nie korzystam z dodatkowych kart i modułów, sam moduł nigdy się nie restartuje na TVP1 HD.

 

PS O pierwszych restartach modułu na TVP1 HD pisałem jeszcze z 1,5 roku temu to nikt nie miał podobnych akcji. Wtedy jeszcze miałem technisata Digit ISIO 4K.

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Mój moduł pokazuje 1803, ale mam kartę 1861. W ogóle większość kanałów idzie z modułu PB, a ja mam info, że niby z C+. Także, to co mi wyświetla Vu+ to też lekkie bzdury :( Mój moduł był wymieniany w grudniu 2020 trzy razy i nic to nie zmieniło :D a wcześniej też go wymieniałem coś koło lutego czy marca 2020.

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...