Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

 

@SatExpert jasne, że mogę fotę cyknąć :P

 

Jakość marna, bo po nocy nie mam warunków do lepszych fot. Ale na bank to 1861, bo identyczną mam do MR i też 1861. Te 1803 nie miały tych logo TV, neta i telefonu. I w ogóle szata graficzna lekko się różniła.

 

269598709_204585588545355_28687620359515

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tak jak pisałem wcześniej, u mnie problem znika w chwili kiedy wyjmuję moduł CANAL+ lub kartę TNK. Przy module Polsatu i karcie HD+ nic się także nie resetuje. Ale wystarczy włożyć moduł C+ lub kartę TNK i regularnie co 20 co 30 min mam restart na TVP1 HD. Testowałem to na kilku tunerach: Technisat Digit Isio 4K, Vu+ Duo 4k SE, Vu+ Uno 4k SE i zawsze taki sam objaw (tylko, że przy Technisacie i Uno 4k SE test jest z kartą TNK - bez drugiego modułu C+, bo nie ma go gdzie włożyć). Ja sądzę, że to wina danych, ale może się mylę.

W każdym razie u mnie zrobiłem tak, że TVP1 HD na stałe mam dekodowane z modułu C+ i w zadaniach modułu to ustawiłem po providerze CANAL+ i nic się wtedy nie restartuje. Dodatkowo kanały typu ID czy AMC mają na 11449 swoje kopie z kodowaniem wyłącznie dla PB, ale znów nie zawsze śmiga EPG i wtedy też konfliktu brak. Szkoda, że TVP1 HD nie zrobili także z osobnym kodowaniem dla PB, to by wiele pomogło zapewne.

 

Tak czy inaczej mając dwa moduły PB i C+ restarty można wyeliminować. Ale mając kartę C+ i moduł PB nie udało mi się tego ogarnąć. Choćby ustawiał różne kombinacje zawsze załapie restart modułu.

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
1 godzinę temu, tail# napisał:

Jakie to kombinacje sprawdzałeś?

Zadania modułu przypisywałem dla kanału, całego providera, wpisy dla karty. Nic to nie daje. Jeśli masz kartę TNK lub C+ i moduł CP. Przynajmniej na 3 testowanych przeze mnie sprzętach. W technisacie oczywiście niewiele da się zmienić, bo tak wszystko odgórnie. Ale w linuksie niestety jest ewidentnie konflikt. W poście powyżej napisałem co było testowane mniej więcej. Prawie 3 miesiące się z tym bujałem. Aż postanowiłem zostawić w jednym tunerze moduły C+ oraz PB i kartę HD+, bez karty TNK i wszystko gra.

Godzinę temu, SatExpert napisał:

@PawelU1981, No ja mam tuner z 1×CI, a w gnieździe siedzi karta TivùSat, więc u mnie raczej nie ma mowy o konflikcie. 😃

 

 

Dokładnie. Z obserwacji moich wynika, że konflikt jest tylko karta TNK/C+ plus moduł PB. Jak nie ma kart polskich nadawców to nic się nie knoci.

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku tego roku kupiłem moduł z pakietem M na rok,jestem z niego zadowolony,dobrze współpracuje z dekoderem Ferguson,nie mam żadnych problemów i chciałbym wykupić pakiet M na kolejny rok.

Czy będę musiał przy nowej umowie kupować nowy moduł czy będę mógł dalej z niego i  z karty która jest w nim korzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, lordaz67 napisał:

Na początku tego roku kupiłem moduł z pakietem M na rok,jestem z niego zadowolony,dobrze współpracuje z dekoderem Ferguson,nie mam żadnych problemów i chciałbym wykupić pakiet M na kolejny rok.

Czy będę musiał przy nowej umowie kupować nowy moduł czy będę mógł dalej z niego i  z karty która jest w nim korzystać?

Wymiana Modułu nie będzie konieczna. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, napisz do mnie wiadomość prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku,napisałem do Polsatu Cyfrowego,że kupiłbym moduł do dekodera,interesuje mnie pakiet M,dostałem odpowiedź bym podał nr telefonu,a pracownik zadzwoni,podałem go,napisałem by dzwonił między 11.00,12.00 i zadzwonił,podał szczegóły,zgodziłem się i po 2 dniach był kurier z modułem i umową którą podpisałem i poszła tym samym kurierem z powrotem do nich.W styczniu kończy mi się roczny abonament i chciałbym go przedłużyć o kolejny rok może dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, kiedyś były i wtedy jeszcze oferty prepaid z modułami CI. Sam taki posiadam. Nigdy nie był przypisany do umowy. Cena z tego co pamiętam była w granicach 300-500zł i w cenie był aktywny jeden z pakietów ale nie pamiętam na jaki okres czasu. Moduł nadal widnieje w systemie ICOK i można opłacać na nim pakiety.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Niedobrze już mi sie robi na tego operatora i ten ich moduł.Jak zawsze nagrany materiał mogłem oglądać ok. doby lub dwóch tak teraz nie mogą odtworzyć materiału z dzisiejszej nocy a ten z poprzedniego tygodnia moge oglądać bez problemów. Ale już tydzień temu mnie zdziwiło że przewijając materiał widziałem postępy materiału na ekranie a nie pikselozę czy obraz zatrzymany. Edit ponad godzina stracona nie udało sie nijak uruchomić materiału.Wyniki UFC sprawdzę sobie w internecie. trzeba będzie mysleć o innej formie oglądani niz ten moduł bo szkoda nerwów.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...