Jump to content

pilkarz1

Users
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About pilkarz1

 • Rank
  Amator
 1. W Smart hd wyżej wymienione kanały zakodowane.
 2. Dzięki SatExpert , chyba były też plany dołączenia nowego kanału sportowego .
 3. Jaki kupić moduł z kartą aby działał w slocie CI bez plusa? Co leci ze sportu w całej tivusat ?
 4. Mam pytanie odnośnie internetu w tym tunerze. Posiadam router z wifi i internet od Neostrady. Czy jest możliwość aby mieć internet w tym Amiko bezprzewodowo? Jak to zrobić?
 5. Jakie są opłaty miesięczne przy wzięciu modułu cam na umowę ? Czy może nie ma opłat miesięcznych za moduł? Czy umowy są tylko na 24 miesiące, ogólnie myślę o tym pakiecie rodzinnym z Cinemax i Eleven.
 6. Chyba skończyły się transmisje meczów z hot birda na Hashieh tv bo dziś nic nie było. Co ciekawe ta paczka kanałów irańskich podobno pojawiła się też z eutelsata 7e, a z kolei na Turksacie chyba są testy kanału sportowego TRT Spor 2.
 7. Który kanał niekodowany jest lepszy w transmisjach sportowych - Trt spor z 7 e, czy M4 sport z 9e ? Pytam bo nie wiem czy opłaca się założyć konwerter zez na 7e lub 9e.
 8. Witam, mam antenę Corab 80cm, konwerter monoblok Opticum z jednym kablem. Mam problem z kanałami z polaryzacją V , jakość kanałów jest niższa i obraz staje. Kanały w polaryzacji H mają większą jakość np. tvp1 z 11449h 27500 ma aż jakość 82. Dawniej kabel był lutowany, z dwóch krótszych mam teraz jeden. Kanały z Astry w obu polaryzacjach odbieram super np. zdf jakość ponad 80. Poruszanie konwerterem hot birda nic nie daje, dalej są problemy z tą polaryzacją V. Co tu jeszcze zrobić?
×
×
 • Create New...