Jump to content

pilkarz1

Users
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About pilkarz1

 • Rank
  Amator
 1. Jakie są opłaty miesięczne przy wzięciu modułu cam na umowę ? Czy może nie ma opłat miesięcznych za moduł? Czy umowy są tylko na 24 miesiące, ogólnie myślę o tym pakiecie rodzinnym z Cinemax i Eleven.
 2. Chyba skończyły się transmisje meczów z hot birda na Hashieh tv bo dziś nic nie było. Co ciekawe ta paczka kanałów irańskich podobno pojawiła się też z eutelsata 7e, a z kolei na Turksacie chyba są testy kanału sportowego TRT Spor 2.
 3. Który kanał niekodowany jest lepszy w transmisjach sportowych - Trt spor z 7 e, czy M4 sport z 9e ? Pytam bo nie wiem czy opłaca się założyć konwerter zez na 7e lub 9e.
 4. Witam, mam antenę Corab 80cm, konwerter monoblok Opticum z jednym kablem. Mam problem z kanałami z polaryzacją V , jakość kanałów jest niższa i obraz staje. Kanały w polaryzacji H mają większą jakość np. tvp1 z 11449h 27500 ma aż jakość 82. Dawniej kabel był lutowany, z dwóch krótszych mam teraz jeden. Kanały z Astry w obu polaryzacjach odbieram super np. zdf jakość ponad 80. Poruszanie konwerterem hot birda nic nie daje, dalej są problemy z tą polaryzacją V. Co tu jeszcze zrobić?
 5. Te dwa kanały są też w prepaid w pakiecie Familijnym. W icok w prepaid nie ma opcji wykupienia tak jak Eleven, także nie chcą dawać w prepaid.
 6. Na niemieckim MDR z Astry leci obecnie mecz Dynamo Drezno z Psg.
 7. Obecnie na kanale tv Congo z 13 e leci mecz Kongo - Uganda. Może kolejne mecze też będą .
 8. Czy w prepaid można zmienić pakiet wyższy na niższy, Familijny hd na mini HD? Jakie sportowe kanały są w pakiecie mini HD?
 9. Jak wygląda współpraca na tym tunerze z modułem nCAM HD na kartę?
 10. Ciekawe czy będzie otwarte okno na kanały Eleven w Cyfrowym Polsacie w związku z powrotem Roberta Kubicy. W niektórych kablówkach są kanały Eleven odkodowane.
×
×
 • Create New...