Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za czcionka jest użyta w przesuwającym się pasku?

czcionka.jpg

Poszarpana, niewyraźna. Na dużych ekranach fatalnie to wygląda.

 

Edit: Wyjaśniło się. Porównałem z poranną równoległą emisją na Polsacie.

To efekt parametrów emisji PN HD HEVC w przekazie naziemnym. Na zwykłym Polsacie tego nie ma, czcionka jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2021 o 17:15, swordfish napisał:

Jaka jest najtańsza opcja oglądania Polsat News w sieci? Czy jest coś taniej niż pakiet Polsat Box Go Premium za 30 zł? 

Chodzi mi o pakiet, który mogę wykupić w internecie bez podpisywania cyrografu na antenę satelitarną i telewizję kablową. O IPLI proszę mi nie pisać, bo serwis znika za 2 dni i nie mam już do niego dostępu. Dotychczas jako abonent Plusa miałem dostęp do Polsat News w cenie abonamentu telefonicznego (nie musiałem nic dodatkowo płacić). W nowym serwisie nie mogę już oglądać Polsat News. Każą mi wykupić pakiet za 30 zł.

 

W dniu 29.08.2021 o 18:40, dvbtowiec napisał:

Nie ma tańszej. Widzę że szaleją z cenami i pakietami:). 

Coś czuję że oglądalność Polsat News spadnie dramatycznie od września. Ja na pewno z takimi cenami nie kupię usługi dla samego PN. 

 

 

Canal+ mógłby dodać Polsat News do online w subskrypcyjnej. Abonenci chyba go mają. Tylko nie wiem czy Solorz by nie zażądał w zamian jakiegoś kanału od C+, a nie wiem czy mają coś podobnej wartości co mogli by dać Polsatowi. Newsowego nie mają, musiałby to być któryś z tematycznych.

A jak nie Canal+ to może WP Pilot? Mają TVN24, to czemu nie Polsat News?

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W WP są dwa osobne pakiety za 10 zł dla kanału Biznes24 oraz dla TVN24 i TVN24BIS. Na podobnej zasadzie mogliby wprowadzić pakiet informacyjny Polsat News i tam dać dodatkowo Polsat News2 i Wydarzenia24. Solorz widać wyraźnie broni dostępu do swojego kanału informacyjnego dla dostawców zewnętrznych.

W tym PN najbardziej mi zależy na dostępie do publicystyki, czyli do Śniadania Rymanowskiego, rozmów Gozdyry i Jankowskiego. Trudno, mogę w takim razie bez tego się obejść. Rymanowski chyba idzie live w Interii, więc tu sprawa rozwiązana. Gozdyra i Jankowski są prawdopodobnie kodowani, na stronie polsatnews.pl są tylko prezentowane fragmenty. Z Graffiti nie ma problemu, bo jest w zwykłym Polsacie i jest live na polsatnews.pl.

Przez ostatnie lata Plus mnie przyzwyczaił, że mogłem oglądać PN wszędzie na komórce i nie traciłem pakietu danych. Teraz każą mi płacić w podstawce 40 zł za PN (w promocji 30 zł, nie wiem jak długo trwa okres promocyjny) i nie jestem pewien, czy nie będzie już naliczać pakietu danych w Plusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ciekawi dlaczego wszędzie jest dostępny kanał tvn24(bis), w niewielu platformach streamingowych inne stacje informacyjne (PN, PN2, W24, TVP Info)

tylko tvn24(bis) jest dostępny m. in. w WP Pilot, Play Now, Player, C+ Onlinie (chyba - nie jestem pewien), 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego: https://businessinsider.com.pl/media/tv-radio/przejecie-scripps-przez-discovery-decyzja-ke/8sgymw6

 

"KE postawiła jednak warunek. Discovery ma udostępnić dystrybutorom kanały informacyjne TVN za rozsądną cenę".

 

Inni nie mają obowiązku udostępniania, więc mogą trzymać dostęp tylko u siebie.

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...