Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kraśko też mocnym nazwiskiem jest, a Polsat go jakoś nie chciał.

Jak to ciekawe?

Kamil Durczok to wciąż bardzo znane nazwisko w dziennikarstwie i gwarantowana popularność.

Jego powrót to także pstryczek w nos TVN24 oraz dla jego krytyków, którzy zagwarantują rozgłos. Jestem przekonany, że jeśli sprawdzi się to w przyszłości będzie go coraz więcej w Polsat News. Nie zdziwiłbym się, gdyby do stacji dołączył także Marek Czyż :)

 

Z kolei najbardziej znanymi nazwiskami "wyrzuconymi" z TVP już dawno zaopiekowała się Grupa TVN - Piotr Kraśko (TVN24 BiS), Hanna Lis (TVN Style) i Grażyna Torbicka (na razie współpraca festiwalowa, ale podobno będzie coś więcej).

Torbicka to się do radyjka załapała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że jak PiS wywalał z TVP, to Polsat ich nie chciał. A jak Durczokowi się kończy okres zakazu konkurencji, to od razu go wzięli. Do tego on sam jeszcze szykuje jakiś własny portal internetowy.

Ten portal Durczoka to tak dokładniej będzie portalem regionalnym dotyczącym Śląska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam niezadowolenia z powodu Kamila osoby w Polsat News. Miałem ogromną nadzieję, że powróci do TVN i w całkiem posadny sposób będą uzupełniać wraz z Piotrem Kraśko - FAKTY... Nowy program prawdopodobnie formułą będzię podobny do tego Tomasza Lisa w TVP. Także zacznę przełączać na Polsat News kiedy szybciej tego nie czyniłem. :D

Edytowane przez andrzejgratis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to dobra decyzja, Gozdyra właśnie dzięki tej kontrowersyjności zyskuje, doskonale też się sprawdza w programach publicystycznych,

Czy doskonale ?? Nie powiedziałbym, nawet portal Lisa(a więc nie prawicowy) wytknął jej,że nie zawsze sobie daje radę w dyskusji, słynne jest już jej powiedzenie "A to ma znaczenie??",a dotyczyło tego czy ktoś walczył w AK czy dla Komunistów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tutaj chodziło o to, że ona bardziej odnajduje się w publicystyce, niż w czytaniu informacji. Ktoś już tu wspominał, że bez niej program "Tak czy nie" stracił pazur. I to widać, bo istotnie ten program był ciekawszy gdy Gozdyra go prowadziła.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak ilość jej wpadek raczej nie świadczy o tym,że doskonale sobie radziła. Dla mnie do niestety niechlubnej przeszłości przejdzie ten program z Urbanem. Nawet dla Solorza to było za dużo.  Dla stacji pewnie pod pewnymi względami lepiej,że wraca, mamy takie społeczeństwo jakie mamy i wolą taką Gozdyrę od merytorycznych dziennikarzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, czyli z grubej rury będzie. Ogólnie sam zamysł na ten program nie był zły, pierwsze 2 odcinki oglądało mi się całkiem nieźle, ale program rozwalił Jerzy Urban, pewnie gdyby nie jego ostro przekraczający wszelkie granice dobrego smaku występ (a szczególnie forma tego wystąpienia), to nie byłoby całej sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten odcinek (podobnie jak 2 poprzednie) i nie widziałem nic złego ani w tym programie, ani w zachowaniu Gozdyry. Co wg Ciebie było takie skandaliczne?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowanie wobec Urbana, to podskakiwanie wokół niego, atencja jaką go obdarzyła, nie mówiąc już o tym,że to pomysł twórców by ubrać Urbana w strój biskupi. Dla mnie jako katolika to skandal. Zresztą dla takich ludzi jak Urban nie powinno być miejsca w przesytrzeni publicznej. Szkoda,że Gozdyra nie może zaprosić Hitlera lub Stalina albo zabójców żołnierzy wyklętych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...