Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Raczej beznadziejna. Córka pani Kopacz wyraźnie w wywiadzie mówiła,że jak dana formacja dojdzie do władzy to ona opuszcza ten kraj. Kopacz przyznała,ze jej własna córka kłamała na potrzeby kampanijne i nie miała takiego zamiaru. Widać ogromną nerwowość, emocjonalność, kazdy spec od politycznego wizerunku bardzo negatywnie oceni jej zachowanie. Skoro zastosowali taki manewr wyborczy to teraz powinna być przygotowana na odpowiedź na tego typu pytanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź śmieszny. Jakie pytanie, taka odpowiedź. Skoro dziennikarz nie zapytał poważnie, nie dostał poważnej odpowiedzi. Zresztą, niezależnie od tego co powiedziała jej córka, nie musi tego komentować. Wręcz powinna unikać jednoznacznych wypowiedzi, żeby swojemu dziecku nie zaszkodzić. Ja na jej miejscu postąpiłbym podobnie. Grzecznie powiedziała "spadaj, nie twoja sprawa". Trochę emocjonalnie, ale który polityk nie gra emocjami? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było takie :Czy to czas by Polacy emigrowali?? i było reakcją na słowa " że rzekomo Polacy są obecnie przerażeni".  Nie rozumiem reakcji pani Kopacz. Dlaczego wzięła to do siebie??  Dopiero później wywiązała się dalsza rozmowa. Sama Kopacz wykorzystała wypowiedź własnej córki w kampanii : http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/ewa-kopacz-komentuje-slowa-swojej-corki-ws-emigracji,585099.html więc niech teraz nie ma pretensji,że się wytyka ten brak konsekwencji. Odpowiedź była niemiła i nieprawdziwa, bo to nie były plotki z pudelka typu "Znajomi córki Kopacz twierdzą,ze ta wyjedzie jak dana formacja dojdzie do władzy",a wypowiedź samej zainteresowanej oficjalna w gazecie. To jest znacząca różnica i jeśli jej nie dostrzegasz to sam jesteś śmieszny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ten śmieszny wywiad, w którym twierdzi: że cywilizacja upada, bo tak wyczytał w książce? Kiedyś twardymi wartościami było podporządkowywanie kobiet. Jakoś świat nie umarł, gdy to się zmieniło. Teraz też tego nie zrobi. Niestety ten starszy pan nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości i opowiada głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiadomo coś o specjalnych porankach w Polsat News związanych z Euro2016?

 

Jako że mało się tu udzielam to uważam, że Bartosz Kurek to jedyny dobry prowadzący poranki z Polsat News. Szkoda że tyle reklam na Polsacie głównym mu przeszkadza.

No i coś od telemana:

http://www.teleman.pl/osoby/Bartosz-Kurek-110282

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czekając wczoraj na mecz Chorwacja - Portugalia umilałem sobie czas świetnym programem: "26 najsłynniejszych zamachów świata".

 

Super cykl. Natrafiłem na zabójstwa Martina Luthera Kinga i Johna Lennona, ale chciałbym zobaczyć też pozostałe odcinki. Nie chce mi się na to czekać tydzień, a jak znam życie to pewnie przegapiłem kilka z nich. Dałoby się obejrzeć gdzieś całą serię? Na jakiejś IPLI albo VOD Cyfrowego Polsatu? 

 

BTW. W ogóle to Polsat emituje ten cykl w formie premiery? Czy może natrafiliście już na tę serię gdzieś na Polsat Play albo innym Viasat History? 

 

Z góry wielkie dzięki za info, jakiekolwiek mile widziane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W napisach końcowych widziałem, że to od BBC Worldwide, a rok 2006 (i jeszcze w 4:3?). Ale rzeczywiście. Seria ciekawa. Szkoda, że to co ciekawe, to się trafia na to nagle, niespodziewanie, albo się się okazuje ciekawym, a jak przychodzi co do czego, to nie ma powtórek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ta wczorajsza przerwa to już w ogóle szczególny popis Polsatu w świetle wydarzeń w Niceii. Wszystkie kanały informacyjne jadą live, a ci mają obraz kontrolny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...