Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam wolę spać, przecież rano dostanę i tak komplet najświeższych informacji. Chyba niektórzy są już w pewien sposób uzależnieni i jak coś się wydarzy to nie odciągną nosa sprzed ekranu telewizora. Masakra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina 1:00 w nocy to chyba tak średnio z kurami, przecież nikt, w tym ja Ci nie broni oglądać po całych nocach jednych i tych samych obrazków. Wyraziłem swoje zdanie do czego mam PRAWO, którego Ty tekstami "daj ludziom żyć po swojemu" nie odbierzesz mi. :)

Polsat News tnie koszty jak każda stacja Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jest po prostu nieprzygotowany do takich całonocnych programów. Poprzedniej nocy przerwa techniczna, tej program skończony tuż po północy, chociaż jak czytam relacje teraz, to ciekawe rzeczy działy się do 3:00 w nocy. Zresztą, ogólnie Polsat News trochę słabo wypada na tle innych kanałów informacyjnych. Plus jest taki, że jeszcze nie robią tego co w PN2 (większość dzisiejszego programu to powtórki). Z takim podejściem pokonanie TVN24 jeszcze długi czas będzie tylko marzeniem.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja mam podobne zdanie jak @wislok, wszystko co mają powiedzieć rano to powiedzą ze szczegółami. Przecież nie będą całą noc retransmitować NTV HD, czy jak się to nazywa.
Lepiej się pójść przespać, tym bardziej, że to nie dotyczy naszego kraju bezpośrednio. Co innego, jak umierał Papież w 2005 roku, gdzie wszystkie stacje trąbiły. To nie te czasy moi mili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to dedykowany, całodobowy kanał newsowy to powinni informować o faktach na bieżąco. Równie dobrze można napisać, że po co coś oglądać rano, jeśli można w wiadomościach o 19:30.

Zapowałem po stacjach informacyjnych na całym świecie i transmisje live były od Al Jaazery przez CCTV News aż po Russia Today i itd. Były na każdym kanale newsowym nawet do 3-4 w nocy. A Polsat News dwa razy w ciągu tygodnia "przespał" bardzo ważne wydarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność TVN24 była akurat wysoka, tak jak aktywność w mediach społecznościowych. Oglądalność Polsatu News siłą rzeczy nie, bo kto chciał patrzeć na powtórki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...