Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi teraz świta w głowie, że taka formuła była już w czasach emisji w Polsacie, jakieś 15 lat temu. Tylko nie mam pewności, czy to był dokładnie ten program, czy specjalny cykl z powodu akcji "Podaruj dzieciom słońce".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widziałem fragmentami dzisiejszą relację z zaprzysiężenia Emmanuela Macrona na prezydenta Francji. Było to w ramach serwisu o 11:00. Fajnie, że zaprosili do studia dr. Janusza Siborę, eksperta do spraw protokołu dyplomatycznego, zawsze opowiada interesujące rzeczy, miło się tego słucha. Tyle tylko, że gdy jest pierwsze przemówienie nowego prezydenta, to jednak wolałbym posłuchać, co pan prezydent Macron mówi (z tłumaczeniem na polski oczywiście), a ciekawostki dr. Sibory można było dać po przemówieniu.

Choć i tak dobrze, że to pokazali, bo na przykład TVN mnie zawiódł kompletnie, nie emitowano na żywo tej ceremonii (TVN24 BiS dawał obrazki z Pałacu Elizejskiego, ale... godzinę przed rozpoczęciem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo fajnie, że pokazywali, jako jedyni w Polsce, bo TVP Info emitował Info Tydzień, TVN24 Kawę na Ławę, na antenie BiS leciał dokument (akurat tego dnia dokument, brawo...), chyba po odjechaniu prezydenta Hollanda zakończono transmisję na żywo ;) Tylko szkoda, że bez tłumaczenia była transmisja w PN, przez co wybrałem CNN i wysłuchałem przemówienia z tłumaczeniem na angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

We wrześniu br. pojawią się nowości w Polsat News:

 

- ''Tło'' Bartosza Kurka (poniedziałek, godz. 21:00).

- ''Pod Pressją'' Joanny Wrześniewskiej-Sieger (wtorek, godz. 21:00).

- ''Durczokracja'' Kamila Durczoka (czwartek, godz. 21:00).

 

Co do ''Durczokracji'', będzie to nowa wersja programu ''Brutalna Prawda. Durczok Ujawnia''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że w jesiennej ramówce Polsat News zniknie najprawdopodobniej program publicystyczny pt. ''To był Dzień'', który zostanie zastąpiony programem publicystycznym ''Tak czy Nie'' w wersji godzinnej.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, że usuwają swój taki sztandarowy program publicystyczny, nadawany od samego początku, szkoda też mi trochę tych poniedziałkowych wydań "To był dzień. Otwarcie", podobała mi się formuła z zaangażowaniem publiczności. Chociaż "Tak czy Nie" też jest programem, w którym porusza się ciekawe tematy, i co istotne, są przedstawiane 2 punkty widzenia (w zasadzie bez tego to tytuł nie miałby sensu). Zastanawiam się, czy jeśli teraz to będzie godzinny program, to dalej będzie jeden temat poruszany, tak jak dotychczas, czy to się zwiększy na przykład do dwóch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To był dzień" znika, ale Marek Kacprzak ma mieć nowy program: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/to-byl-dzien-znika-z-ramowki-polsatu-news-marek-kacprzak-otrzyma-nowy-program

 

Swoją drogą to gdyby go dali do "Wydarzeń", nawet już kiedyś prowadził, tak z jakieś 10 lat temu...mógłby się sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że w jesiennej ramówce Polsat News zniknie najprawdopodobniej program publicystyczny pt. ''To był Dzień'', który zostanie zastąpiony programem publicystycznym ''Tak czy Nie'' w wersji godzinnej.

 

Powinien być dłuższy program z jednym gościem. Znowu fajna dyskusja na temat odszkodowania od Niemców i musieli przerwać. Trzeba było dać o 19:15 i zostawić ten "To był dzień". Gość Wydarzeń mógł być na PN2 zresztą. Rozmowa tez mogła zostać w PN2.

Graffiti popołudniowe teraz w czasie Rozmowy politycznej w PN2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...