Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, jupiter napisał:

Też na kilku kanałach wyskakuje Wam dziwny komunikat w lewym górnym rogu z nieprawidłowym logo kanału i jak znika grafika ekranowa komunikat znika z ekranu? To po tej aktualizacji listy kanałów.

 U kolegi pomógł restart dekodera z poziomu dekodera. Teraz ma komunikat na jaki numer jest przeniesiony kanał który był wcześniej pod tym numerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2022 o 13:19, lotus napisał:

Działa komukolwiek poprawnie Player po zalogowaniu się na swoje konto? U mnie tylko reklamy działają, a później czarne tło... 

Przypominają się czasy ipli, 20 minut reklam a później błąd techniczny :D

@lotus Spróbuj wyłączyć dekoder z prądu i go ponownie włączyć i to powinno pomóc, aby Player zaczął działać. Ewentualnie jak nie pomoże przywróć ustawienia domyślne dekodera bez usuwania nagrań.

 

W dniu 15.08.2022 o 14:20, ircios napisał:

Podobno Player trzeba aktywować z SC+.

@ircios Zgodnie z informacją na stronie internetowej w sekcji "Player - pytania i odpowiedzi" można zalogować się na swoje prywatne konto Player w aplikacji na dekoderze 4K UltraBox+:

(Czy na dekoderze 4K UltraBox+ można zalogować się na swoje prywatne konto w Playerze?)  -->  Tak. Możesz zalogować się na dekoderze na swoje prywatne konto w Playerze i korzystać z usługi.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinno tak być. W praktyce jest inaczej. Jeżeli uruchomię dekoder od zera bez dostępu do internetu to mam te dwie opcje do wyboru. Po wpięciu kabla ethernet pojawia się taki komunikat https://zapodaj.net/9c553df4f590a.jpg.html i pozostaje tylko opcja standardowy

Wcześniej miałem usługę multiroom, ale przy przedłużeniu umowy zrezygnowałem z niego. Technicy z canal+ nie potrafią sobie z tym problemem poradzić. Oni mają tylko 3 rady :

1. uruchom ponownie dekoder

2. przywróć ustawienia fabryczne

3. wymień dekoder

Jak wymienię dekoder to stracę nagrania na dysku, a trochę mi się tego nazbierało

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...