Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, satmaniak2000 napisał:

Napisałem wprost i zadałem konkretne pytanie o dodanie kanału MTV Germany na listę to jak widać powyżej brak konkretnego odniesienia się do pytania i odp zdawkowo-ogólnikowe.

Nigdy, ale to nigdy nie dostałem konkretnej odpowiedzi odnoszącej się na zadane drogą mailową pytanie. Mam wrażenie, że pisząc maila odpowiada na niego bot, albo mocno ograniczony człowiek, który składa odpowiedź z gotowych tekstów. Odpowiedzi te często zawierają błędy gramatyczne. 

Udało mi się natomiast 2-3 razy rozmawiać z konretnym i kompetentnym konsultantem, ale to niemal jak trafić szóstkę w totka.

 

6 godzin temu, ircios napisał:

Weź moduł z nową umową. Przestaniesz się frustrować.

Słusznie człowiek prawi.

 

2 godziny temu, czerstwy napisał:

Swoją droga to kiedyś na tym Zero nie działał właśnie moduł PC+ a na innych działał

Działa na VU+ zero4K bez problemów pod warunkiem przypisania kanałów do modułu.

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mikoko napisał:

Na vu+ duo 4K se nie trzeba przypisywać żadnych kanałów do zadań modułu. Wszystko działa. Przełączanie kanałów bardzo szybkie. Jak przypisze zadania to można wtedy nagrywać kilka kanałów na raz i oglądać kolejny. Wtedy ciut wolniej przełączają się kanały.

a dekoduje poprawnie c+ 4k bo u mnie na uno 4k se tylko museum 4k lapie z modulu a c+ pisze jakbym nie mial uprawnien. Dziwne to bo reszta działa mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, satmaniak2000 napisał:

Dokładnie!! Z tymi dekoderami z wolnego rynku zawsze są jakieś problemy! Czy to Vu+ czy inne. Przerabiałem to już! Na szczęście CP daje możliwość samodzielnego wyszukiwania kanałów z satelity. 

Cp ma właśnie ta przewagę wyszukiwania ręcznego ale niestety okrojony tuner jest i 4k nie obejrzymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"Obecnie program nie jest nadawany spróbuj ponownie później"

Taki napis pojawił mi się wczoraj podczas przełączania programów na HBO 2 i HBO 3 .

Po cofnięcie przełączania kanały świeciły prawidłowo.

Jest to jednorazowy przypadek.

Dodam,  że w tym czasie dysk w dekoderze dość  głośno pracował. 

Jakiś błąd, coś się źle przełączyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lukimann napisał:

"Obecnie program nie jest nadawany spróbuj ponownie później"

Taki napis pojawił mi się wczoraj podczas przełączania programów na HBO 2 i HBO 3 .

Po cofnięcie przełączania kanały świeciły prawidłowo.

Jest to jednorazowy przypadek.

Dodam,  że w tym czasie dysk w dekoderze dość  głośno pracował. 

Jakiś błąd, coś się źle przełączyło?

Mam to samo. U mnie zaczęło się to pojawiać coraz częściej. W końcu doszedłem od czego się to pojawia (na infolinii nie bardzo wiedzieli jak pomóc, kazali wymienić dekoder) Jest to wina padającego dysku. Pomogło wyłączenie w "opcjach nagrywania" "trybu przesunięcia czasowego" Po zmianie kanału dekoder czyści poprzednio oglądany kanał i zaczyna nagrywać nowy. Jeżeli dysk już nie wyrabia to pojawiają się te komunikaty. Niestety ma to jeden minus. Nie da się spauzować oglądanego programu lub jego cofnięcia. Wymieniłbym dysk tylko muszę najpierw obejrzeć wszystkie nagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria z padającym dyskiem jest jak najabardziej uprawniona.

Przecież te dekodery w większości nie są "nowiutkie", a tym bardziej dyski. Jedna osoba zwraca, kolejna dostaje.

Ostatnio nawet C+ szukało ludzi do odnawiania sprzętu w jakieś hali pod Warszawą, więc duży przerób mają ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...