Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Kummer napisał:

Przecież właśnie po to dysk jest odłączany

Odłączany dysk już był/jest w dekoderach wifipremium box a więc od dobrych kilka lat na rynku i również nie było opcji pozostawienia nagrań na dysku. Jak napisał kolega wyżej dekoder każdy nowo podłączony dysk formatuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, tak słaby internet. Mam Neostradę 512 kbps bo 1 Mbps do mnie nie dociera. :D

To już nie te czasy. 

Mam tv z aplikacja i mam 300 mega internet. I co z tego jak się chwalą, że w dekoderze dodali HDR na Netfliksie jak to po prostu nie chce w ogóle działać.. Słabo to wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też mnie to zastanawia trochę. Wczoraj pierwszy raz odpaliłem "Gambit Królowej" i w zasadzie ciężko było oglądać, obraz cały czas przeskakiwał. Muszę sprawdzić jak sytuacja wygląda na innych filmach bo przecież kiedyś oglądałem wszystkie sezony Domu z papieru i było jak najbardziej ok. Dziwne, że tylko u mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Od niedawna mam dziwną przypadłość w moim dekoderze 4k. Chodzi o to że za każdym razem podczas włączenia z automatu dekoder włącza się na kanale 88 (Strefa Abonenta). Czy można to jakoś wyłączyć aby dekoder uruchamiał się na tym samym kanale na którym został wyłączony? 

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj po raz pierwszy też się uruchomił na kanale 88.

Dom z papieru normalnie działa na Netfliksie z poziomu dekodera, obraz płynny. Na niektórych innych filmach jak przycinało obraz tak przycina dalej. Nic się nie zmieniło po aktualizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, buzzer napisał:

Witam, 

Od niedawna mam dziwną przypadłość w moim dekoderze 4k. Chodzi o to że za każdym razem podczas włączenia z automatu dekoder włącza się na kanale 88 (Strefa Abonenta). Czy można to jakoś wyłączyć aby dekoder uruchamiał się na tym samym kanale na którym został wyłączony? 

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Pozdrawiam 

Miałem tak kilka dni po aktualizacji ale wróciło do normy czyli włącza się na ostatni kanał jaki oglądałem ale wiem że w ustawieniach coś tam przedstawiałem aplikacja start czy jakoś tak włączyłem "tak" potem wyłączyłem "nie" i chyba też dałem mu ponowne uruchomienie i narazie nie włącza się 88 strefa abonentów

Edytowane przez Bunio Bunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...