Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kłaniam się, mam problem z tymże dekoderem. 

Mam TV Samsunga 4K z Ultraboxem i od początku podłączenia występuje taki problem, że co jakiś czas dekoder dosłownie na sekundę się resetuje, znika obraz i dźwięki i po sekundzie się pojawia. W trakcie oglądania meczu już dwa razy tak mi się stało. Wnioskuję, że to problem dekodera, a nie TV, bo podczas grania na konsoli albo oglądania czegoś na YT czy Netflixie tak się nie dzieje. 

Ktoś ma jakiś pomysł w czym może być problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2020 o 13:46, Paweł 68 napisał:

@pretorian napisz jak masz to podłączone, dekoder- projektor czy przez wzmacniacz. Jak długi jest przewód HDMI.

Projektor - dekoder.

Wejście spełnia wszystkie wymogi 4k, czyli 60Hz itd. Kabel również, był również testowany inny kabel, krótszy (podobno lepszej jakości) - problem jest ten sam. Dekoder był testowany na TV pod 4k na obu kablach i wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem ultraboxa nc+ na aukcji internetowej  , przyszedł po podłączeniu i włożeniu mojej karty działał do czasu aż nie włożyłem karty którą mi przysłali w zestawie(pewnie nieaktywnej) z ciekawości ...  wtedy zaczął wyświetlać komunikat ekran aktywacyjny. Wiec włożyłem powrotem moją kartę nc+ która 5 minut wcześniej działała i tutaj jest problem ,dalej wyświetla dekoder ekran aktywacyjny. Co może być problemem czy karta zablokowana którą włożyłem zablokowała mi dekoder ?? Jest jakaś szansa na naprawienie sytuacji? Proszę o pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lukx95 napisał:

@dawid195 Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne dekodera. Kartę, którą masz to karta Cameleon, a ta z zestawu Cayman?

Tak karta na której mi działał ten dekoder to camelom a włożyłem na chwilkę kartę cayman (pewnie zablokowana) potem włożyłem cameleon i przestał działać,  poszedłem do rodziców po kartę cayman główną i też nie działa. Na razie rozmawiałem z nc+ podałem nr karty itd. powiedzieli że ok i wyślą uprawnienia i mam czekać i czekać ..... ale wątpię że to rozwiąże problem. Mozę jakoś mi zablokowali dekoder.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...