Jump to content

ashes

Users
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About ashes

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy majac jeszcze rok do końca umowy, mogę wymienic sobie dekoder z wifi box na 4k i czy przez to automatycznie umowa bedzie przedluzona? Ile moze kosztować wymiana takiego dekodera w obecnej chwili?
 2. Dzisiaj kolejny telefon, tym razem z DUK. Przedstawiciel canal+ zapytal czy ktoś kontaktowal sie ze mną w sprawie umowy? Potwierdziłem, ale zobaczyl ze odrzuciłem wczesniejsza oferte, wiec nie może nic więcej zaproponować. No nic dam, wypowiedzenie i zobaczymy.
 3. Dzisiaj ponownie telefon z Krakowa, przedstawiłem pani oferte jaka chce otrzymać, po czym pani stwierdziła że jest to nie mozliwe, gdy oswidczylem jej ze uzytkownicy dostają takie pakiety w takich cenach, to ta pani stwierdziła że ja to nie obchodzi ito oni ustalają komu co się nalezy, wiec podziękowałem za rozmowę.
 4. Nie, To ta pani stwierdziła że taki cennik to pewnie z tutejszego forum posiadam. Nie mowilem jej skad znam tego typu oferte.
 5. Dzisiaj dostałem telefon z Krakowa, chciałem wyhaczyc optimum za 25zl plus dekoder 4k za 5zl z dyskiem to pani oświadczyła abym nie czytal glupot na forum.
 6. Czy już mogę wysłać wypowiedzenie? Umowa do końca grudnia. Jak wysłac je droga elektroniczna i co musi być zawarte w tym wypowiedzeniu?
×
×
 • Create New...