Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Posiadam tego ultraboxa i mam problem z pilotem.Pilot ostatnio zaczął mi szwankować i cięzko chodzi z dekoderem, poprostu nie łapie.Dziwne jest to że np. jak steruje nim swoim tv to działa a jak chce sterować dekoderem to już jest problem.Baterie wymieniłem i nic nie pomogło.Czy pilot podlega wymianie tak jak dekoder na wynajmnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pretorian przeczytałem o podobnych przypadkach,  ale dotyczących konsol. Problemy wiązały się z zasilaniem :

- z listwą przeciwprzepięciową 

- przewody w gniazdku podłączone odwrotnie

W domach jednorodzinnych :

- instalacja fotowoltaniki , niskiej jakości inwenter

- za wysokie napięcie w gniazdku ( ponad 240 v )

Może coś w tym kierunku powoduje problemy z twoim projektorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki aktualnie macie poziom jakości i sygnału na Polsat Sport Premium, kanał 130? Od kilku dni bez względu na zachmurzenie mam 78% jakości. Soft odpada bo jeszcze nie było, może transponder zwiększył moc? Do niedawna miałem zwykle 66-70% max. Kiedyś udało mi się uzyskać podczas ustawiania anteny max 75%  jakości przy dobrej pogodzie i jeszcze trzeba było czekać na odpowiednią porę dnia. Później spadało na 66-70%. Aż do teraz, nie wiem co się zmieniło, przecież softu jeszcze nie ma nowego a to był zawsze najsłabszy kanał na tym deku. Teraz już nie jest najsłabszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marek22 napisał:

Witajcie jestem nowy. mam problemy z dekoderem 4k od Jada, że plansza mi ciągle ta dokucza w czym może być problem. oraz Dźwięk mi zanika i po chwili wraca w czym może być problem Pomożecie. ?

 

 

. 125786976_3399166420179348_6683070216636

W tym wątku piszemy o dekoderze Technicolor.Dekodery ADB miały kiedyś jakiś problem z ustawieniami Diseqc.Sprawdź ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 100%/100% na TVP 1 i też wyskakiwała tabelka. Sygnał nie ma nic do rzeczy. Na początku odłączyłem twardy dysk od dekodera na jakiś czas i się uspokoiło. Po kilku dniach z powrotem to samo. Odłączyłem z prądu dekoder na noc i od miesiąca spokój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...