Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Standard. Ale tu chodzi o zachowanie dotychczasowych zasad w Multiroomie czyli pozostawienie dedykowanego do tej usługi wifi boxa z kartą cameleon. I co masz na myśli pisząc "od dawna" bo kilka miesięcy temu orientowałem się w tej sprawie i nie było możliwości wzięcia dekodera 4 K zachowując Multiroom w ogóle w jakiejkolwiek postaci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie tak samo.

Nie posiadam canal plus i włączając kanał 30 nie pobiera mi oferty tylko wyskakuje błąd 2100 .

Wymieniłem dekoder i nic to nie dało rady. Macie jakiś pomysł co zrobić by oferta się pojawiała na starym dekoderze było okej.

Może to wina karty. Co robić

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Pawel6666 napisał:

Czy macie tak samo.

Nie posiadam canal plus i włączając kanał 30 nie pobiera mi oferty tylko wyskakuje błąd 2100 .

Wymieniłem dekoder i nic to nie dało rady. Macie jakiś pomysł co zrobić by oferta się pojawiała na starym dekoderze było okej.

Może to wina karty. Co robić

Proszę o pomoc

Przecież te oferty które się ładują są średnio ciekawe. Nie lepiej skorzystać z ICA jeśłi jesteś zainteresowany włączeniem paczki C+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś ma problem z odbiorem Astry na tym odbiorniku? U mnie  było OK do kiedy, dzisiaj postanowiłem coś sobie pooglądać z Astry. I tu zonk. Brak sygnału. Jedynie co mi odbiera z Astry to TV Trwam. Jak wejdę w ustawienia anteny w dekoderze to paski na satelicie HOD Bird są ok, tylko jak dam na Astrę to w ogóle nie ma pasku jakości sygnału. Nadmienię że gdy jestem na TV Trwam i przełączę się na inny kanał z Astry  to nawet sygnał się pojawia i obraz jest, lecz gdy tylko wrócę na kanały z HOD Birda i później wybiorę jakiś kanał z satelity Astra od pozycji 800 to nie ma sygnału. Podejrzewam że może padł konwerter. A co wy o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2021 o 18:39, Pawel6666 napisał:

Czy macie tak samo.

Nie posiadam canal plus i włączając kanał 30 nie pobiera mi oferty tylko wyskakuje błąd 2100 .

Wymieniłem dekoder i nic to nie dało rady. Macie jakiś pomysł co zrobić by oferta się pojawiała na starym dekoderze było okej.

Może to wina karty. Co robić

Proszę o pomoc

Mam dokladnie to samo pomoc techniczna wylozyla lache na temat . Zadne wznowienie uprawnien czy hard reset dekodera nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma Canal+ to betony i same ograniczenia. Dla mnie mogą sobie w d*** wsadzić swoje ograniczone dekodery(4K ULTRABOX, wifibox).  Wczoraj napisałem do nich, że rezygnuję i nie jestem zainteresowany przedłużeniem z nimi umowy właśnie ze względu na beznadziejne dekodery, oraz np. brak MTV Germany na liście tego operatora. Kanał FTA jest od 2018 roku, a na liście tej stacji do dziś nie ma. Dlaczego? Zabieg celowy? Nie każdy musi się zadowalać tym co Oni oferują na narzuconej liście, gdzie samemu nic nie można wyszukać, jeszcze z lenistwa czy celowo nie aktualizują listy kanałów FTA z Astry 19,2E, którą tylko łaskawie oferują. Taką wiadomość odp otrzymałem:

 

''

Szanowny Panie,
 
informuję, że Platforma CANAL+ zapewnia wyłącznie dostęp do poszczególnych programów /Free to Air/ (FTA), o ile dostęp do nich nie jest ograniczony z przyczyn niezależnych od nas. Wykaz kanałów niekodowanych znajduje się na stronie internetowej https://pl.canalplus.com/kanaly-fta
 
W przypadku ponownego kontaktu proszę nie usuwać treści poprzednich wiadomości. Zachowanie pełnej korespondencji przyspieszy analizę zgłoszenia.
 
Zachęcamy do korzystania z naszej strony internetowej https://pl.canalplus.com/pomoc . Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Twojej umowy, stanu płatności czy obsługi dekodera. ''
 
Napisałem wprost i zadałem konkretne pytanie o dodanie kanału MTV Germany na listę to jak widać powyżej brak konkretnego odniesienia się do pytania i odp zdawkowo-ogólnikowe. Ci ludzie sami nie ogarniają o co chodzi. Dlatego PA PA i nigdy więcej!
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...